výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje

Jablonec nad Nisou (18. 8. 2018)

Skok daleký - Junioři

(so, 18.8.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 8 6.67 +1.4 m/s 0.0 11.00
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 6.56 +1.9 m/s 0.0 9.00
MS Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 9 6.48 +1.3 m/s 0.0
4 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5 6.41 +1.2 m/s 0.0 8.00
5 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4 6.33 +0.8 m/s 0.0 7.00
6 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 7 6.14 +1.6 m/s 0.0 6.00
7 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 2 5.88 +0.0 m/s 0.0 5.00
8 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1 5.74 +2.3 m/s 0.0 4.00
9 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3 5.46 +1.2 m/s 0.0 3.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 18.8.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 14 6.70 +1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 13 6.34 +1.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 10 6.31 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Jiří BruhaJiří Bruha
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 7 6.21 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 6.16 +1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 6.10 +2.3 m/s 5.90 +1.6 m/s 6.10  +2.35.90  +1.60.06.100.00.00.0 5.00
7 Adam GalbavýAdam Galbavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1 5.93 +1.9 m/s x0.00.00.00.00.0x 4.00
8 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 5.87 +1.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 5.86 +1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 5.78 +1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 5 5.74 +1.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 5.59 +1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 2 5.56 +2.0 m/s x0.00.00.00.00.00.0
Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 9 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 18.8.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Zane ZemiteZane Zemite
JëkabpilsJëkabpils
01 18 5.59 +3.1 m/s 0.0
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 16 5.43 +2.4 m/s 0.0 11.00
3 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 8 5.42 +2.0 m/s 0.0 9.00
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 17 5.37 +2.0 m/s 0.0 8.00
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 15 5.29 +1.8 m/s 0.0 7.00
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 13 5.18 +3.1 m/s 0.0 6.00
7 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 9 5.09 +1.1 m/s 0.0 5.00
8 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 11 4.89 +1.8 m/s 0.0 4.00
9 Tina KititiTina Kititi
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 14 4.87 +1.5 m/s 0.0 3.00
10 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 5 4.74 +0.1 m/s 0.0 2.00
11 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 12 4.68 +0.0 m/s 0.0 1.00
12 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 7 4.62 +1.9 m/s 0.0
MS Julia CymbalistaJulia Cymbalista
Krokus LesznoKrokus Leszno
06 1 4.46 +1.7 m/s 0.0
14 Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4 4.31 +1.0 m/s 0.0
15 Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 10 3.30 +1.3 m/s 0.0
Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 6 DNS 0.0
Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 3 DNS 0.0
Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 2 NM 0.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 18.8.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 20 5.35 +1.9 m/s 0.00.00.00.05.35  +1.90.00.0 11.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 21 5.33 +2.0 m/s 0.00.05.33  +2.05.330.00.00.0 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 19 5.12 +2.9 m/s 5.06 +1.9 m/s 0.05.06  +1.90.05.060.05.12  +2.90.0 8.00
4 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 16 5.11 +1.9 m/s 5.11  +1.90.00.05.110.00.00.0 7.00
5 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 17 5.08 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.05.08  +0.3 6.00
6= Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 15 4.86 +2.6 m/s 4.86  +2.60.00.04.860.00.00.0 5.00
6= Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 18 4.86 +1.5 m/s 0.04.86  +1.50.04.860.00.00.0
8 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 4.76 +3.0 m/s 4.71 +1.9 m/s 0.00.04.76  +3.04.760.04.71  +1.90.0 4.00
9 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC PardubiceAC Pardubice
01 13 4.75 +1.9 m/s 0.04.75  +1.90.04.750.00.00.0 3.00
10 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 11 4.66 +0.8 m/s 4.66  +0.80.00.04.660.00.00.0 2.00
11 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 9 4.61 +1.4 m/s 0.04.61  +1.40.04.610.00.00.0 1.00
12 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5 4.47 +3.0 m/s 4.31 +2.0 m/s 0.04.31  +2.04.47  +3.04.470.00.00.0
13 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 4.43 +1.2 m/s 0.04.43  +1.20.04.430.00.00.0
14 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 10 4.42 +0.4 m/s 4.42  +0.40.00.04.420.00.00.0
15 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 3 4.24 +2.3 m/s 4.09 +1.6 m/s 4.24  +2.30.04.09  +1.64.240.00.00.0
16 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 8 4.24 +1.4 m/s 4.24  +1.40.00.04.240.00.00.0
17 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 6 4.23 +2.5 m/s 4.18 +1.7 m/s 4.23  +2.54.18  +1.70.04.230.00.00.0
MS Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 4.11 +3.1 m/s 4.11  +3.10.00.04.110.00.00.0
19 Andrea FotrováAndrea Fotrová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 7 4.00 +1.5 m/s 0.04.00  +1.50.04.000.00.00.0
20 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 3.89 +2.2 m/s 3.89  +2.20.00.03.890.00.00.0
21 Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4 3.73 +2.4 m/s 3.71 +1.7 m/s 3.71  +1.73.73  +2.40.03.730.00.00.0
Celkem 21 závodníků