Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hradecké memoriály

Hradec Králové (5. 9. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 5.9.2018 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.23 810.00
2 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.37 780.00
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 11.39 776.00
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.49 755.00
5 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.54 744.00
6 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 11.75 701.00
7 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.94 663.00
Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 17:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.78 695.00
2 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 11.97 657.00
3 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.99 653.00
4 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.11 629.00
5 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.18 616.00
6 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 12.24 605.00
7 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.37 580.00
8 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.52 552.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 12.73 515.00
2 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.84 495.00
3 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 mimo soutěžmimo soutěž 6 13.14 444.00
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.26 425.00
5 František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.42 399.00
6 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.70 356.00
MS Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.27
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 5.9.2018 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.28 597.00
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.96 475.00
3 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.13 446.00
4 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.26 425.00
5 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 13.28 421.00
6 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.73 351.00
7 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.75 348.00
Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.23 810.00
2 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.37 780.00
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 11.39 776.00
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.49 755.00
5 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.54 744.00
6 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 11.75 701.00
7 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.78 695.00
8 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.94 663.00
9 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 11.97 657.00
10 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.99 653.00
11 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.11 629.00
12 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.18 616.00
13 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 12.24 605.00
14 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.27
15 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.28 597.00
16 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.37 580.00
17 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.52 552.00
18 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 12.73 515.00
19 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.84 495.00
20 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.96 475.00
21 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.13 446.00
22 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 mimo soutěžmimo soutěž 6 13.14 444.00
23 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.26 425.00
23 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.26 425.00
25 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 13.28 421.00
26 František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.42 399.00
27 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.70 356.00
28 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.73 351.00
29 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.75 348.00
Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNF
Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 5.9.2018 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.76 812.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.89 789.00
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.36 708.00
4 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.67 657.00
5 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 14.29 559.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.30 896.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.64 833.00
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.28 721.00
4 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.55 676.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.30 896.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.64 833.00
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.76 812.00
4 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.89 789.00
5 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.28 721.00
6 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.36 708.00
7 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.55 676.00
8 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.67 657.00
9 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 14.29 559.00