Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko

Jablonec nad Nisou (1. 9. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Börner, Helena 03 Sasko 18,00
2 Richter, Steven 03 Sasko 18,00
3 Medáček, Patrik 03 AC Mladá Boleslav z.s. 18,00
4 Novotná, Adéla 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18,00
5 Vollert, Alina Sophie 04 Sasko 16,00
6 Graf, Jara 03 Sasko 15,00
7 Schubert, Štěpan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 15,00
8 Vasold, Jessica 03 Sasko 15,00
9 Štanclová, Vendula 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14,00
10 Dočekalová, Sára 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14,00
11 Schober, Lukas 04 Sasko 14,00
12 Grzywacz, Jakub 03 Dolní Slezsko 13,00
13 Zazula, Michał 03 Dolní Slezsko 13,00
14 Puzio, Dorota 03 Dolní Slezsko 12,00
15 Rappová, Františka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12,00
16 Zahrádková, Eliška 03 AK Most 12,00
17 Stránský, Petr 03 AC Česká Lípa 12,00
18 Hospodka, Šimon 03 USK PROVOD Ústí n/L. 10,00
19 Kadavá, Kateřina 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10,00
20 Herzog, Nela 03 Sasko 9,50
21 Peschel, Aliah 03 Sasko 9,00
22 Morstein, Moritz 03 Sasko 9,00
23 Štancl, Jáchym 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9,00
24 Ślawska, Kamila 03 Dolní Slezsko 9,00
25 Morgenstern, Vivienne 03 Sasko 9,00
26 Kałwiński, Dawid 03 Dolní Slezsko 9,00
27 Vodička, Dušan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 9,00
28 Peuckert, Luis 04 Sasko 9,00
29 Kuras, Wojciech 03 Dolní Slezsko 9,00
30 Majewski, Adam 03 Dolní Slezsko 9,00
31 Gerlach, Axel Sven 03 Sasko 9,00
32 Schulze, Anna 03 Sasko 9,00
33 Wieczorek, Miłosz 03 Dolní Slezsko 9,00
34 Rzeźniczak, Nina 03 Dolní Slezsko 9,00
35 Hofheinz, Lukas 03 Sasko 9,00
36 Hanyk, Roman 04 AC Turnov, z. s. 9,00
37 Nedvídková, Katka 04 AC Rumburk, z.s. 9,00
38 Lacinová, Tereza 04 AK Slovan Duchcov 9,00
39 Kalibová, Kateřina 04 AK Most 9,00
40 Rada, Jiří 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8,00
41 Lukacs, Joey 03 Sasko 8,00
42 Wiellewis, Emilia 03 Dolní Slezsko 8,00
43 Kaplanová, Beata 03 USK PROVOD Ústí n/L. 8,00
44 Pohl, Natalia 04 Dolní Slezsko 8,00
45 Csuha, Michal 03 USK PROVOD Ústí n/L. 8,00
46 Ševčík, Michal 03 AC Slovan Liberec, z.s. 7,00
47 Lepa, Roksana 03 Dolní Slezsko 7,00
48 Walther, Franz 03 Sasko 7,00
49 von Butler, Carl-Moritz 03 Sasko 7,00
50 Lorenz, Fritz 03 Sasko 7,00
51 Klepetková, Viktorie 03 ASK Lovosice 7,00
52 Pachnik, Stanisław 03 Dolní Slezsko 7,00
53 Julien, Jada 04 Sasko 7,00
54 Starke, Marleen 03 Sasko 7,00
55 Keck, Luise 03 Sasko 7,00
56 Rädler, Michelle 03 Sasko 7,00
57 Lietzberg, Markus 03 Sasko 7,00
58 Pitoňák, Jakub 04 TJ Jiskra Nový Bor 7,00
59 Šafář, Jakub 04 AC Turnov, z. s. 7,00
60 Šturma, Matěj 04 AC Mladá Boleslav z.s. 7,00
61 Neumanová, Adéla 04 USK PROVOD Ústí n/L. 7,00
62 Trunečková, Viktorie 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7,00
63 Sebránková, Ema 05 AK Bílina 6,00
64 Oberbauer, Antonia Sophia 03 Sasko 6,00
65 Gneuß, Louis 03 Sasko 6,00
66 Klose, Paul Arvid 03 Sasko 6,00
67 Hofmann, Eric 03 Sasko 6,00
68 Żygadło, Nikola 03 Dolní Slezsko 6,00
69 Gall, Richard 03 Sasko 6,00
70 Taborski, Andrzej 03 Dolní Slezsko 6,00
71 Kanikowska, Weronika 03 Dolní Slezsko 6,00
72 Przybylski, Oliwier 04 Dolní Slezsko 6,00
73 Jarzębecki, Mateusz 03 Dolní Slezsko 6,00
74 Gruszecki, Kornel 03 Dolní Slezsko 6,00
75 Mścisz, Daria 03 Dolní Slezsko 6,00
76 Brzeziński, Konrad 03 Dolní Slezsko 6,00
77 Popiel, Kaja 03 Dolní Slezsko 6,00
78 Hofbauer, Jette Therese 03 Sasko 6,00
79 Czerwiński, Mateusz 03 Dolní Slezsko 6,00
80 Řeháková, Magdaléna 03 USK PROVOD Ústí n/L. 6,00
81 Slavíková, Magdaléna 03 USK PROVOD Ústí n/L. 6,00
82 Větrovcová, Klára 03 AK Most 6,00
83 Kučera, Petr 03 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov 6,00
84 Slouka, Aleš 03 AK Bílina 6,00
85 Jadach, Miłosz 03 Dolní Slezsko 6,00
86 Neumann, Philipp 03 Sasko 6,00
87 Štrympl, Marek 03 USK PROVOD Ústí n/L. 6,00
88 Osoba, Tomáš 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6,00
89 Dorbritz, Matthes 03 Sasko 5,00
90 Eibeck, Noah 03 Sasko 5,00
91 Lange, Tim 03 Sasko 5,00
92 Dlouhý, Jiří 03 AC Česká Lípa 5,00
93 Umlauf, Jakub 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5,00
94 Janáková, Michaela 03 TJ Desná, z.s. 5,00
95 Janecká, Kristýna 03 AC Slovan Liberec, z.s. 5,00
96 Maršíková, Viktorie 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5,00
97 Taborski, Andrzej 04 Dolní Slezsko 5,00
98 Müller, Marlon 03 Sasko 5,00
99 Kwiatkowski, Tomasz 03 Dolní Slezsko 5,00
100 Góreczna, Julia 03 Dolní Slezsko 5,00
101 Obenaus, Lea 03 Sasko 5,00
102 Löwe, Max Julius 03 Sasko 5,00
103 Rýdlová, Anna 05 AC Mladá Boleslav z.s. 5,00
104 Hobelantová, Amélie 04 AC Turnov, z. s. 5,00
105 Plosová, Simona 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5,00
106 Dang, Thao Linh 04 AK Bílina 5,00
107 Křováček, Matěj 04 AC Mladá Boleslav z.s. 5,00
108 Moudrý, Marek 04 AC Rumburk, z.s. 4,00
109 Majer, Tomáš 04 USK PROVOD Ústí n/L. 4,00
110 Bohatá, Nela 04 AC Slovan Liberec, z.s. 4,00
111 Woliński, Stanisław 04 Dolní Slezsko 4,00
112 Otoliński, Maciej 03 Dolní Slezsko 4,00
113 Samiec-Talar, Karolina 04 Dolní Slezsko 4,00
114 Šlichtová, Štěpánka 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4,00
115 Pavlíková, Karolína 03 AC Mladá Boleslav z.s. 4,00
116 Pásková, Miluše 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4,00
117 Miler, Kevin 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4,00
118 Hochmann, Petr 03 AC Rumburk, z.s. 4,00
119 Seifert, Jakub 03 AK Bílina 4,00
120 Votýpka, Michal 03 TJ Jiskra Nový Bor 4,00
121 Wojciechowski, Maciej 04 Dolní Slezsko 4,00
122 Możdzeń, Karol 03 Dolní Slezsko 4,00
123 Nitschke, Anna-Chiara 03 Sasko 4,00
124 Patzak, Kilian 03 Sasko 4,00
125 Kytka, Martin 03 AK Bílina 4,00
126 Sommer, Albert 03 AC Mladá Boleslav z.s. 4,00
127 Fajfrová, Michelle 04 AK Slovan Duchcov 3,50
128 Mráčková, Karla 04 AK Most 3,00
129 Zitková, Leontýna 04 USK PROVOD Ústí n/L. 3,00
130 Zajíček, Jakub 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3,00
131 Zalas, Michal 04 AC Mladá Boleslav z.s. 3,00
132 Ouzký, Vítek 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3,00
133 Zlámal, Matouš 03 AC Mladá Boleslav z.s. 3,00
134 Žerava, Cyril 03 AC Turnov, z. s. 3,00
135 Miltschus, Joeline Sophie 04 Sasko 3,00
136 Špetlík, Vojtěch 03 AC Česká Lípa 3,00
137 Synáček, Petr 03 USK PROVOD Ústí n/L. 3,00
138 Sajdlová, Lucie 03 AC Turnov, z. s. 3,00
139 Lesniowski, Oskar 04 Dolní Slezsko 3,00
140 Zakrzewska, Marta 03 Dolní Slezsko 3,00
141 Schmidt, Ulrike 04 Sasko 3,00
142 Ożga, Weronika 03 Dolní Slezsko 3,00
143 Tutzschky, Nina 03 Sasko 3,00
144 Eger, Hannes 03 Sasko 3,00
145 Scheibe, Lilli Marie 03 Sasko 3,00
146 Miśków, Kasjan 03 Dolní Slezsko 3,00
147 Kutek, Maja 03 Dolní Slezsko 2,00
148 Jackowska, Amelia 03 Dolní Slezsko 2,00
149 Pokrzyk, Szymon 03 Dolní Slezsko 2,00
150 Wawrowska, Emilia 03 Dolní Slezsko 2,00
151 Dwornikowska, Julia 04 Dolní Slezsko 2,00
152 Banasik, Marcelina 04 Dolní Slezsko 2,00
153 Nezdarová, Monika 03 AC Mladá Boleslav z.s. 2,00
154 Černohorská, Anežka 03 USK PROVOD Ústí n/L. 2,00
155 Vlasáková, Kateřina 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2,00
156 Procházka, Josef 03 USK PROVOD Ústí n/L. 2,00
157 Madunický, Jan 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2,00
158 Wardęga, Weronika 03 Dolní Slezsko 2,00
159 Chalupa, Tomáš 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2,00
160 Holub, Jan 03 AK Chotěšov z. s. 2,00
161 Vydrová, Michaela 04 AO TJ Baník Meziboří 2,00
162 Müller, Jan 04 USK PROVOD Ústí n/L. 2,00
163 Vaníčková, Nela 04 AC Turnov, z. s. 2,00
164 Běloubková, Karolína 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2,00
165 Kredbová, Michaela 04 AC Mladá Boleslav z.s. 1,00
166 Gregor, Štěpán 04 AK Most 1,00
167 Beyer, Samira 03 Sasko 1,00
168 Přichystalová, Eliška 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1,00
169 Jähnigen, Kristin 03 Sasko 1,00
170 Olszak, Maja 04 Dolní Slezsko 1,00