Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD LKAS M+Ž

Liberec (10. 6. 2018)

skok vysoký - Muži

(ne, 10.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 1.80 11.00
2 Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 1.75 9.00
3 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 1.75 8.00
4 Jan EdererJan Ederer
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 1.70 7.00
5 Hai Do MinhHai Do Minh
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 1.65 6.00
6 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
85 1.65 5.00
7 Alexandr BílekAlexandr Bílek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 1.65 4.00
8 David SlámaDavid Sláma
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
78 1.60 3.00
9 František JirásekFrantišek Jirásek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 1.55 2.00
10= Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
89 1.55 0.50
10= Jakub MádloJakub Mádlo
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 1.55 0.50
12 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
83 1.55
Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 DNS
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 1.55 11.00
2= Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.50 8.50
2= Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 1.50 8.50
4 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1.50 7.00
5 Lenka BártováLenka Bártová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 1.50 6.00
6 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 1.45 5.00
7 Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 1.45 4.00
8 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.45 3.00
9 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.45 2.00
10 Klára HoličováKlára Holičová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
97 1.40 1.00
11 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.40
12 Lenka LandováLenka Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
73 1.40
Celkem 12 závodníků