Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD LKAS M+Ž

Liberec (10. 6. 2018)

skok daleký - Muži

(ne, 10.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 6.05 -0.6 m/s 5,78  -1.15,89  +0.05,91  -1.55,915,88  -0.35,89  -0.26,05  -0.6 11.00
2 Mario GáborMario Gábor
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 6.04 +0.0 m/s 6,00  -0.23,82  +0.05,80  -0.76,006,04  +0.05,83  +0.06,03  -0.9 9.00
3 Martin FedorMartin Fedor
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 5.74 +0.0 m/s 5,28  -0.55,64  -0.3x5,645,54  -0.55,55  +0.05,74  +0.0 8.00
4 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
97 5.69 -0.7 m/s 5,63  +0.05,69  -0.7-5,69--- 7.00
5 Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 5.45 +0.0 m/s 4,65  -1.35,12  +0.35,45  +0.05,45xx5,10  +0.0 6.00
6 Tomáš MarxTomáš Marx
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 5.38 -0.3 m/s 5,11  +0.05,22  -1.25,38  -0.35,385,03  -0.25,18  -1.25,29  +0.0 5.00
7 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 5.36 -0.1 m/s 5,17  -0.55,36  -0.1-5,36--- 4.00
8 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 5.29 -0.5 m/s 5,19  -1.25,29  -0.55,29  -0.35,29-x- 3.00
9 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 5.16 -0.3 m/s 5,16  -0.34,93  +0.05,09  +0.05,160.00.00.0 2.00
10 Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 5.06 -0.9 m/s 4,34  +0.04,75  -1.05,06  -0.95,060.00.00.0 1.00
11 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.05 +0.3 m/s 5,05  +0.3xx5,050.00.00.0
12 Jiří HoličJiří Holič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
64 5.02 -1.3 m/s 4,87  -1.05,02  -1.34,83  -0.75,020.00.00.0
13 Marcel KučeraMarcel Kučera
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
85 4.97 +0.0 m/s 4,78  -0.14,97  +0.04,92  -1.74,970.00.00.0
14 František JirásekFrantišek Jirásek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 4.69 -0.9 m/s 4,69  -0.94,17  -0.3x4,690.0  -0.70.00.0
15 Jan NovotnýJan Novotný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 4.49 -0.3 m/s 4,49  -0.34,45  -1.24,33  +0.04,490.00.00.0
16 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.32 +0.0 m/s 4,25  -0.54,32  +0.04,25  -0.54,320.00.00.0
17 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 3.35 -1.3 m/s 3,35  -1.32,78  +0.43,30  -0.73,350.00.00.0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.88 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.04,88  +0.00.0 11.00
2 Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.75 -0.2 m/s 0.04,75  -0.20.04,750.00.00.0 9.00
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.71 +0.7 m/s 4,71  +0.70.00.04,710.00.00.0 8.00
4 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.70 +0.0 m/s 4,70  +0.00.00.04,700.00.00.0 7.00
5 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.68 -0.9 m/s 0.00.04,68  -0.94,680.00.00.0 6.00
6 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.63 -0.9 m/s 4,63  -0.90.00.04,630.00.00.0 5.00
7 Jana ChlupáčkováJana Chlupáčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 4.49 +0.0 m/s 0.04,49  +0.00.04,490.00.00.0 4.00
8 Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4.43 +0.0 m/s 0.00.04,43  +0.04,430.00.00.0 3.00
9= Simona TrnečkováSimona Trnečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.28 +0.0 m/s 4,28  +0.00.00.04,280.00.00.0 1.50
9= Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.28 -0.2 m/s 4,28  -0.20.00.04,280.00.00.0 1.50
11 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.23 -0.8 m/s 0.00.04,23  -0.84,230.00.00.0
12 Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4.22 +0.0 m/s 0.00.04,22  +0.04,220.00.00.0
13 Ema PolomskáEma Polomská
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4.02 -0.9 m/s 0.00.04,02  -0.94,020.00.00.0
14 Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3.98 -0.1 m/s 0.00.03,98  -0.13,980.00.00.0
15 Karolína PoupováKarolína Poupová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 3.94 -1.0 m/s 0.03,94  -1.00.03,940.00.00.0
16= Tereza HolinkováTereza Holinková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 3.81 -0.8 m/s 0.00.03,81  -0.83,810.00.00.0
16= Anna Julie HurtováAnna Julie Hurtová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.81 -0.4 m/s 0.03,81  -0.40.03,810.00.00.0
18 Klára HoličováKlára Holičová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
97 3.64 +0.0 m/s 0.00.03,64  +0.03,640.00.00.0
19 Lucie TrčováLucie Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 3.63 -0.3 m/s 0.03,63  -0.30.03,630.00.00.0
Anna HrdinováAnna Hrdinová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 DNS ---00.00.00.0
Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků