Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (10. 3. 2018)

Skok daleký - Žáci

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.88
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.78
3 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.64
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.67
2 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.65
3 Jaroslav BrožJaroslav Brož
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 4.40
4 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.37
5 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.35
6 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.24
7 Jáchym BurianJáchym Burian
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 4.13
8 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.12
9 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.04
10 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.02
11 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.91
12 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3.87
13 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.72
14 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.66
15 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.58
16 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.31
17 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 3.14
18 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 2.87
19 Vojtěch DusVojtěch Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 2.42
Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 NM
Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4.74
2 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.47
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.35
4 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.16
5 Nela SnášelováNela Snášelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.10
6 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.59
Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.53
2 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.44
3 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 4.38
4 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.29
5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.26
6 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 4.22
7 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.13
8= Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.10
8= Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.10
10 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.99
11 Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.93
12 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.87
13 Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.82
14 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.80
15 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.76
16 Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.73
17 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.65
18 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.61
19 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.57
20 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.50
21 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.41
22 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.30
23 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 3.25
24 Veronika JonákováVeronika Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.19
25 Vanda BurianováVanda Burianová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 2.79
26 Anna PalováAnna Palová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 2.76
27 Lucie KováčováLucie Kováčová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 2.64
28 Stella PapouškováStella Papoušková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 2.59
29 Darina BíláDarina Bílá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 2.57
30 Ema RezkováEma Rezková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 2.41
Celkem 30 závodníků