Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD staršího žactva LKAS

Liberec (5. 9. 2018)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 5.9.2018 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin HojnýMartin Hojný 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 4:49.75 11.00
2 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 4:55.57 9.00
3 David VyčítalDavid Vyčítal 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 5:11.93 8.00
4 Jáchym ŠťovíčekJáchym Šťovíček 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 5:13.53 7.00
5 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 5:14.16 6.00
6 Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 5:15.88 5.00
7 Filip KučeraFilip Kučera 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 5:18.69 4.00
8 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 5:19.39 3.00
9 Matyáš KubínMatyáš Kubín 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 5:26.23 2.00
10 Jakub PodhájskýJakub Podhájský 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9 5:26.62 1.00
11 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 5:27.85
12 Jan HofmanJan Hofman 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 5:29.77
13 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 5:31.20
14 Eduard FojtíčekEduard Fojtíček 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 5:40.76
15 Filip VertéšiFilip Vertéši 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 5:51.89
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 5.9.2018 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta PodrábskáAlžběta Podrábská 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 5:28.13 11.00
2 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 5:30.21 9.00
3 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 5:40.39 8.00
4 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 5:43.06 7.00
5 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 5:43.13 6.00
6 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17 5:50.35 5.00
7 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 5:53.51 4.00
8 Šárka DuškováŠárka Dušková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12 5:54.20 3.00
9 Sára CharvátováSára Charvátová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16 5:56.37 2.00
10 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 5:58.57 1.00
11 Marie ŠestákováMarie Šestáková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 6:01.30
12 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 6:03.55
13 Lea AndrlováLea Andrlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14 6:12.67
14 Kateřina SkálováKateřina Skálová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13 6:21.31
15 Adéla SkácelováAdéla Skácelová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 6:24.88
16 Anita ŠibravováAnita Šibravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11 6:41.02
17 Veronika HabováVeronika Habová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 6:53.46
MS Kristýna MatyášováKristýna Matyášová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18 6:11.63
Celkem 18 závodníků