Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (15. 9. 2018)
100 m - Junioři (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 991206 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.10 4.00
2 Filip MacháčekFilip Macháček 010830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.26 3.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.47 2.00
100 m - Junioři (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.71 11.00
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.87 9.00
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.96 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 990819 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.74 4.00
2 Eliška KrálováEliška Králová 020715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.84 3.00
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 030123 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.86 2.00
100 m - Juniorky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 000124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.39 11.00
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 001025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.52 9.00
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 000829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.63 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 990630 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:20.87 11.00
2 6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:22.25 9.00
3 3 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 010623 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:22.72 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Anna PerglerováAnna Perglerová 001120 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:51.09 11.00
2 3 Bára PlacatkováBára Placatková 001227 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:52.86 9.00
3 4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 990902 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:55.66 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 9 Michael SmutnýMichael Smutný 990622 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09:25.22 11.00
2 11 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:27.65 9.00
3 8 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:28.78 8.00
3000 m - Juniorky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika NovotnáVeronika Novotná 001111 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10:50.76 11.00
2 28 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 000111 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11:06.62 9.00
3 15 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 010422 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11:14.77 8.00
2000 m překážek - Juniorky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 990901 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7:24.02 11.00
2 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 000312 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7:25.77 9.00
3 10 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 990523 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7:45.98 8.00
3000 m překážek - Junioři (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:19.30 11.00
2 1 David ŠtrosDavid Štros 000204 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10:35.32 9.00
3 5 Martin HynaMartin Hyna 010709 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:09.63 8.00