2.kolo KPD LKAS M+Ž
Liberec (10. 6. 2018)100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:30) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 5 | DQ | |||||||||||||||
1 | Mario GáborMario Gábor | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 11.90 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Martin PrchalMartin Prchal | 02 | AC Rumburk, z.s. | 11.95 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dan KomlóDan Komló | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 11.97 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 12.14 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:30) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin FedorMartin Fedor | 86 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 3 | 12.27 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Jakub VaníčekJakub Vaníček | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 12.73 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš KudrnaTomáš Kudrna | 02 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 2 | 12.97 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Matěj ŽítekMatěj Žítek | 98 | AC Rumburk, z.s. | 13.01 | 0.50 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KlímaTomáš Klíma | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 14.36 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:30) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Filip ŠevečekFilip Ševeček | 03 | TJ Rumburk | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev | 97 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 2 | 12.22 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Roman PrincRoman Princ | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 12.98 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej ŠpringlOndřej Špringl | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 13.01 | 0.50 | |||||||||||||
4 | Jakub ŠpalekJakub Špalek | 95 | AC Rumburk, z.s. | 13.21 | |||||||||||||||
5 | Roman MálekRoman Málek | 67 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 6 | 14.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mario GáborMario Gábor | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 11.90 | 11.00 | |||
2 | Martin PrchalMartin Prchal | 02 | AC Rumburk, z.s. | 11.95 | 9.00 | ||||
3 | Dan KomlóDan Komló | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 11.97 | 8.00 | |||
4 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 12.14 | 7.00 | |||
5 | Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev | 97 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 2 | 12.22 | 6.00 | |||
6 | Martin FedorMartin Fedor | 86 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 3 | 12.27 | 5.00 | |||
7 | Jakub VaníčekJakub Vaníček | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 12.73 | 4.00 | |||
8 | Tomáš KudrnaTomáš Kudrna | 02 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 2 | 12.97 | 3.00 | |||
9 | Roman PrincRoman Princ | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 12.98 | 2.00 | |||
10 | Matěj ŽítekMatěj Žítek | 98 | AC Rumburk, z.s. | 13.01 | 0.50 | ||||
10 | Ondřej ŠpringlOndřej Špringl | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 13.01 | 0.50 | |||
12 | Jakub ŠpalekJakub Špalek | 95 | AC Rumburk, z.s. | 13.21 | |||||
13 | Tomáš KlímaTomáš Klíma | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 14.36 | ||||
13 | Roman MálekRoman Málek | 67 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 6 | 14.36 | ||||
Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 5 | DQ | |||||
Filip ŠevečekFilip Ševeček | 03 | TJ Rumburk | 3 | DNS |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:20) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka JiroušováŠárka Jiroušová | 93 | AC Turnov, z. s. | 12.89 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.27 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková | 01 | AC Turnov, z. s. | 13.80 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta DusilováAneta Dusilová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.85 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Anna StředováAnna Středová | 03 | AC Česká Lípa | 14.65 | |||||||||||||||
6 | Anna Julie HurtováAnna Julie Hurtová | 00 | AC Česká Lípa | 15.34 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:20) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna HrdinováAnna Hrdinová | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková | 04 | AC Rumburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
1 | Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová | 04 | AC Turnov, z. s. | 13.78 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Linda JanďurováLinda Janďurová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 14.17 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová | 03 | AC Česká Lípa | 14.94 | |||||||||||||||
4 | Tereza HolinkováTereza Holinková | 02 | AC Česká Lípa | 16.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:20) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LatislavováEliška Latislavová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.76 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Anna ČapkováAnna Čapková | 04 | AC Turnov, z. s. | 14.34 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jana ChlupáčkováJana Chlupáčková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 14.42 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Ema PolomskáEma Polomská | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 14.50 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta UbryAneta Ubry | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 14.58 | |||||||||||||||
6 | Adéla HrudkováAdéla Hrudková | 04 | AC Česká Lípa | 15.92 | |||||||||||||||
7 | Jitka DitrichováJitka Ditrichová | 76 | AC Rumburk, z.s. | 16.63 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka JiroušováŠárka Jiroušová | 93 | AC Turnov, z. s. | 12.89 | 11.00 | ||||
2 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.27 | 9.00 | ||||
3 | Eliška LatislavováEliška Latislavová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.76 | 8.00 | ||||
4 | Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová | 04 | AC Turnov, z. s. | 13.78 | 7.00 | ||||
5 | Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková | 01 | AC Turnov, z. s. | 13.80 | 6.00 | ||||
6 | Aneta DusilováAneta Dusilová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.85 | 5.00 | ||||
7 | Linda JanďurováLinda Janďurová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 14.17 | 4.00 | ||||
8 | Anna ČapkováAnna Čapková | 04 | AC Turnov, z. s. | 14.34 | 3.00 | ||||
9 | Jana ChlupáčkováJana Chlupáčková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 14.42 | 2.00 | ||||
10 | Ema PolomskáEma Polomská | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 14.50 | 1.00 | ||||
11 | Aneta UbryAneta Ubry | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 14.58 | |||||
12 | Anna StředováAnna Středová | 03 | AC Česká Lípa | 14.65 | |||||
13 | Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová | 03 | AC Česká Lípa | 14.94 | |||||
14 | Anna Julie HurtováAnna Julie Hurtová | 00 | AC Česká Lípa | 15.34 | |||||
15 | Adéla HrudkováAdéla Hrudková | 04 | AC Česká Lípa | 15.92 | |||||
16 | Tereza HolinkováTereza Holinková | 02 | AC Česká Lípa | 16.18 | |||||
