výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (25. 8. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 51.72 11.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.55 7.00
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.63 6.00
4 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.63
5 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 54.91
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 53.19 9.00
2 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 53.43 8.00
3 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 53.64 5.00
4 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 54.05 3.00
5 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.29 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 53.91 4.00
2 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 54.40 1.00
3 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 55.33
Aleš JiskraAleš Jiskra 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 57.39 11.00
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 60.90 9.00
3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 64.57 8.00
4 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 67.11 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 66.50 7.00
2 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.91 6.00
3 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 69.53 4.00
Ivana SlaměnáIvana Slaměná 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 4 závodníků