výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ LKAS dorostu a juniorů

Liberec (16. 6. 2018)

300 m překážek - Dorostenci

(so, 16.6.2018 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 39.03
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 40.80
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 42.60
4 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 45.74
5 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 48.39
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 41.38
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 40.49
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 16.6.2018 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 48.39
2 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 48.90
3 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 49.49
4 Anna VinšováAnna Vinšová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 49.65
5 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 50.96
MS Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 46.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 16.6.2018 - 12:11) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 47.09
MS Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 48.49
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 44.94
MS Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 45.62
MS Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 46.57
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.30
MS Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 47.42
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 48.39
Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 48.90
Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 49.49
Anna VinšováAnna Vinšová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 49.65
Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 50.96
Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 46.81
Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 47.09
Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 48.49
Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 44.94
Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 45.62
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 46.57
Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.30
Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 47.42