17 | Jitka DitrichováJitka Ditrichová | 76 | AC Rumburk, z.s. | 16.63 | |||||
Anna HrdinováAnna Hrdinová | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNS | ||||||
Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková | 04 | AC Rumburk, z.s. | DNS |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:40) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej ŠpringlOndřej Špringl | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Filip ŠevečekFilip Ševeček | 03 | TJ Rumburk | DNS | ||||||||||||||||
1 | Dan KomlóDan Komló | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 23.26 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 23.84 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Mario GáborMario Gábor | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 24.57 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub VaníčekJakub Vaníček | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 25.09 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Alexandr BílekAlexandr Bílek | 00 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 25.58 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 29.33 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:40) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Josef NohýnekJosef Nohýnek | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Jakub ŠpalekJakub Špalek | 95 | AC Rumburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
MS | jiří Blažekjiří Blažek | 72 | Jablonecké Mattonky | 29.61 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KomlóDan Komló | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 23.26 | 11.00 | ||||
2 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 23.84 | 9.00 | ||||
3 | Mario GáborMario Gábor | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 24.57 | 8.00 | ||||
4 | Jakub VaníčekJakub Vaníček | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 25.09 | 7.00 | ||||
5 | Alexandr BílekAlexandr Bílek | 00 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 25.58 | 6.00 | ||||
6 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 29.33 | 5.00 | ||||
7 | jiří Blažekjiří Blažek | 72 | Jablonecké Mattonky | 29.61 | |||||
Ondřej ŠpringlOndřej Špringl | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNS | ||||||
Filip ŠevečekFilip Ševeček | 03 | TJ Rumburk | DNS | ||||||
Josef NohýnekJosef Nohýnek | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNS | ||||||
Jakub ŠpalekJakub Špalek | 95 | AC Rumburk, z.s. | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:30) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BártováLenka Bártová | 02 | AC Turnov, z. s. | 27.47 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška PřichystalováEliška Přichystalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 28.37 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Klára MüllerováKlára Müllerová | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 28.92 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová | 04 | AC Turnov, z. s. | 28.93 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Andrea FotrováAndrea Fotrová | 03 | AC Turnov, z. s. | 29.88 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jana ProkopováJana Prokopová | 00 | AC Turnov, z. s. | 30.38 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 30.44 | |||||||||||||||
8 | Ema PolomskáEma Polomská | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 30.53 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:30) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka JiroušováŠárka Jiroušová | 93 | AC Turnov, z. s. | 26.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 27.36 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína PoupováKarolína Poupová | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 29.91 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Bára KošťálováBára Košťálová | 03 | AC Česká Lípa | 30.05 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková | 04 | AC Rumburk, z.s. | 32.28 | |||||||||||||||
6 | Anna Julie HurtováAnna Julie Hurtová | 00 | AC Česká Lípa | 32.80 | |||||||||||||||
7 | Adéla HrudkováAdéla Hrudková | 04 | AC Česká Lípa | 34.88 | |||||||||||||||
8 | Jitka DitrichováJitka Ditrichová | 76 | AC Rumburk, z.s. | 35.29 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka JiroušováŠárka Jiroušová | 93 | AC Turnov, z. s. | 26.35 | 11.00 | ||||
2 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 27.36 | 8.00 | ||||
3 | Lenka BártováLenka Bártová | 02 | AC Turnov, z. s. | 27.47 | 9.00 | ||||
4 | Eliška PřichystalováEliška Přichystalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 28.37 | 7.00 | ||||
5 | Klára MüllerováKlára Müllerová | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 28.92 | 6.00 | ||||
6 | Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová | 04 | AC Turnov, z. s. | 28.93 | 5.00 | ||||
7 | Andrea FotrováAndrea Fotrová | 03 | AC Turnov, z. s. | 29.88 | 4.00 | ||||
8 | Karolína PoupováKarolína Poupová | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 29.91 | 3.00 | ||||
9 | Bára KošťálováBára Košťálová | 03 | AC Česká Lípa | 30.05 | 2.00 | ||||
10 | Jana ProkopováJana Prokopová | 00 | AC Turnov, z. s. | 30.38 | 1.00 | ||||
11 | Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 30.44 | |||||
12 | Ema PolomskáEma Polomská | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 30.53 | |||||
13 | Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková | 04 | AC Rumburk, z.s. | 32.28 | |||||
14 | Anna Julie HurtováAnna Julie Hurtová | 00 | AC Česká Lípa | 32.80 | |||||
15 | Adéla HrudkováAdéla Hrudková | 04 | AC Česká Lípa | 34.88 | |||||
16 | Jitka DitrichováJitka Ditrichová | 76 | AC Rumburk, z.s. | 35.29 |
400 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 10.6.2018 - 12:35) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Otto FormanOtto Forman | 67 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | DNS | ||||||||||||||||
1 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 51.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin PrchalMartin Prchal | 02 | AC Rumburk, z.s. | 54.70 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan TomešJan Tomeš | 91 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 55.59 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal PreislerMichal Preisler | 71 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 60.76 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Petr DušekPetr Dušek | 01 | AC Rumburk, z.s. | 63.17 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jana PatzeltováJana Patzeltová | 78 | AC Rumburk, z.s. | DQ | ||||||||||||||||
1 | Lucie SajdlováLucie Sajdlová | 03 | AC Turnov, z. s. | 64.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Klára MüllerováKlára Müllerová | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 64.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Andrea FotrováAndrea Fotrová | 03 | AC Turnov, z. s. | 65.56 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška PřichystalováEliška Přichystalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 65.82 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová | 03 | AC Česká Lípa | 71.61 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ProkopováJana Prokopová | 00 | AC Turnov, z. s. | 68.00 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jana ZikmundováJana Zikmundová | 02 | AC Turnov, z. s. | 70.30 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ReinováZuzana Reinová | 76 | AC Rumburk, z.s. | 72.30 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína HoličováKarolína Holičová | 02 | AC Rumburk, z.s. | 74.38 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Katka NedvídkováKatka Nedvídková | 04 | AC Rumburk, z.s. | 76.31 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SajdlováLucie Sajdlová | 03 | AC Turnov, z. s. | 64.73 | 11.00 | ||||
