výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Liberec (1. 7. 2018)

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 1.7.2018 - 11:45) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 16.01 11.00
2 41 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.09 9.00
3 20 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 16.38 8.00
4 283 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 17.56 5.00
154 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
82 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.7.2018 - 11:45) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 250 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 16.45 7.00
2 21 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.95 6.00
3 42 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.57 4.00
4 232 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 18.31 3.00
5 245 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 24.53 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 16.01 11.00
2 41 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.09 9.00
3 20 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 16.38 8.00
4 250 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 16.45 7.00
5 21 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.95 6.00
6 283 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 17.56 5.00
7 42 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.57 4.00
8 232 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 18.31 3.00
9 245 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 24.53 2.00
154 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
82 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 DNS