výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje

Jablonec nad Nisou (18. 8. 2018)
100 m - Junioři (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 000711 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.67 4.00
100 m - Junioři (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.82 11.00
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 991206 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.06 9.00
3 Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.30 8.00
100 m - Dorostenci (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 040107 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.59 4.00
2 Martin BeldaMartin Belda 020619 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.64 3.00
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 010823 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.77 2.00
100 m - Dorostenci (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.28 11.00
2 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 11.34 9.00
3 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.62 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Nela HorákováNela Horáková 030417 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.54 4.00
3 Aneta DusilováAneta Dusilová 040525 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.97 3.00
100 m - Juniorky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 990819 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.98 11.00
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 040323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13.16 9.00
100 m - Dorostenky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 010829 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.85 4.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová 011001 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.19 3.00
3 Barbora SofínováBarbora Sofínová 020916 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.32 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 030326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.40 11.00
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 010915 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.64 9.00
3 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 011109 AC PardubiceAC Pardubice 12.67 8.00
400 m - Dorostenci (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Josef RýdlJosef Rýdl 010804 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 52.63 11.00
2 Martin PrchalMartin Prchal 020228 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 54.40 9.00
3 Petr VíchPetr Vích 010929 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 54.76 8.00
400 m - Dorostenky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 010108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 57.84 11.00
3 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 010409 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 61.88 9.00
800 m - Dorostenci (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef RýdlJosef Rýdl 010804 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:18.78 11.00
2 Dominik VebrDominik Vebr 030721 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:19.92 9.00
3 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 030725 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.03 8.00
800 m - Juniorky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 990906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:17.03 11.00
2 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 001207 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:17.69 9.00
3 Klára MachkováKlára Machková 000625 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:27.53 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 010422 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:28.26 11.00
2 Denisa JansováDenisa Jansová 020212 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.00 9.00
3 Anna KochováAnna Kochová 010125 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:35.92 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1500 m - Dorostenci (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:23.08 11.00
2 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 031105 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:57.69 9.00
1500 m - Juniorky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KoškováBarbora Košková 001227 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:46.09
1500 m - Dorostenky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 030422 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:42.16 11.00
2 Veronika ValentováVeronika Valentová 031210 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:43.52 9.00
3000 m - Junioři (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal RůžekMichal Růžek 990529 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:18.77 11.00
2 Michael SmutnýMichael Smutný 990622 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09:22.36 9.00
3 Jan VítekJan Vítek 010219 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:25.22 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KaplanVojtěch Kaplan 010417 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:19.61 11.00
2 Jakub HorákJakub Horák 021125 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:57.23 9.00
3 Šimon KlimešŠimon Klimeš 040630 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:52.28 8.00
3000 m - Juniorky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3000 m - Dorostenky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika HynkováVeronika Hynková 021105 AC PardubiceAC Pardubice 10:57.21 11.00
2 Jana PekařováJana Pekařová 020124 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10:58.66 9.00
3 Vendula StránskáVendula Stránská 030416 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12:08.50 8.00
100 m překážek - Juniorky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 000115 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16.43 11.00
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 991219 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 17.79 9.00
100 m překážek - Dorostenky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 010829 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.29 11.00
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 010915 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.90 9.00
3 Lenka BártováLenka Bártová 020504 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15.42 8.00
110 m překážek - Junioři (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 15.07 11.00
2 Josef HorákJosef Horák 990907 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.61 9.00
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 14.64 11.00
2 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 15.06 9.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 15.55 8.00
300 m překážek - Dorostenci (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.24 11.00
3 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 011027 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 42.36 9.00
300 m překážek - Dorostenky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 45.89 11.00
2 Anna VinšováAnna Vinšová 020409 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49.58 9.00
3 Denisa JansováDenisa Jansová 020212 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.14 8.00
400 m překážek - Juniorky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 000115 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 66.94 11.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová 000508 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 67.06 9.00
3 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 990922 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 68.61 8.00
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Mašek, Nguyen Ngoc, Čechtický, Radostný Mašek, Nguyen Ngoc, Čechtický, Radostný AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 45.66 11.00
2 Bílý, Hanyk, Šafář, Žerava Bílý, Hanyk, Šafář, Žerava AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 46.64 9.00
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Černá, Cinkánová, Šupolová, Pelcová Černá, Cinkánová, Šupolová, Pelcová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 55.12 11.00
2 Klímová, Patzeltová, Bílková, Šírová Klímová, Patzeltová, Bílková, Šírová AC Česká LípaAC Česká Lípa 55.46 9.00
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Brádlerová, Jandurová, Menčíková, Půhoná Brádlerová, Jandurová, Menčíková, Půhoná AC TJ JičínAC TJ Jičín 51.95 11.00
2 Bártová, Gaubmannová, Stuchlíková, Vinšová Bártová, Gaubmannová, Stuchlíková, Vinšová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 52.74 9.00
3 Čadová, Krouská, Podpěrová, Sofínová Čadová, Krouská, Podpěrová, Sofínová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 53.26 8.00
Chůze dráha 3000 m - Junioři (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 990411 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12:35.87 11.00
2 Daniel BaliczDaniel Balicz 021029 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15:47.67 9.00
Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr DušekPetr Dušek 010907 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:27.30 11.00
2 Patrik SolničkaPatrik Solnička 041008 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17:16.69 9.00
3 Roman HanykRoman Hanyk 040606 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17:26.65 8.00
Chůze dráha 3000 m - Juniorky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (sobota, 18.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana ZikmundováJana Zikmundová 021002 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:37.83 11.00
2 Karolína HoličováKarolína Holičová 021011 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16:38.18 9.00
3 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 040527 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:30.28 8.00