výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Liberec (1. 7. 2018)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 1.7.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 57.61 11.00
2 28 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.80 9.00
3 140 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 60.22 8.00
4 59 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 60.84 7.00
5 122 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 61.18 6.00
83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.7.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 141 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 64.07 5.00
2 153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 65.51 4.00
3 138 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 76 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 67.43 3.00
4 150 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 79.08 2.00
164 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 57.61 11.00
2 28 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.80 9.00
3 140 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 60.22 8.00
4 59 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 60.84 7.00
5 122 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 61.18 6.00
6 141 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 64.07 5.00
7 153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 65.51 4.00
8 138 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 76 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 67.43 3.00
9 150 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 79.08 2.00
83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 3 DNS
164 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 1.7.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 250 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 64.74 11.00
2 31 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 65.46 9.00
3 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 67.59 8.00
4 21 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 69.63 7.00
5 252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 69.73 6.00
6 257 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 6 73.72 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.7.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 70.53 5.00
2 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 74.43 3.00
3 283 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 75.54 2.00
232 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS
262 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 250 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 64.74 11.00
2 31 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 65.46 9.00
3 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 67.59 8.00
4 21 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 69.63 7.00
5 252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 69.73 6.00
6 289 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 70.53 5.00
7 257 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 6 73.72 4.00
8 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 74.43 3.00
9 283 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 75.54 2.00
232 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS
262 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 2 DNS