2 | Klára MüllerováKlára Müllerová | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 64.94 | 9.00 | ||||
3 | Andrea FotrováAndrea Fotrová | 03 | AC Turnov, z. s. | 65.56 | 8.00 | ||||
4 | Eliška PřichystalováEliška Přichystalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 65.82 | 7.00 | ||||
5 | Jana ProkopováJana Prokopová | 00 | AC Turnov, z. s. | 68.00 | 6.00 | ||||
6 | Jana ZikmundováJana Zikmundová | 02 | AC Turnov, z. s. | 70.30 | 5.00 | ||||
7 | Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová | 03 | AC Česká Lípa | 71.61 | 4.00 | ||||
8 | Zuzana ReinováZuzana Reinová | 76 | AC Rumburk, z.s. | 72.30 | 3.00 | ||||
9 | Karolína HoličováKarolína Holičová | 02 | AC Rumburk, z.s. | 74.38 | 2.00 | ||||
10 | Katka NedvídkováKatka Nedvídková | 04 | AC Rumburk, z.s. | 76.31 | 1.00 | ||||
Jana PatzeltováJana Patzeltová | 78 | AC Rumburk, z.s. | DQ |
800 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 10.6.2018 - 11:10) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Josef NohýnekJosef Nohýnek | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jan TomešJan Tomeš | 91 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 1 | 2:07.30 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jiří DlouhýJiří Dlouhý | 03 | AC Česká Lípa | 2 | 2:09.10 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Vít NováčekVít Nováček | 00 | AC Česká Lípa | 3 | 2:11.50 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka | 81 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 2:16.30 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Michal PreislerMichal Preisler | 71 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:17.00 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jan NovotnýJan Novotný | 86 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 12 | 2:17.90 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Tomáš TřešňákTomáš Třešňák | 79 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 6 | 2:21.50 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 7 | 2:23.00 | 3.00 | |||||||||||||
9 | Zdeněk WalterZdeněk Walter | 72 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 14 | 2:24.30 | 2.00 | |||||||||||||
10 | Martin MariniMartin Marini | 03 | AC Rumburk, z.s. | 8 | 2:31.30 | 1.00 | |||||||||||||
11 | Otto FormanOtto Forman | 67 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 10 | 2:45.70 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ženy
(ne, 10.6.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vladimíra BláhováVladimíra Bláhová | 66 | AC Rumburk, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
1 | Lucie SajdlováLucie Sajdlová | 03 | AC Turnov, z. s. | 2:38.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza MasopustováTereza Masopustová | 80 | AC Rumburk, z.s. | 2:41.50 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie TrčováLucie Trčová | 04 | AC Česká Lípa | 2:49.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Denisa JégrováDenisa Jégrová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2:52.30 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 10.6.2018 - 12:10) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zdeněk WalterZdeněk Walter | 72 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Miloslav PetrášekMiloslav Petrášek | 78 | TJ Rumburk | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Petr HlaváčekPetr Hlaváček | 67 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 4:48.75 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Michal PreislerMichal Preisler | 71 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 4:49.59 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš TřešňákTomáš Třešňák | 79 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 3 | 4:55.38 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Martin NedvídekMartin Nedvídek | 75 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 5:16.72 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Michal ŠanderaMichal Šandera | 76 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 5:18.49 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jaroslav HofmanJaroslav Hofman | 71 | AC Rumburk, z.s. | 6 | 5:28.45 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Jiří ŠikolaJiří Šikola | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5:29.75 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Roman JírůRoman Jírů | 89 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 8 | 5:44.80 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 10.6.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MasopustováTereza Masopustová | 80 | AC Rumburk, z.s. | 5:38.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika ValentováVeronika Valentová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5:40.79 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jitka ČermákováJitka Čermáková | 75 | AC Turnov, z. s. | 5:46.58 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina SkálováKateřina Skálová | 04 | AC Rumburk, z.s. | 6:27.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna ŠubertováAnna Šubertová | 98 | AC Turnov, z. s. | 6:39.62 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
5000 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 10.6.2018 - 12:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miloslav PetrášekMiloslav Petrášek | 78 | TJ Rumburk | 8 | DNS | |||||||||||||||
Jan PlíhalJan Plíhal | 67 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 9 | DNS | |||||||||||||||
Miloš DušekMiloš Dušek | 71 | AC Rumburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
1 | Vít NováčekVít Nováček | 00 | AC Česká Lípa | 2 | 18:00.50 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš TřešňákTomáš Třešňák | 79 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 11 | 18:15.01 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Michal ŠanderaMichal Šandera | 76 | AC Rumburk, z.s. | 10 | 18:50.85 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Milan NémethMilan Németh | 78 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 7 | 19:44.52 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Martin NedvídekMartin Nedvídek | 75 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 19:52.16 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jaroslav HofmanJaroslav Hofman | 71 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 20:06.78 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Zdeněk WalterZdeněk Walter | 72 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 12 | 20:09.65 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Marcel KučeraMarcel Kučera | 85 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 6 | 20:28.46 | 3.00 | |||||||||||||
9 | Michal HendrychMichal Hendrych | 86 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 4 | 21:44.58 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 10.6.2018 - 12:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zuzana ReinováZuzana Reinová | 76 | AC Rumburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Zuzana RadováZuzana Radová | 94 | AC Rumburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Vladimíra BláhováVladimíra Bláhová | 66 | AC Rumburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
1 | Jitka ČermákováJitka Čermáková | 75 | AC Turnov, z. s. | 20:37.16 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela VundererováMichaela Vundererová | 02 | AC Turnov, z. s. | 22:01.78 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza MasopustováTereza Masopustová | 80 | AC Rumburk, z.s. | 22:22.77 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Naděžda DuškováNaděžda Dušková | 80 | AC Rumburk, z.s. | 22:40.55 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy
(ne, 10.6.2018 - 10:30) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BártováLenka Bártová | 02 | AC Turnov, z. s. | 5 | 15.90 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anna VinšováAnna Vinšová | 02 | AC Turnov, z. s. | 4 | 17.24 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Marika MatějovskáMarika Matějovská | 99 | AC Turnov, z. s. | 3 | 18.80 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Sabina KrákorováSabina Krákorová | 01 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 23.30 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:40) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš | 00 | TJ Rumburk | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Otakar KyptaOtakar Kypta | 86 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 18.96 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Marek JakobiMarek Jakobi | 75 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 5 | 19.67 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 6 | 20.71 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš KrejčíLukáš Krejčí | 85 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 20.75 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:40) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin ŠťastnýMartin Šťastný | 86 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 2 | DNF | |||||||||||||||
1 | David SlámaDavid Sláma | 78 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 22.41 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Matěj ŽítekMatěj Žítek | 98 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 23.24 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Martin HorákMartin Horák | 76 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 24.61 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Miloslav SvitákMiloslav Sviták | 93 | AC Česká Lípa | 6 | 26.81 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Otakar KyptaOtakar Kypta | 86 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 18.96 | 11.00 | |||
2 | Marek JakobiMarek Jakobi | 75 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 5 | 19.67 | 9.00 | |||
3 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 6 | 20.71 | 8.00 | |||
4 | Lukáš KrejčíLukáš Krejčí | 85 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 20.75 | 7.00 | |||
5 | David SlámaDavid Sláma | 78 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 22.41 | 6.00 | |||
6 | Matěj ŽítekMatěj Žítek | 98 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 23.24 | 5.00 | |||
7 | Martin HorákMartin Horák | 76 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 24.61 | 4.00 | |||
8 | Miloslav SvitákMiloslav Sviták | 93 | AC Česká Lípa | 6 | 26.81 | 3.00 | |||
Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš | 00 | TJ Rumburk | 2 | DNS | |||||
Martin ŠťastnýMartin Šťastný | 86 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 2 | DNF |
300 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (ne, 10.6.2018 - 11:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karel ŠebelkaKarel Šebelka | 48 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Otto FormanOtto Forman | 67 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | DNF | ||||||||||||||||
1 | Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek | 87 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 61.54 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Otakar KyptaOtakar Kypta | 86 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 62.70 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 70.39 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Milan NémethMilan Németh | 78 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 70.58 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Marcel KučeraMarcel Kučera | 85 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 72.34 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš | 00 | TJ Rumburk | DNS | ||||||||||||||||
1 | Marek JakobiMarek Jakobi | 75 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 68.23 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KrejčíLukáš Krejčí | 85 | AC Rumburk, z.s. | 70.21 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ReinJan Rein | 63 | AC Rumburk, z.s. | 84.79 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Petr FürstPetr Fürst | 70 | AC Rumburk, z.s. | 85.13 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek | 87 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 61.54 | 11.00 | ||||
2 | Otakar KyptaOtakar Kypta | 86 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 62.70 | 9.00 | ||||
3 | Marek JakobiMarek Jakobi | 75 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 68.23 | 8.00 | ||||
4 | Lukáš KrejčíLukáš Krejčí | 85 | AC Rumburk, z.s. | 70.21 | 7.00 | ||||
5 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 70.39 | 6.00 | ||||
6 | Milan NémethMilan Németh | 78 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 70.58 | 5.00 | ||||
7 | Marcel KučeraMarcel Kučera | 85 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 72.34 | 4.00 | ||||
8 | Jan ReinJan Rein | 63 | AC Rumburk, z.s. | 84.79 | 3.00 | ||||
9 | Petr FürstPetr Fürst | 70 | AC Rumburk, z.s. | 85.13 | 2.00 | ||||
Otto FormanOtto Forman | 67 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | DNF | ||||||
Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš | 00 | TJ Rumburk | DNS |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (ne, 10.6.2018 - 11:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 68.49 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna VinšováAnna Vinšová | 02 | AC Turnov, z. s. | 73.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana ProkopováJana Prokopová | 00 | AC Turnov, z. s. | 80.79 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Sabina KrákorováSabina Krákorová | 01 | AC Rumburk, z.s. | 85.36 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika FürstováVeronika Fürstová | 01 | AC Rumburk, z.s. | 89.88 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Anna HollmannováAnna Hollmannová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 92.40 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 10.6.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fedor, Novotný, Tomeš, Šimůnek Fedor, Novotný, Tomeš, Šimůnek | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 3:45.90 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Dlouhý, Nováček, Stupka, Bekr Dlouhý, Nováček, Stupka, Bekr | AC Česká Lípa | 3:50.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Petrželka, Ederer, Marx, Kypta Petrželka, Ederer, Marx, Kypta | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3:54.70 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Špalek, Krejčí, Koudelka, Dušek Špalek, Krejčí, Koudelka, Dušek | AC Rumburk, z.s. | 4:07.60 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Kováč, Marini, Žítek, Sláma Kováč, Marini, Žítek, Sláma | AC Rumburk, z.s. | 4:10.40 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Bílek, Kudrna, Novák, Mádlo Bílek, Kudrna, Novák, Mádlo | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 4:28.80 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | Šimon, Do Minh, Kovalev, Třešňák Šimon, Do Minh, Kovalev, Třešňák | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 4:33.20 | 4.00 | |||||||||||||||
