výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Liberec (1. 7. 2018)
Skok vysoký - Muži (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 12 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 001027 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1.94 11.00
2 96 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 010119 AK BílinaAK Bílina 1.86 9.00
3 191 Jan ČejkaJan Čejka 900806 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.82 8.00
Skok vysoký - Ženy (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1.62 11.00
2 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová 010518 AK BílinaAK Bílina 1.53 9.00
3= 31 Tereza HusákováTereza Husáková 010124 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.50 7.50
3= 289 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 021215 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.50 7.50
Skok o tyči - Muži (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 176 František StaněkFrantišek Staněk 870411 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.71 11.00
2 124 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.21 9.00
3 5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 990621 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4.11 8.00
Skok o tyči - Ženy (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová 010518 AK BílinaAK Bílina 2.50 11.00
2 34 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 030412 SK JeseniovaSK Jeseniova 2.50 9.00
3 77 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 000507 AK BílinaAK Bílina 2.20 8.00
Skok daleký - Muži (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 120 Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.66 11.00
2 12 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 001027 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6.50 8.00
3 124 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.37 7.00
Skok daleký - Ženy (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 230 Barbora VotinskáBarbora Votinská 960809 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5.33 11.00
2 108 Maria GläßerMaria Gläßer 960117 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5.27 9.00
3 240 Tereza EdlováTereza Edlová 970701 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5.23 8.00
Trojskok - Muži (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 99 Pavel StrnadPavel Strnad 960714 AK BílinaAK Bílina 13.95 11.00
2 191 Jan ČejkaJan Čejka 900806 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.65 9.00
3 62 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba 971117 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13.59 8.00
Trojskok - Ženy (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 240 Tereza EdlováTereza Edlová 970701 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11.30 11.00
2 267 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 880909 AK MostAK Most 10.52 9.00
3 12 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 030817 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10.30 8.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 299 Michaela TrčováMichaela Trčová 010505 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.05 11.00
2 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 11.71 9.00
3 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10.68 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček 880709 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 16.50 11.00
2 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič 820225 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.37 9.00
3 54 Josef EgrtJosef Egrt 970124 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14.26 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 41 Vendula VelcováVendula Velcová 900906 SK JeseniovaSK Jeseniova 31.48 11.00
2 170 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 951010 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.13 9.00
3 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 31.12 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič 820225 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 49.35 11.00
2 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček 880709 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 47.14 9.00
3 82 Arnošt HolovskýArnošt Holovský 820410 AK BílinaAK Bílina 43.22 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Jana HyjánkováJana Hyjánková 810120 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 45.50 11.00
2 173 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 010513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.45 9.00
3 5 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 010222 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 37.59 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 54 Josef EgrtJosef Egrt 970124 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 59.82 11.00
2 26 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr 810507 SK JeseniovaSK Jeseniova 45.05 9.00
3 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček 880709 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 44.09 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 42.04 11.00
2 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 40.73 9.00
3 280 Zdena JanouškováZdena Janoušková 820709 AC Česká LípaAC Česká Lípa 34.52 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 1.7.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 176 František StaněkFrantišek Staněk 870411 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 62.87 11.00
2 53 Jiří DvořákJiří Dvořák 890915 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 60.99 9.00
3 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán 761013 AK BílinaAK Bílina 57.23 8.00