Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (25. 8. 2018)

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 19 47.68 0.0 11.00
2 93 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 17 44.90 0.0 9.00
3 19 Andrea MaškováAndrea Mašková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
86 18 44.40 0.0 8.00
4 65 Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 16 40.87 0.0 7.00
5 284 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 11 39.19 0.0 6.00
6 89 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 15 38.52 0.0 5.00
7 24 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 10 38.11 0.0 4.00
8 74 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 8 37.64 0.0 3.00
9 259 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
98 14 36.10 0.0 2.00
10 18 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 12 35.74 0.0 1.00
11 289 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13 35.60 0.0
12 97 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 7 35.53 0.0
13 308 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 34.92 0.0
14 94 Helena KorbováHelena Korbová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 9 33.56 0.0
15 136 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 5 32.44 0.0
MS Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 32.19 0.0
17 217 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 3 28.94 0.0
18 253 Anna NečáskováAnna Nečásková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 1 27.28 0.0
19 112 Monika ProuzováMonika Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2 24.62 0.0
Celkem 19 závodníků