výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD staršího žactva LKAS

Liberec (5. 9. 2018)

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 5.9.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 24 33.45 0.0 11.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 26 32.93 0.0 9.00
3 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 25 32.54 0.0 8.00
4 Michaela KredbováMichaela Kredbová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 23 31.12 0.0 7.00
5 Anna StředováAnna Středová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 22 29.71 0.0 6.00
6 Lenka SajdlováLenka Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 28.74 0.0 5.00
7 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 21 26.34 0.0 4.00
8 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 18 24.51 0.0 3.00
9 Zuzana ZdvíhalováZuzana Zdvíhalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 19 21.98 0.0 2.00
10 Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3 21.54 0.0 1.00
11 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 13 21.04 0.0
12 Kateřina SkálováKateřina Skálová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 11 20.62 0.0
13 Jana ChlupáčkováJana Chlupáčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 15 20.30 0.0
14 Eliška PeterkováEliška Peterková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
04 17 19.56 0.0
15 Eliška ŠtiplováEliška Štiplová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 12 18.40 0.0
16 Markéta MatěchováMarkéta Matěchová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 5 17.72 0.0
17 Kristýna JaneckáKristýna Janecká
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 10 17.26 0.0
18 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 14 17.15 0.0
19 Adéla BakešováAdéla Bakešová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 8 16.66 0.0
20 Anita ŠibravováAnita Šibravová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 7 16.37 0.0
21 Lucie JančováLucie Jančová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 2 14.69 0.0
22 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 16 14.21 0.0
23 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1 10.62 0.0
MS Tereza MartincováTereza Martincová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4 19.71 0.0
Katka NedvídkováKatka Nedvídková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 9 NM 0.0
Celkem 25 závodníků