výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (25. 8. 2018)

Skok daleký - Muži

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BílekJan Bílek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 6.60 +1.5 m/s 11.00
2 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 6.58 +0.8 m/s 9.00
3 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
91 6.37 +1.3 m/s 8.00
4 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.31 +2.1 m/s 6.11 +1.7 m/s 7.00
5 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6.28 +1.6 m/s 6.00
6 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 6.25 +2.6 m/s 6.24 +1.0 m/s 5.00
7 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.97 +2.3 m/s 5.95 +1.9 m/s 4.00
8 Adam PecenAdam Pecen
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
95 5.97 +1.7 m/s 3.00
9 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
98 5.89 +1.1 m/s 2.00
10 David ŠimekDavid Šimek
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 5.82 +1.0 m/s 1.00
11 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.70 +0.8 m/s
12 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.66 +1.4 m/s
13 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5.58 +1.5 m/s
14 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 5.53 +1.2 m/s
15 Tomáš RadostnýTomáš Radostný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.41 +1.1 m/s
Aleš JiskraAleš Jiskra
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 NM
Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 NM
Jakub FričJakub Frič
SlovakiaSlovakia
04 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5.30 11.00
2 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 5.14 9.00
3 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.06 8.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
AK BílinaAK Bílina
03 5.00 7.00
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 4.93 6.00
6 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 4.79 5.00
7 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
00 4.78 4.00
8 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 4.75 3.00
9 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.75 2.00
10 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.71 1.00
11 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.67
12 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
03 4.48
13 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4.42
14 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 4.39
15 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.31
16 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.22
17 Klára ZikmundováKlára Zikmundová
SK JeseniovaSK Jeseniova
93 4.21
18 Kateřina BursováKateřina Bursová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 4.20
19 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 4.20
20 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 4.20
21 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 4.12
22 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.06
Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 NM
Celkem 23 závodníků