8 | Hochmut, Németh, Málek, Walter Hochmut, Németh, Málek, Walter | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 4:37.40 | 3.00 | |||||||||||||||
9 | Kučera, Jírů, Máka, Hendrych Kučera, Jírů, Máka, Hendrych | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 4:42.00 | 2.00 | |||||||||||||||
10 | Fürst, Jirásek, Horák, Hrneček Fürst, Jirásek, Horák, Hrneček | AC Rumburk, z.s. | 4:48.20 | 1.00 | |||||||||||||||
11 | Nedvídek, Šandera, Rein, Hofman Nedvídek, Šandera, Rein, Hofman | AC Rumburk, z.s. | 4:54.20 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 10.6.2018 - 13:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matějovská, Prokopová, Zikmundová, Vinšová Matějovská, Prokopová, Zikmundová, Vinšová | AC Turnov, z. s. | 4:38.78 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Masopustová, Holičová, Reinová, Holičová Masopustová, Holičová, Reinová, Holičová | AC Rumburk, z.s. | 4:53.76 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Stuchlíková, Vundererová, Martínková, Čermáková Stuchlíková, Vundererová, Martínková, Čermáková | AC Turnov, z. s. | 4:58.27 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Reinová, Skálová, Ptáčníková, Patzeltová Reinová, Skálová, Ptáčníková, Patzeltová | AC Rumburk, z.s. | 5:53.34 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži
(ne, 10.6.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
1 |
Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
96 | 1.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
02 | 1.75 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s. |
99 | 1.75 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan EdererJan Ederer
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
01 | 1.70 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Hai Do MinhHai Do Minh
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
96 | 1.65 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
AC Rumburk, z.s. |
85 | 1.65 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Alexandr BílekAlexandr Bílek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
00 | 1.65 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David SlámaDavid Sláma
AC Rumburk, z.s. |
78 | 1.60 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
František JirásekFrantišek Jirásek
AC Rumburk, z.s. |
02 | 1.55 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
89 | 1.55 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Jakub MádloJakub Mádlo
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
02 | 1.55 | 0.50 | |||||||||||||||
12 |
Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
83 | 1.55 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(ne, 10.6.2018 - 13:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
01 | 1.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2= |
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s. |
04 | 1.50 | 8.50 | |||||||||||||||
2= |
Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC Turnov, z. s. |
98 | 1.50 | 8.50 | |||||||||||||||
4 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 1.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lenka BártováLenka Bártová
AC Turnov, z. s. |
02 | 1.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s. |
99 | 1.45 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká Lípa |
02 | 1.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 1.45 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Klára HoličováKlára Holičová
AC Rumburk, z.s. |
97 | 1.40 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1.40 | ||||||||||||||||
12 |
Lenka LandováLenka Landová
AC Slovan Liberec, z.s. |
73 | 1.40 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok o tyči - Muži
(ne, 10.6.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Adam ElgherianiAdam Elgheriani
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Vojtěch SegešVojtěch Segeš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
1 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
01 | 4.15 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 3.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
97 | 3.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
79 | 2.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
99 | 2.80 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s. |
63 | 2.80 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Milan NémethMilan Németh
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
78 | 2.80 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petr FürstPetr Fürst
AC Rumburk, z.s. |
70 | 2.60 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin HorákMartin Horák
AC Rumburk, z.s. |
76 | 2.60 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 2.40 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(ne, 10.6.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Turnov, z. s. |
01 | 2.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika FürstováVeronika Fürstová
AC Rumburk, z.s. |
01 | 2.30 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Anna HollmannováAnna Hollmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 2.10 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s. |
01 | 2.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Alena SvitákováAlena Svitáková
AC Česká Lípa |
66 | 1.70 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. |
04 | 1.70 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Dominika NováčkováDominika Nováčková
AC Česká Lípa |
03 | 1.50 | 4.00 | |||||||||||||||
MS |
Kateřina HadravováKateřina Hadravová
AC Česká Lípa |
05 | 2.00 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Muži
(ne, 10.6.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
96 | 6.05 -0.6 m/s | 5,78 -1.1 | 5,89 +0.0 | 5,91 -1.5 | 5,91 | 5,88 -0.3 | 5,89 -0.2 | 6,05 -0.6 | 11.00 | ||||||||
2 |
Mario GáborMario Gábor
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
98 | 6.04 +0.0 m/s | 6,00 -0.2 | 3,82 +0.0 | 5,80 -0.7 | 6,00 | 6,04 +0.0 | 5,83 +0.0 | 6,03 -0.9 | 9.00 | ||||||||
3 |
Martin FedorMartin Fedor
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 5.74 +0.0 m/s | 5,28 -0.5 | 5,64 -0.3 | x | 5,64 | 5,54 -0.5 | 5,55 +0.0 | 5,74 +0.0 | 8.00 | ||||||||
4 |
Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
97 | 5.69 -0.7 m/s | 5,63 +0.0 | 5,69 -0.7 | - | 5,69 | - | - | - | 7.00 | ||||||||
5 |
Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
02 | 5.45 +0.0 m/s | 4,65 -1.3 | 5,12 +0.3 | 5,45 +0.0 | 5,45 | x | x | 5,10 +0.0 | 6.00 | ||||||||
6 |
Tomáš MarxTomáš Marx
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 5.38 -0.3 m/s | 5,11 +0.0 | 5,22 -1.2 | 5,38 -0.3 | 5,38 | 5,03 -0.2 | 5,18 -1.2 | 5,29 +0.0 | 5.00 | ||||||||
7 |
Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 5.36 -0.1 m/s | 5,17 -0.5 | 5,36 -0.1 | - | 5,36 | - | - | - | 4.00 | ||||||||
8 |
Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s. |
02 | 5.29 -0.5 m/s | 5,19 -1.2 | 5,29 -0.5 | 5,29 -0.3 | 5,29 | - | x | - | 3.00 | ||||||||
9 |
Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s. |
99 | 5.16 -0.3 m/s | 5,16 -0.3 | 4,93 +0.0 | 5,09 +0.0 | 5,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||||
10 |
Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
99 | 5.06 -0.9 m/s | 4,34 +0.0 | 4,75 -1.0 | 5,06 -0.9 | 5,06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||||
11 |
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 5.05 +0.3 m/s | 5,05 +0.3 | x | x | 5,05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
12 |
Jiří HoličJiří Holič
AC Rumburk, z.s. |
64 | 5.02 -1.3 m/s | 4,87 -1.0 | 5,02 -1.3 | 4,83 -0.7 | 5,02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
13 |
Marcel KučeraMarcel Kučera
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
85 | 4.97 +0.0 m/s | 4,78 -0.1 | 4,97 +0.0 | 4,92 -1.7 | 4,97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
14 |
František JirásekFrantišek Jirásek
AC Rumburk, z.s. |
02 | 4.69 -0.9 m/s | 4,69 -0.9 | 4,17 -0.3 | x | 4,69 | 0.0 -0.7 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
15 |
Jan NovotnýJan Novotný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 4.49 -0.3 m/s | 4,49 -0.3 | 4,45 -1.2 | 4,33 +0.0 | 4,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
16 |
Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 4.32 +0.0 m/s | 4,25 -0.5 | 4,32 +0.0 | 4,25 -0.5 | 4,32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
17 |
Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s. |
48 | 3.35 -1.3 m/s | 3,35 -1.3 | 2,78 +0.4 | 3,30 -0.7 | 3,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ženy
(ne, 10.6.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna HrdinováAnna Hrdinová
AC Slovan Liberec, z.s. |
03 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4,88 +0.0 | 0.0 | ||||||||||
Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká Lípa |
04 | DNS | 0.0 | 4,75 -0.2 | 0.0 | 4,75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | DNS | 4,71 +0.7 | 0.0 | 0.0 | 4,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
1 |
Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 4.88 +0.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4,88 +0.0 | 0.0 | 11.00 | ||||||||
2 |
Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.75 -0.2 m/s | 0.0 | 4,75 -0.2 | 0.0 | 4,75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | ||||||||
3 |
Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.71 +0.7 m/s | 4,71 +0.7 | 0.0 | 0.0 | 4,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | ||||||||
4 |
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.70 +0.0 m/s | 4,70 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 4,70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s. |
04 | 4.68 -0.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 4,68 -0.9 | 4,68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | ||||||||
6 |
Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. |
04 | 4.63 -0.9 m/s | 4,63 -0.9 | 0.0 | 0.0 | 4,63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | ||||||||
7 |
Jana ChlupáčkováJana Chlupáčková
AC Slovan Liberec, z.s. |
03 | 4.49 +0.0 m/s | 0.0 | 4,49 +0.0 | 0.0 | 4,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | ||||||||
8 |
Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká Lípa |
02 | 4.43 +0.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 4,43 +0.0 | 4,43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | ||||||||
9= |
Simona TrnečkováSimona Trnečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.28 +0.0 m/s | 4,28 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 4,28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.50 | ||||||||
9= |
Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s. |
04 | 4.28 -0.2 m/s | 4,28 -0.2 | 0.0 | 0.0 | 4,28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.50 | ||||||||
11 |
Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 4.23 -0.8 m/s | 0.0 | 0.0 | 4,23 -0.8 | 4,23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
12 |
Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 4.22 +0.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 4,22 +0.0 | 4,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
13 |
Ema PolomskáEma Polomská
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 4.02 -0.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 4,02 -0.9 | 4,02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
14 |
Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká Lípa |
03 | 3.98 -0.1 m/s | 0.0 | 0.0 | 3,98 -0.1 | 3,98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
15 |
Karolína PoupováKarolína Poupová
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 3.94 -1.0 m/s | 0.0 | 3,94 -1.0 | 0.0 | 3,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
16= |
Tereza HolinkováTereza Holinková
AC Česká Lípa |
02 | 3.81 -0.8 m/s | 0.0 | 0.0 | 3,81 -0.8 | 3,81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
16= |
Anna Julie HurtováAnna Julie Hurtová
AC Česká Lípa |
00 | 3.81 -0.4 m/s | 0.0 | 3,81 -0.4 | 0.0 | 3,81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
18 |
Klára HoličováKlára Holičová
AC Rumburk, z.s. |
97 | 3.64 +0.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 3,64 +0.0 | 3,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
19 |
Lucie TrčováLucie Trčová
AC Česká Lípa |
04 | 3.63 -0.3 m/s | 0.0 | 3,63 -0.3 | 0.0 | 3,63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 22 závodníků |
trojskok - Muži
(ne, 10.6.2018 - 13:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marek JakobiMarek Jakobi
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
75 | DNS | 0.0 | 0.0 | 12,20 -0.1 | 12,20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11,94 +0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
1 |
Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
96 | 12.20 -0.1 m/s | 0.0 | 0.0 | 12,20 -0.1 | 12,20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | ||||||||
2 |
Martin FedorMartin Fedor
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 11.94 +0.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11,94 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | ||||||||
3 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
01 | 11.40 -1.1 m/s | 11,40 -1.1 | 0.0 | 0.0 | 11,40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | ||||||||
4 |
Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s. |
99 | 11.05 -0.1 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11,05 -0.1 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Jan EdererJan Ederer
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
01 | 10.91 +0.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 10,91 +0.0 | 0.0 | 6.00 | ||||||||
6 |
Jiří HoličJiří Holič
AC Rumburk, z.s. |
64 | 10.74 +0.0 m/s | 10,74 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 10,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | ||||||||
7 |
Tomáš MarxTomáš Marx
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 10.64 -1.3 m/s | 10,64 -1.3 | 0.0 | 0.0 | 10,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | ||||||||
8 |
Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
89 | 10.20 -0.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 10,20 -0.4 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | ||||||||
9 |
Roman MálekRoman Málek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
67 | 10.06 +0.0 m/s | 0.0 | 10,06 +0.0 | 0.0 | 10,06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||||
10 |
Martin ReinMartin Rein
AC Rumburk, z.s. |
74 | 09.86 +0.0 m/s | 09,86 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 09,86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||||
11 |
Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
83 | 09.82 -0.3 m/s | 0.0 | 0.0 | 09,82 -0.3 | 09,82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
12 |
Hai Do MinhHai Do Minh
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
96 | 09.80 +0.0 m/s | 09,80 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 09,80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
13 |
Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s. |
48 | 08.05 +0.0 m/s | 0.0 | 08,05 +0.0 | 0.0 | 08,05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 15 závodníků |
trojskok - Ženy
(ne, 10.6.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 10.52 +0.7 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 10,52 +0.7 | 11.00 | ||||||||
2 |
Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s. |
99 | 10.51 +0.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 10,51 +0.0 | 9.00 | ||||||||
3 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 10.43 -0.5 m/s | 0.0 | 0.0 | 10,43 -0.5 | 10,43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | ||||||||
4 |
Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 10.22 +0.0 m/s | 10,22 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 10,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Lucie StrnádkováLucie Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 09.44 -1.1 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 09,44 -1.1 | 0.0 | 6.00 | ||||||||
6 |
Klára HoličováKlára Holičová
AC Rumburk, z.s. |
97 | 09.06 +0.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 09,06 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | ||||||||
7 |
Alena RychnováAlena Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s. |
66 | 08.35 -0.2 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 08,35 -0.2 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | ||||||||
8 |
Tereza HolinkováTereza Holinková
AC Česká Lípa |
02 | 07.68 -1.0 m/s | 0.0 | 07,68 -1.0 | 0.0 | 07,68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(ne, 10.6.2018 - 13:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Radmila FišerováRadmila Fišerová
AC Rumburk, z.s. |
74 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
85 | 10.56 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s. |
02 | 10.12 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s. |
89 | 10.09 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s. |
90 | 09.97 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 09.85 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
68 | 09.65 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Linda BodlákováLinda Bodláková
AC Rumburk, z.s. |
83 | 09.47 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Hana SchindlerováHana Schindlerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
69 | 09.22 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | 08.69 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Anna HollmannováAnna Hollmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 08.27 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s. |
01 | 08.09 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
84 | 07.75 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Kamila KolníkováKamila Kolníková
AC Turnov, z. s. |
81 | 07.57 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Alena SvitákováAlena Svitáková
AC Česká Lípa |
66 | 06.25 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(ne, 10.6.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa |
00 | 12.07 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
AC Rumburk, z.s. |
71 | 11.89 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká Lípa |
94 | 11.83 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s. |
62 | 11.37 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
77 | 11.06 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
01 | 10.83 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s. |
56 | 10.81 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
84 | 10.78 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
67 | 10.71 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Petr KopřivaPetr Kopřiva
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
70 | 10.15 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 09.90 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Michal HendrychMichal Hendrych
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 09.38 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Tomáš KudrnaTomáš Kudrna
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
02 | 09.32 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s. |
00 | 09.27 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
David SlámaDavid Sláma
AC Rumburk, z.s. |
78 | 09.22 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(ne, 10.6.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s. |
89 | 42.77 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Lucie KopřivováLucie Kopřivová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
86 | 39.83 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
01 | 32.43 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 29.97 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
85 | 29.49 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
84 | 28.67 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
68 | 27.48 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Linda BodlákováLinda Bodláková
AC Rumburk, z.s. |
83 | 27.13 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s. |
73 | 26.00 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s. |
90 | 25.98 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Kamila KolníkováKamila Kolníková
AC Turnov, z. s. |
81 | 23.57 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s. |
01 | 22.37 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s. |
04 | 19.37 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Karolína PoupováKarolína Poupová
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 18.45 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Hana SchindlerováHana Schindlerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
69 | 18.44 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 10.6.2018 - 13:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petr KopřivaPetr Kopřiva
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
70 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
AC Rumburk, z.s. |
71 | 41.05 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
67 | 34.06 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s. |
62 | 32.73 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 32.45 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s. |
56 | 32.15 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká Lípa |
97 | 31.44 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Bohumil StrnadBohumil Strnad
AC Rumburk, z.s. |
72 | 29.16 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s. |
48 | 28.82 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká Lípa |
94 | 26.04 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Martin HorákMartin Horák
AC Rumburk, z.s. |
76 | 24.46 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
01 | 23.06 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa |
00 | 22.88 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Michal HendrychMichal Hendrych
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 22.86 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
84 | 22.52 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s. |
00 | 22.37 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
87 | 20.51 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Jan NovotnýJan Novotný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 18.56 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(ne, 10.6.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Radmila FišerováRadmila Fišerová
AC Rumburk, z.s. |
74 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s. |
90 | 40.58 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 36.20 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s. |
01 | 35.89 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
85 | 34.57 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Kamila KolníkováKamila Kolníková
AC Turnov, z. s. |
81 | 33.99 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s. |
02 | 33.56 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
68 | 30.64 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
99 | 29.40 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Linda BodlákováLinda Bodláková
AC Rumburk, z.s. |
83 | 24.92 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
84 | 19.05 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Miloslava ReinováMiloslava Reinová
AC Rumburk, z.s. |
68 | 18.44 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(ne, 10.6.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(ne, 10.6.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s. |
62 | 37.93 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
67 | 37.53 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Bohumil StrnadBohumil Strnad
AC Rumburk, z.s. |
72 | 35.22 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 34.73 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 33.83 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
AC Rumburk, z.s. |
71 | 28.62 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
84 | 26.33 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa |
00 | 24.55 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká Lípa |
94 | 23.40 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Petr KopřivaPetr Kopřiva
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
70 | 22.34 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s. |
00 | 21.99 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Roman MálekRoman Málek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
67 | 17.51 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(ne, 10.6.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Radmila FišerováRadmila Fišerová
AC Rumburk, z.s. |
74 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Hana SchindlerováHana Schindlerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
69 | 32.85 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s. |
73 | 29.15 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Anna StředováAnna Středová
AC Česká Lípa |
03 | 28.22 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s. |
02 | 23.89 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC Turnov, z. s. |
98 | 23.41 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jana ChlupáčkováJana Chlupáčková
AC Slovan Liberec, z.s. |
03 | 19.70 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s. |
04 | 19.02 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 10.6.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 49.02 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
83 | 44.04 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
87 | 43.54 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká Lípa |
93 | 42.18 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s. |
63 | 41.34 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s. |
56 | 39.54 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jakub MádloJakub Mádlo
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
02 | 38.75 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
01 | 37.47 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Matěj ŽítekMatěj Žítek
AC Rumburk, z.s. |
98 | 35.57 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Jaroslav ŘezníčekJaroslav Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
79 | 34.13 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Ženy
(ne, 10.6.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucie PeškařováLucie Peškařová | 04 | AC Česká Lípa | 9 | DNS | |||||||||||||||
1 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 02 | AC Turnov, z. s. | 2 | 15:22.3 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jana ZikmundováJana Zikmundová | 02 | AC Turnov, z. s. | 1 | 15:27.3 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Naděžda DuškováNaděžda Dušková | 80 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 16:22.3 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Katka NedvídkováKatka Nedvídková | 04 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 16:26.9 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Karolína HoličováKarolína Holičová | 02 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 16:56.5 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Miloslava ReinováMiloslava Reinová | 68 | AC Rumburk, z.s. | 8 | 17:28.9 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Veronika FürstováVeronika Fürstová | 01 | AC Rumburk, z.s. | 7 | 17:34.3 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Alena SvitákováAlena Svitáková | 66 | AC Česká Lípa | 10 | 21:37.4 | 3.00 | |||||||||||||
MS | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 16:59.0 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Muži
(ne, 10.6.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin NedvídekMartin Nedvídek | 75 | AC Rumburk, z.s. | 22:46.5 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal ŠanderaMichal Šandera | 76 | AC Rumburk, z.s. | 25:30.1 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr DušekPetr Dušek | 01 | AC Rumburk, z.s. | 27:11.6 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Miloš DušekMiloš Dušek | 71 | AC Rumburk, z.s. | 29:01.8 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Miloslav SvitákMiloslav Sviták | 59 | AC Česká Lípa | 34:17.8 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |