výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Liberec (1. 7. 2018)

1500 m - Muži

(ne, 1.7.2018 - 15:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 56 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:17.23 11.00
2 197 Filip JalovýFilip Jalový 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:19.00 9.00
3 185 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:19.14 8.00
4 143 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:20.26 7.00
5 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 4:20.29 6.00
6 167 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:21.81 5.00
7 189 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:39.62 4.00
8 155 Jan KarchňákJan Karchňák 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:40.24 3.00
9 75 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:46.84 2.00
10 200 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:47.37 1.00
101 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
63 Jakub PšeničkaJakub Pšenička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
67 Filip WolfFilip Wolf 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
73 Lukáš BartůněkLukáš Bartůněk 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 1.7.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 259 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 5:08.48 11.00
2 258 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 5:09.93 9.00
3 84 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 AK BílinaAK Bílina 5:12.57 8.00
4 95 Blanka VajrychováBlanka Vajrychová 92 AK BílinaAK Bílina 5:24.91 7.00
5 165 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:27.07 6.00
6 105 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:27.31 5.00
7 2 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5:30.30 4.00
8 158 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:37.17 3.00
9 238 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5:41.25 2.00
10 35 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:42.52 1.00
11 22 Tereza KelnerováTereza Kelnerová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5:48.55
12 172 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7:33.40
34 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
229 Karolína FiksováKarolína Fiksová 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS
Celkem 14 závodníků