Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (25. 8. 2018)

400 m překážek (0.91) - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 55.21 11.00
2 5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 55.83 9.00
3 102 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 57.08 8.00
4 177 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 57.37 7.00
5 233 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 60.07 6.00
6 193 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 67.34 5.00
7 192 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 67.47 4.00
Celkem 7 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 312 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 66.94 10.00
1= 83 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 66.94 10.00
3 254 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 68.16 8.00
4 355 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 68.29 6.00
5 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 70.40 5.00
6 215 Anna NečinováAnna Nečinová 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 71.37 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 68.24 7.00
2 372 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 70.65 4.00
3 230 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 71.52 2.00
4 91 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 72.41 1.00
5 287 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 72.88
211 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 66.94 10.00
1 83 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 66.94 10.00
3 254 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 68.16 8.00
4 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 68.24 7.00
5 355 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 68.29 6.00
6 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 70.40 5.00
7 372 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 70.65 4.00
8 215 Anna NečinováAnna Nečinová 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 71.37 3.00
9 230 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 71.52 2.00
10 91 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 72.41 1.00
11 287 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 72.88
211 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS