Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD staršího žactva LKAS

Liberec (5. 9. 2018)

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 5.9.2018 - 19:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoň, Kadlec, Polívka, Šlapák Bartoň, Kadlec, Polívka, Šlapák AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:54.85 11.00
2 Kováč, Marini, Plíhal, Vorlíček Kováč, Marini, Plíhal, Vorlíček AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:02.31 9.00
3 Čada, Hojný, Hon, Solnička Čada, Hojný, Hon, Solnička AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:03.29 8.00
4 Jeřábek, Koravský, Psotiak, Šťovíček Jeřábek, Koravský, Psotiak, Šťovíček TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:08.24 7.00
5 Vrabec, Šturma, Jeřábek, Dvořák Vrabec, Šturma, Jeřábek, Dvořák AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:15.05 6.00
6 Duong, Drbola, Drbohlav, Kysela Duong, Drbola, Drbohlav, Kysela AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:16.36 5.00
7 Brandejs, Hrdina, Moré, Ponocný Brandejs, Hrdina, Moré, Ponocný AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:16.66 4.00
8 Vertéši, Pospíšil, Smidžár, Hanyk Vertéši, Pospíšil, Smidžár, Hanyk AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:27.50 3.00
9 Segeš, Nezbeda, Kladníček, Hrdlička Segeš, Nezbeda, Kladníček, Hrdlička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:27.92 2.00
Celkem 9 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 5.9.2018 - 19:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andělová, Lisková, Pošepná, Sajdlová Andělová, Lisková, Pošepná, Sajdlová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:13.43 11.00
2 Atanasová, Charvátová, Kovářová, Sochorová Atanasová, Charvátová, Kovářová, Sochorová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:16.65 9.00
3 Zaydlarová, Šlapáková, Janecká, Brunclíková Zaydlarová, Šlapáková, Janecká, Brunclíková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:18.73 8.00
4 Sajdlová Sajdlová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:22.15 7.00
5 Lindáková, Matušková, Horáková, Brzobohatá Lindáková, Matušková, Horáková, Brzobohatá AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:25.39 6.00
6 Andrlová, Podrábská, Skácelová, Šestáková Andrlová, Podrábská, Skácelová, Šestáková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:30.62 5.00
7 Bobková Bobková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:34.97 4.00
8 Nedvídková, Lálišová, Ptáčníková, Švitorková Nedvídková, Lálišová, Ptáčníková, Švitorková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:36.62 3.00
9 Dušková, Horáková, Skálová, Tlapáková Dušková, Horáková, Skálová, Tlapáková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:47.30 2.00
Celkem 9 závodníků