výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Nové Město nad Metují (9. 6. 2018)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 187 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 31 1:53.93 11.00
2 135 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 21 1:54.85 9.00
3 242 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51 1:55.23 8.00
4 58 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41 1:56.08 7.00
5 222 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61 1:56.55 5.00
6 44 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22 1:56.69 4.00
7 141 Jakub HoftaJakub Hofta 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62 1:57.16 3.00
8 186 Aleš FilingrAleš Filingr 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 1:57.88 2.00
9 68 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 1:58.33 1.00
124 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 54 Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51 1:56.35 6.00
2 171 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22 1:59.34
3 39 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21 2:00.73
4 4 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 2:02.10
5 38 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41 2:04.88
6 41 Adam KolářAdam Kolář 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61 2:07.86
7 144 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62 2:10.15
MS Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12 2:10.28
99 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 187 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 31 1:53.93 11.00
2 135 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 21 1:54.85 9.00
3 242 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51 1:55.23 8.00
4 58 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41 1:56.08 7.00
5 54 Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51 1:56.35 6.00
6 222 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61 1:56.55 5.00
7 44 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22 1:56.69 4.00
8 141 Jakub HoftaJakub Hofta 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62 1:57.16 3.00
9 186 Aleš FilingrAleš Filingr 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 1:57.88 2.00
10 68 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 1:58.33 1.00
11 171 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22 1:59.34
12 39 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21 2:00.73
13 4 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 2:02.10
14 38 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41 2:04.88
15 41 Adam KolářAdam Kolář 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61 2:07.86
16 144 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62 2:10.15
17 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12 2:10.28
124 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52 DNS
99 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 306 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41 2:13.74 11.00
2 181 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31 2:16.25 9.00
3 63 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 61 2:21.23 8.00
4 166 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51 2:23.81 7.00
5 241 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 42 2:24.02 6.00
6 88 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 2:27.52 5.00
7 91 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62 2:28.48 4.00
8 287 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 2:28.72 3.00
9 47 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22 2:28.77 2.00
10 210 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 52 2:50.46 1.00
184 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21 DNS
Celkem 11 závodníků