výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Liberec (1. 7. 2018)

Skok daleký - Muži

(ne, 1.7.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 120 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.66 +1.7 m/s 6,66  +1.76,41  +2.0-6,666,12  +2.1-- 11.00
13 Jan BílekJan Bílek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 6.50 +2.3 m/s 6.49 +1.0 m/s 6,49  +1.06,35  +0.86,50  +2.36,50x-- 9.00
2 12 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 6.50 +1.2 m/s 6,29  +1.36,50  +1.2x6,506,17-- 8.00
3 124 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6.37 +1.8 m/s 6,15  +0.85,94  +0.96,27  +1.16,276,37  +1.86,16  +1.76,27  +0.6 7.00
4 62 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 6.36 +0.7 m/s x6,29  +0.06,35  +2.06,356,36  +0.7xx 6.00
5 28 David ŠimekDavid Šimek
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 6.34 +2.0 m/s 6,34  +2.05,94  +1.85,88  +1.96,345,455,98- 5.00
6 99 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.33 +1.5 m/s 6,19  +0.66,33  +1.56,26  +2.66,33-6,11  +1.4x 4.00
7 9 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
98 6.20 +1.4 m/s 6,20  +1.46,16  +1.86,10  +1.96,205,87  +1.3-- 3.00
8 128 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.18 +2.0 m/s 6,03  +0.85,85  +2.06,18  +2.06,180.00.00.0 2.00
9 132 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 6.14 +1.6 m/s 6,09  +1.95,87  +1.46,14  +1.66,140.00.00.0 1.00
10 158 Tadeáš SommerTadeáš Sommer
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
93 5.93 +1.6 m/s 5,44  +1.75,84  +0.95,93  +1.65,930.00.00.0
11 66 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5.72 +0.9 m/s 5,52  +1.95,71  +1.05,72  +0.95,720.00.00.0
12 95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 5.59 +1.8 m/s 5,59  +1.8x4,99  +2.05,590.00.00.0
MS Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 5.33 +1.3 m/s
14 159 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 5.26 +0.9 m/s 5,26  +0.95,24  +1.13,90  +1.55,260.00.00.0
15 198 Jakub JurášJakub Juráš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 5.17 +1.8 m/s 5,17  +1.84,84  +1.2x5,170.00.00.0
16 68 Patrik TomášPatrik Tomáš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 4.70 +1.1 m/s 4,15  +1.34,70  +1.1-4,700.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 1.7.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 230 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 5.33 +1.7 m/s 5,08  +0.24,95  +0.9-5,084,99  +0.25,22  +2.05,33  +1.7 11.00
2 108 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5.27 +1.9 m/s 5,20  +0.05,24  +1.15,26  +1.95,263,81  +1.55,27  +1.9x 9.00
3 240 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 5.23 +2.2 m/s 5.15 +0.0 m/s 5,22  +2.14,99  +1.85,23  +2.25,235,15  +0.04,97  +1.35,08  +2.0 8.00
4 88 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
AK BílinaAK Bílina
03 5.19 -0.1 m/s x5,10  +0.05,19  -0.15,195,02  +0.74,85  +1.05,19  +0.8 7.00
5 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 5.05 +1.8 m/s 4,42  +1.94,62  +1.14,86  +1.74,864,88  +1.74,81  +1.25,05  +1.8 6.00
6 28 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 5.00 +0.6 m/s 5,00  +0.64,79  +1.34,82  +1.95,004,86  +1.74,99  +1.34,72  +1.5 5.00
7 23 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4.63 +2.0 m/s 4,63  +2.04,14  +1.24,27  +0.94,633,66  +0.04,38  +1.8- 4.00
8 42 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 4.61 +2.3 m/s 4.50 +1.6 m/s 4,55  +2.24,27  +0.44,61  +2.34,614,02  +0.24,28  +2.54,50  +1.6 3.00
9 292 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.60 +0.7 m/s x4,60  +0.74,36  +0.84,600.00.00.0 2.00
10 267 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 4.42 +2.7 m/s 4.25 +1.0 m/s 4,25  +1.0x4,42  +2.74,420.00.00.0 1.00
Celkem 10 závodníků