výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje

Jablonec nad Nisou (18. 8. 2018)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:59.00 11.00
MS Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:00.76
3 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:01.89 9.00
4 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:03.74 8.00
5 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:04.71 7.00
6 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:05.99 6.00
Adam PogodaAdam Pogoda 01 Krokus LesznoKrokus Leszno 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:06.68 5.00
2 Josef MrázekJosef Mrázek 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:08.06 4.00
3 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:09.40 3.00
4 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:10.60 2.00
5 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 2:10.97 1.00
MS Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 2:11.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:59.00 11.00
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:00.76
3 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:01.89 9.00
4 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:03.74 8.00
5 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:04.71 7.00
6 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:05.99 6.00
7 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:06.68 5.00
8 Josef MrázekJosef Mrázek 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:08.06 4.00
9 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:09.40 3.00
10 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:10.60 2.00
11 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 2:10.97 1.00
12 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 2:11.12
Adam PogodaAdam Pogoda 01 Krokus LesznoKrokus Leszno 8 DNS

800 m - Dorostenci

(so, 18.8.2018 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 2:18.78 11.00
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:19.92 9.00
3 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:27.03 8.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 18.8.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:17.03 11.00
2 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:17.69 9.00
3 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:27.53 8.00
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:29.90 7.00
MS Hanna ChocianowskaHanna Chocianowska 04 Krokus LesznoKrokus Leszno 2 2:30.56
6 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:33.52 6.00
MS Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 2:34.91
8 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:36.63 5.00
MS Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:37.16
MS Julia KonuryJulia Konury 05 Krokus LesznoKrokus Leszno 2 2:46.76
MS Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:53.27
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 18.8.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:28.26 11.00
2 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:32.00 9.00
3 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 2:35.92 8.00
4 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:37.81 7.00
5 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:37.94 6.00
6 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 2:49.04 5.00
Celkem 6 závodníků