Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko

Jablonec nad Nisou (1. 9. 2018)
60 m - Žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 207 Patrik MedáčekPatrik Medáček 030421 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.32 9.00
2 43 Joey LukacsJoey Lukacs 030101 SaskoSasko 07.40 7.00
3 39 Paul Arvid KlosePaul Arvid Klose 030101 SaskoSasko 07.41 6.00
300 m - Žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 37 Lukas HofheinzLukas Hofheinz 030101 SaskoSasko 37.11 9.00
2 211 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 030520 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 37.59 7.00
3 69 Andrzej TaborskiAndrzej Taborski 030101 Dolní SlezskoDolní Slezsko 38.38 6.00
800 m - Žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 58 Dawid KałwińskiDawid Kałwiński 030101 Dolní SlezskoDolní Slezsko 2:04.61 9.00
2 52 Franz WaltherFranz Walther 030101 SaskoSasko 2:07.23 7.00
3 57 Mateusz JarzębeckiMateusz Jarzębecki 030101 Dolní SlezskoDolní Slezsko 2:09.77 6.00
800 m - Žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 194 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 030522 AK MostAK Most 2:23.01 9.00
2 146 Marleen StarkeMarleen Starke 030101 SaskoSasko 2:23.36 7.00
3 159 Daria MściszDaria Mścisz 030101 Dolní SlezskoDolní Slezsko 2:26.38 6.00
1500 m - Žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 59 Wojciech KurasWojciech Kuras 030101 Dolní SlezskoDolní Slezsko 4:37.59 9.00
2 209 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 040106 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 4:47.32 7.00
3 34 Richard GallRichard Gall 030101 SaskoSasko 4:48.31 6.00
1500 m - Žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 177 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 041013 AK MostAK Most 5:18.34 9.00
2 183 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 041010 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:18.96 7.00
3 163 Kaja PopielKaja Popiel 030101 Dolní SlezskoDolní Slezsko 5:21.01 6.00
3000 m - Žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 61 Adam MajewskiAdam Majewski 030101 Dolní SlezskoDolní Slezsko 09:55.02 9.00
2 65 Stanisław PachnikStanisław Pachnik 030101 Dolní SlezskoDolní Slezsko 10:06.76 7.00
3 46 Philipp NeumannPhilipp Neumann 030101 SaskoSasko 10:13.90 6.00
100 m překážek (0.84) - Žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 210 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 13.68 9.00
2 51 Carl-Moritz von ButlerCarl-Moritz von Butler 030101 SaskoSasko 13.89 7.00
3 36 Louis GneußLouis Gneuß 030101 SaskoSasko 14.28 6.00
100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 150 Alina Sophie VollertAlina Sophie Vollert 040101 SaskoSasko 14.40 9.00
2 120 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15.15 7.00
3 139 Antonia Sophia OberbauerAntonia Sophia Oberbauer 030101 SaskoSasko 15.39 6.00
100-200-300-400 m - Žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 51 von Butler, Lukacs, Lietzberg, Löwe von Butler, Lukacs, Lietzberg, Löwe SaskoSasko 2:06.46 9.00
2 207 Medáček, Osoba, Schubert, Žerava Medáček, Osoba, Schubert, Žerava AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:06.93 7.00
3 69 Taborski, Brzeziński, Wieczorek, Zazula Taborski, Brzeziński, Wieczorek, Zazula Dolní SlezskoDolní Slezsko 2:06.97 6.00
100-200-300-400 m - Žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 110 Novotná, Štanclová, Rappová, Šlapáková Novotná, Štanclová, Rappová, Šlapáková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:27.73 10.00
2 150 Vollert, Oberbauer, Schmeider, Herzog Vollert, Oberbauer, Schmeider, Herzog SaskoSasko 2:30.46 6.00
3 173 Běloubková, Fajfrová, Řeháková, Schuldesová Běloubková, Fajfrová, Řeháková, Schuldesová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:31.01 4.00
chůze dráha 3000 m - Žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 2 Roman HanykRoman Hanyk 040606 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:57.63 9.00
2 22 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 040717 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17:37.82 7.00
3 56 Miłosz JadachMiłosz Jadach 030101 Dolní SlezskoDolní Slezsko 19:21.33 6.00
chůze dráha 3000 m - Žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 108 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 040123 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:45.78 9.00
2 122 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 040527 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:15.66 7.00
3 156 Weronika KanikowskaWeronika Kanikowska 030101 Dolní SlezskoDolní Slezsko 18:43.26 6.00