Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD dospělých

Jablonec nad Nisou (17. 6. 2018)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 58.56 11.00
2 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 60.96 9.00
3 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 61.97 8.00
4 Marek JakobiMarek Jakobi 75 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 67.26 7.00
5 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 67.51 6.00
6 Milan NémethMilan Németh 78 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 8 70.16 3.00
MS Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 62.22
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 67.52 5.00
2 Matěj ŽítekMatěj Žítek 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 68.30 4.00
3 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 71.79 2.00
4 Petr FürstPetr Fürst 70 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 83.20 1.00
Marcel KučeraMarcel Kučera 85 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 DNS
Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 58.56 11.00
2 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 60.96 9.00
3 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 61.97 8.00
4 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 62.22
5 Marek JakobiMarek Jakobi 75 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 67.26 7.00
6 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 67.51 6.00
7 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 67.52 5.00
8 Matěj ŽítekMatěj Žítek 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 68.30 4.00
9 Milan NémethMilan Németh 78 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 8 70.16 3.00
10 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 71.79 2.00
11 Petr FürstPetr Fürst 70 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 83.20 1.00
Marcel KučeraMarcel Kučera 85 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 DNS
Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZárybnickáKateřina Zárybnická 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 74.16 11.00
2 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 75.38 9.00
3 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 76.12 8.00
4 Anna VinšováAnna Vinšová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 76.73 7.00
5 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 83.47 6.00
Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků