výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje

Jablonec nad Nisou (18. 8. 2018)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 18.8.2018 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 19 13.46 0.0 11.00
2 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC PardubiceAC Pardubice
01 18 12.33 0.0 9.00
3 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15 11.98 0.0 8.00
4 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 17 11.89 0.0 7.00
5 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 11.03 0.0 6.00
6 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14 10.90 0.0 5.00
7 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 12 10.88 0.0 4.00
8 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 10.42 0.0 3.00
9 Anna HollmannováAnna Hollmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 2 09.85 0.0 2.00
10 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 11 09.82 0.0 1.00
11 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC PardubiceAC Pardubice
01 8 09.81 0.0
12 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 9 09.79 0.0
13 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 7 09.49 0.0
14 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 10 09.07 0.0
15 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 13 08.75 0.0
16 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 08.68 0.0
17 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 4 08.24 0.0
18 Monika ProuzováMonika Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 07.89 0.0
19 Linda MísařováLinda Mísařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 3 07.73 0.0
Celkem 19 závodníků