Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ mladší žactvo

Jičín (17. 6. 2018)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 5.17 0.0
2 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.98 0.0
3 Tomáš VrbaTomáš Vrba
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4.64 0.0
4 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.52 0.0
5 Aleš MoravecAleš Moravec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 4.44 0.0
6 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 4.41 0.0
7 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.29 0.0
8 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 4.23 0.0
9 Adam SavickýAdam Savický
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.65 0.0
10 František ProcházkaFrantišek Procházka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.57 0.0
11 Jan LöfflerJan Löffler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3.50 0.0
12 Petr ČapekPetr Čapek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.29 0.0
13 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.28 0.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4.67 0.0
2 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.49 0.0
3 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.47 0.0
4 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.37 0.0
5 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.36 0.0
6 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 4.35 0.0
7 Eliška HýblováEliška Hýblová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.32 0.0
8 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 4.30 0.0
9 Tereza KrykorkováTereza Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.12 0.0
10 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 4.09 0.0
11 Tereza LevinskáTereza Levinská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 4.09 0.0
12 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 4.08 0.0
13 Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun
06 4.04 0.0
14 Nicole VeroňkováNicole Veroňková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.98 0.0
15 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.95 0.0
16 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.92 0.0
17 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.88 0.0
18 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 3.86 0.0
19 Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3.85 0.0
20 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3.78 0.0
21 Sabina ScholzováSabina Scholzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.74 0.0
22 Markéta MatěchováMarkéta Matěchová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.63 0.0
23 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 3.61 0.0
24 Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.61 0.0
25 Sára BokováSára Boková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.60 0.0
26 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.58 0.0
27 Nela ChristovaNela Christova
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3.57 0.0
28 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.54 0.0
29 Dominika NožičkováDominika Nožičková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3.53 0.0
30 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3.52 0.0
31 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 3.52 0.0
32 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.51 0.0
33 Kristýna BeldováKristýna Beldová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3.50 0.0
34 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.46 0.0
35 Jana PechatáJana Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.46 0.0
36 Tereza ProvazníkováTereza Provazníková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3.45 0.0
37 Petra KozderkováPetra Kozderková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 3.43 0.0
38 Nela PokornáNela Pokorná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 3.37 0.0
39 Lucie FikarováLucie Fikarová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 3.34 0.0
40 Thea VošvrdováThea Vošvrdová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.29 0.0
41 Eliška FlanderkováEliška Flanderková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.25 0.0
42 Veronika PávováVeronika Pávová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.22 0.0
43 Bára VozkováBára Vozková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.21 0.0
44 Nela MasopustováNela Masopustová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.16 0.0
45 Kateřina PetákováKateřina Petáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 3.09 0.0
46 Zuzana BajerováZuzana Bajerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.01 0.0
47 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2.90 0.0
Celkem 47 závodníků