výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (25. 8. 2018)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 12:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 231 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.38 11.00
2 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 14.70 9.00
3 232 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.90 8.00
4 113 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.01 7.00
5 164 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 15.73 4.00
6 13 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.80 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 12:30) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 15.33 6.00
2 161 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.69 5.00
3 37 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 15.93 2.00
4 177 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 16.04 1.00
MS Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 16.49
215 Andrej BicianAndrej Bician 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 231 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.38 11.00
2 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 14.70 9.00
3 232 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.90 8.00
4 113 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.01 7.00
5 210 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 15.33 6.00
6 161 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.69 5.00
7 164 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 15.73 4.00
8 13 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.80 3.00
9 37 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 15.93 2.00
10 177 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 16.04 1.00
11 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 16.49
215 Andrej BicianAndrej Bician 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS