Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (25. 8. 2018)

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 226 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 18 57.04 0.0 11.00
2 101 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 20 54.00 0.0 9.00
3 63 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 16 51.53 0.0 8.00
4 14 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
89 15 50.96 0.0 7.00
5 210 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
91 2 49.61 0.0 6.00
6 227 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 10 48.55 0.0 5.00
7 224 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 17 48.06 0.0 4.00
8 113 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 14 47.29 0.0 3.00
9 23 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 8 46.66 0.0 2.00
10 163 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 12 45.56 0.0 1.00
11 57 Lukas WrobelLukas Wrobel
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 11 44.19 0.0
12 155 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 7 43.45 0.0
13 67 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 1 42.39 0.0
14 156 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 6 42.25 0.0
MS Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 40.86 0.0
16 85 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4 39.93 0.0
17 73 Matěj MísařMatěj Mísař
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 5 38.54 0.0
55 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 19 DNS 0.0
190 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 13 DNS 0.0
181 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 3 DNS 0.0
168 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 9 NM 0.0
Celkem 21 závodníků