výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ mladší žactvo

Jičín (17. 6. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.14
2 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.59
3 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.87
4 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.87
5 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.90
6 Jakub BřízaJakub Bříza 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.00
7 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 09.34
Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.71
2 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.78
3 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.99
4 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.07
5 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.22
6 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.26
7 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.17
2 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.54
3 Mauro OdložilíkMauro Odložilík 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.80
4 Jan NovákJan Novák 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.91
5 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.93
6 Jakub DolanskýJakub Dolanský 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 10.08
7 Marek ŠírMarek Šír 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.86
2 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.76
3 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.84
4 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.07
5 Patrik SvětlíkPatrik Světlík 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.30
Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 DNS
Štěpán KošekŠtěpán Košek 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.14
2 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.59
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.71
4 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.78
5 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.86
6 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.87
6 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.87
8 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.90
9 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.99
10 Jakub BřízaJakub Bříza 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.00
11 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.07
12 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.17
13 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.22
14 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.26
15 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 09.34
16 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.51
17 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.54
18 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.76
19 Mauro OdložilíkMauro Odložilík 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.80
20 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.84
21 Jan NovákJan Novák 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.91
22 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.93
23 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.07
24 Jakub DolanskýJakub Dolanský 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 10.08
25 Marek ŠírMarek Šír 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.27
26 Patrik SvětlíkPatrik Světlík 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.30
Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 DNS
Štěpán KošekŠtěpán Košek 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.18
2 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.69
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.71
4 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.72
5 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.80
6 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.82
7 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.86
8 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.98
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.56
2 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.96
3 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.14
4 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.18
5 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.19
6 Vendy PlichtováVendy Plichtová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.44
7 Kristýna SolnickáKristýna Solnická 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 09.60
8 Kateřina Pitel`ováKateřina Pitel`ová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.98
2 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.01
3 Lucie UlvrováLucie Ulvrová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.30
4 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.41
5 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.42
6 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.72
7 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.23
MS Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.82
2 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.02
3 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.23
4 Tereza ChristovováTereza Christovová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.40
5 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 09.64
6 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.92
7 Barbora MatuškováBarbora Matušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 10.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.52
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 3 08.94
3 Nikola SrncováNikola Srncová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.25
4 Karolina HerblichováKarolina Herblichová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.51
5 Johana KubatováJohana Kubatová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.67
6 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.01
7 Zuzana BajerováZuzana Bajerová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.49
2 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.95
3 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.96
4 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.21
5 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.54
6 Rozálie FukalováRozálie Fukalová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.91
7 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.59
2 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.00
3 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 09.23
4 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.37
5 Barbora ChalupníkováBarbora Chalupníková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.79
6 Anna VackováAnna Vacková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.20
7 Adéla ŽežulkováAdéla Žežulková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.90
2 Tereza ProvazníkováTereza Provazníková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.16
3 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.20
4 Kateřina PetákováKateřina Petáková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.84
5 Nela PodzimkováNela Podzimková 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.96
6 Nela MasopustováNela Masopustová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.26
7 Bára VozkováBára Vozková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.53
2 Tina DrahotováTina Drahotová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.00
3 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.03
4 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.05
5 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.47
6 Nela PokornáNela Pokorná 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.48
7 Veronika PávováVeronika Pávová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.03
8 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10.32
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.49
2 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.52
3 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.53
4 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.56
5 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.59
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.72
7 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.82
8 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.90
9 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 3 08.94
10 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.95
11 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.96
11 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.96
13 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.98
14 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.00
14 Tina DrahotováTina Drahotová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.00
16 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.01
17 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.02
18 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.03
19 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.05
20 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.14
21 Tereza ProvazníkováTereza Provazníková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.16
22 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.18
23 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.19
24 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.20
25 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.21
26 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.23
26 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 09.23
28 Nikola SrncováNikola Srncová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.25
29 Lucie UlvrováLucie Ulvrová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.30
30 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.37
31 Tereza ChristovováTereza Christovová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.40
32 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.41
33 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.42
34 Vendy PlichtováVendy Plichtová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.44
35 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.47
36 Nela PokornáNela Pokorná 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.48
37 Karolina HerblichováKarolina Herblichová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.51
38 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.54
39 Kristýna SolnickáKristýna Solnická 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 09.60
40 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 09.64
41 Johana KubatováJohana Kubatová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.67
42 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.72
43 Barbora ChalupníkováBarbora Chalupníková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.79
44 Kateřina PetákováKateřina Petáková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.84
45 Rozálie FukalováRozálie Fukalová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.91
46 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.92
47 Kateřina Pitel`ováKateřina Pitel`ová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.95
48 Nela PodzimkováNela Podzimková 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.96
49 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.01
50 Veronika PávováVeronika Pávová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.03
51 Anna VackováAnna Vacková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.20
52 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.21
53 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.23
54 Nela MasopustováNela Masopustová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.26
55 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10.32
56 Adéla ŽežulkováAdéla Žežulková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.48
57 Zuzana BajerováZuzana Bajerová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.72
58 Barbora MatuškováBarbora Matušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 10.77
59 Bára VozkováBára Vozková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.29

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.27
2 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.30
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.44
4 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.51
5 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.52
6 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 08.74
7 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.76
8 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.79
Celkem 8 závodníků