Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD staršího žactva LKAS

Liberec (5. 9. 2018)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 5.9.2018 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 13.78 11.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.49 9.00
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 14.72 8.00
4 Michal TreglerMichal Tregler 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 15.36 7.00
Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 16:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 15.82 6.00
2 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 17.15 5.00
3 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 17.53 4.00
4 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 19.12 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 13.78 11.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.49 9.00
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 14.72 8.00
4 Michal TreglerMichal Tregler 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 15.36 7.00
5 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 15.82 6.00
6 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 17.15 5.00
7 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 17.53 4.00
8 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 19.12 3.00
Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 DNS

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 5.9.2018 - 17:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 15.01 11.00
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.23 9.00
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 15.81 8.00
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 16.01 7.00
5 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 16.56 6.00
Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 17:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 16.59 5.00
2 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 17.45 4.00
3 Jana ChlupáčkováJana Chlupáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 18.18 3.00
4 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 18.45 2.00
5 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 18.47 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 15.01 11.00
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.23 9.00
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 15.81 8.00
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 16.01 7.00
5 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 16.56 6.00
6 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 16.59 5.00
7 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 17.45 4.00
8 Jana ChlupáčkováJana Chlupáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 18.18 3.00
9 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 18.45 2.00
10 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 18.47 1.00
Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 DNS