Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD dospělých

Jablonec nad Nisou (17. 6. 2018)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.831.86 Body
1 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 1.80 -----o-o-xo-xxx 11.00
2 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 1.75 ----xxo-ooxoxx-x 9.00
3 Martin BártaMartin Bárta
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
91 1.70 -----xo-xoxx-x 8.00
4 Filip SrbeckýFilip Srbecký
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 1.65 --ooxoxoxoxxx 7.00
5 Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 1.65 ----ooxxoxxx 6.00
6 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
85 1.60 ---o-xoxxx 5.00
7 Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
89 1.55 --oooxxx 4.00
8 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.55 ooxoooxxx 3.00
9 David SlámaDavid Sláma
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
78 1.55 ---oxoxxx 2.00
10 Alexandr BílekAlexandr Bílek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 1.50 ---xoxxx 1.00
MS František JirásekFrantišek Jirásek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 1.55
MS Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.45
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.50 Body
1= Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 1.45 --oooxxx 10.00
1= Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 1.45 --oooxxx 10.00
3= Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.45 --ooxxoxxx 7.00
3= Lenka BártováLenka Bártová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 1.45 --ooxxoxxx 7.00
3= Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.45 -oooxxoxxx 7.00
6 Stella DrábováStella Drábová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 1.45 oooxoxxoxxx 5.00
7= Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 1.40 --oxoxxx 3.50
7= Lenka LandováLenka Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
73 1.40 oooxoxxx 3.50
9 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1.40 oooxxoxxx 2.00
10 Klára HoličováKlára Holičová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
97 1.35 oxooxxx 1.00
11 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.35 -oxoxxx
12 Jana MasařováJana Masařová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 1.30 ooxxx
Celkem 12 závodníků