3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje
Jablonec nad Nisou (18. 8. 2018)skok daleký - Junioři
(so, 18.8.2018 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 8 | 6.67 +1.4 m/s | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 6 | 6.56 +1.9 m/s | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
MS |
Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 9 | 6.48 +1.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 5 | 6.41 +1.2 m/s | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
5 |
Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 4 | 6.33 +0.8 m/s | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
6 |
Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 7 | 6.14 +1.6 m/s | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
7 |
Mikoláš ZajacMikoláš Zajac
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
00 | 2 | 5.88 +0.0 m/s | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
8 |
Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 1 | 5.74 +2.3 m/s | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
9 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3 | 5.46 +1.2 m/s | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 18.8.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 9 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 14 | 6.70 +1.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 13 | 6.34 +1.7 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 10 | 6.31 +0.1 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 |
Jiří BruhaJiří Bruha
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 7 | 6.21 +0.8 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 12 | 6.16 +1.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 3 | 6.10 +2.3 m/s | 5.90 +1.6 m/s | 6.10 +2.3 | 5.90 +1.6 | 0.0 | 6.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | ||||||
7 |
Adam GalbavýAdam Galbavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 1 | 5.93 +1.9 m/s | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | x | 4.00 | |||||||
8 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 6 | 5.87 +1.7 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 11 | 5.86 +1.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC Pardubice |
03 | 8 | 5.78 +1.2 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 5 | 5.74 +1.3 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Filip CharvátFilip Charvát
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 4 | 5.59 +1.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová Paka |
01 | 2 | 5.56 +2.0 m/s | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(so, 18.8.2018 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 6 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta Praha |
02 | 3 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 2 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
MS |
Zane ZemiteZane Zemite
Jëkabpils |
01 | 18 | 5.59 +3.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 16 | 5.43 +2.4 m/s | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
3 |
Eliška PernáEliška Perná
Hvězda Pardubice z.s. |
99 | 8 | 5.42 +2.0 m/s | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
4 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 17 | 5.37 +2.0 m/s | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
5 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 15 | 5.29 +1.8 m/s | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
6 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 13 | 5.18 +3.1 m/s | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
7 |
Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 9 | 5.09 +1.1 m/s | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
8 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 11 | 4.89 +1.8 m/s | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
9 |
Tina KititiTina Kititi
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 14 | 4.87 +1.5 m/s | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
10 |
Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká Lípa |
01 | 5 | 4.74 +0.1 m/s | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
11 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 12 | 4.68 +0.0 m/s | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
12 |
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 7 | 4.62 +1.9 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Julia CymbalistaJulia Cymbalista
Krokus Leszno |
06 | 1 | 4.46 +1.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká Lípa |
02 | 4 | 4.31 +1.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 10 | 3.30 +1.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 18.8.2018 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 20 | 5.35 +1.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.35 +1.9 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 21 | 5.33 +2.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 5.33 +2.0 | 5.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 19 | 5.12 +2.9 m/s | 5.06 +1.9 m/s | 0.0 | 5.06 +1.9 | 0.0 | 5.06 | 0.0 | 5.12 +2.9 | 0.0 | 8.00 | ||||||
4 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 16 | 5.11 +1.9 m/s | 5.11 +1.9 | 0.0 | 0.0 | 5.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ Jičín |
01 | 17 | 5.08 +0.3 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.08 +0.3 | 6.00 | |||||||
6= |
Dominika HorníkováDominika Horníková
AC Pardubice |
01 | 15 | 4.86 +2.6 m/s | 4.86 +2.6 | 0.0 | 0.0 | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
6= |
Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 18 | 4.86 +1.5 m/s | 0.0 | 4.86 +1.5 | 0.0 | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Nela ŠtěrbováNela Štěrbová
AC Pardubice |
01 | 14 | 4.76 +3.0 m/s | 4.71 +1.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 4.76 +3.0 | 4.76 | 0.0 | 4.71 +1.9 | 0.0 | 4.00 | ||||||
9 |
Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Pardubice |
01 | 13 | 4.75 +1.9 m/s | 0.0 | 4.75 +1.9 | 0.0 | 4.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
10 |
Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad Metují |
04 | 11 | 4.66 +0.8 m/s | 4.66 +0.8 | 0.0 | 0.0 | 4.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
11 |
Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s. |
04 | 9 | 4.61 +1.4 m/s | 0.0 | 4.61 +1.4 | 0.0 | 4.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
12 |
Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 5 | 4.47 +3.0 m/s | 4.31 +2.0 m/s | 0.0 | 4.31 +2.0 | 4.47 +3.0 | 4.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 |
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s. |
04 | 12 | 4.43 +1.2 m/s | 0.0 | 4.43 +1.2 | 0.0 | 4.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. |
04 | 10 | 4.42 +0.4 m/s | 4.42 +0.4 | 0.0 | 0.0 | 4.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ Jičín |
02 | 3 | 4.24 +2.3 m/s | 4.09 +1.6 m/s | 4.24 +2.3 | 0.0 | 4.09 +1.6 | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 |
Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s. |
04 | 8 | 4.24 +1.4 m/s | 4.24 +1.4 | 0.0 | 0.0 | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 6 | 4.23 +2.5 m/s | 4.18 +1.7 m/s | 4.23 +2.5 | 4.18 +1.7 | 0.0 | 4.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
MS |
Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 1 | 4.11 +3.1 m/s | 4.11 +3.1 | 0.0 | 0.0 | 4.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Andrea FotrováAndrea Fotrová
AC Turnov, z. s. |
03 | 7 | 4.00 +1.5 m/s | 0.0 | 4.00 +1.5 | 0.0 | 4.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 2 | 3.89 +2.2 m/s | 3.89 +2.2 | 0.0 | 0.0 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 4 | 3.73 +2.4 m/s | 3.71 +1.7 m/s | 3.71 +1.7 | 3.73 +2.4 | 0.0 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 21 závodníků |