Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ mladší žactvo

Jičín (17. 6. 2018)

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.49
1 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1.55
2 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1.46
3 Jáchym PrůšekJáchym Průšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 1.40
4 Jakub NezbedaJakub Nezbeda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.40
5 Filip KažmírFilip Kažmír
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1.35
6 Kryštof HoralKryštof Horal
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1.35
7 Matěj HykaMatěj Hyka
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 1.30
8 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 1.25
9 Jan LöfflerJan Löffler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 1.25
10 Vojtěch MarekVojtěch Marek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 1.20
11 Peter TegzaPeter Tegza
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.20
12 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.15
Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 DNS
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.49
1 Hana JedličkováHana Jedličková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 1.43
2 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.40
3 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 1.40
4= Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.35
4= Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.35
6 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 1.35
7 Lucie FikarováLucie Fikarová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 1.35
8 Anna SvobodováAnna Svobodová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 1.30
9 Eliška ŠléglováEliška Šléglová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1.30
10 Karolína PošepnáKarolína Pošepná
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1.25
11= Barbora PohludkováBarbora Pohludková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 1.25
11= Barbora PlevováBarbora Plevová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 1.25
13 Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1.25
14 Dominika NožičkováDominika Nožičková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1.20
15 Kristýna SolnickáKristýna Solnická
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 1.20
16= Anna RejhováAnna Rejhová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 1.20
16= Nela ChristovaNela Christova
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 1.20
16= Johana KubatováJohana Kubatová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1.20
16= Vendy PlichtováVendy Plichtová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1.20
20 Nela PokornáNela Pokorná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 1.15
21 Kristýna BeldováKristýna Beldová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 1.10
MS Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.46
Kristýna TrlidováKristýna Trlidová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 NM
Celkem 23 závodníků