výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (15. 9. 2018)

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13 13.90 +0.3 m/s 13.10  -0.513.77  +0.213.90  +0.313.9013.38  +1.913.16  +0.413.44  +0.2 11.00
2 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 12 13.28 +0.0 m/s 12.74  -0.112.91  -0.112.26  -0.312.9112.97  +1.013.09  +0.913.28  +0.0 9.00
3 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11 13.06 +0.6 m/s 12.45  -0.6x13.04  -0.113.0412.70  +0.713.01  +0.813.06  +0.6 8.00
4 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 12.71 -0.8 m/s x12.42  +0.612.71  -0.812.7112.69  +2.512.47  +0.8- 7.00
5 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 8 12.68 +1.5 m/s 12.57  +0.7xx12.5712.68  +1.5x12.58  -0.1 6.00
6 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 9 12.67 +0.5 m/s 12.67  +0.512.53  -0.1-12.67-12.22  +0.5- 5.00
7 Jan ŠedivýJan Šedivý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 10 12.63 x12.53  +1.012.6312.6312.37-12.40 4.00
8 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6 12.55 +0.7 m/s x11.89  +0.412.46  +0.312.46x-12.55  +0.7 3.00
9 Jakub FiřtJakub Fiřt
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 7 12.39 -0.4 m/s 12.12  +0.512.39  -0.4-12.390.00.00.0 2.00
10 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 3 12.19 +1.5 m/s 11.92  +0.312.19  +1.511.93  +0.612.190.00.00.0 1.00
11 Filip MoravecFilip Moravec
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1 11.91 +0.8 m/s xx11.91  +0.811.910.00.00.0
12 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 2 11.89 +1.6 m/s x11.89  +1.611.89  +0.611.890.00.00.0
13 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4 11.67 +0.9 m/s x11.67  +0.911.4411.670.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 15.9.2018 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 20 11.67 +0.3 m/s 11.38  +0.511.56  -0.2x11.5611.67  +0.3x11.60  +0.4 11.00
2 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 19 11.62 +1.7 m/s 11.18  +1.511.38  -0.2x11.3811.49  -0.911.62  +1.711.40  +0.2 9.00
3 Tina KititiTina Kititi
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 18 11.42 +0.5 m/s 11.42  +0.511.22  +0.211.39  +2.111.4211.32  +0.6x10.94  +0.3 8.00
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 17 10.90 +1.4 m/s 10.57  -0.310.70  +0.110.90  +1.410.9010.88  +0.810.48  +1.110.78  -0.1 7.00
5 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 13 10.73 +1.5 m/s 10.59  +1.110.60  +1.010.52  +0.010.6009.62  +1.8x10.73  +1.5 6.00
6 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 10 10.51 +1.3 m/s 10.13  +0.010.51  +1.3x10.5109.99  +1.109.95  +2.610.14  +1.1 5.00
7 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 14 10.45 +0.5 m/s 10.45  +0.510.24  +2.2-10.45--- 4.00
8 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 16 10.41 +1.1 m/s 10.41  +1.1xx10.41xxx 3.00
9 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 11 10.18 +0.0 m/s 10.18  +0.009.93  +0.4x10.180.00.00.0 2.00
10 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 8 10.09 -0.1 m/s 09.85  +0.210.09  -0.109.74  +1.010.090.00.00.0 1.00
11 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 12 10.06 +1.9 m/s 10.03  +2.210.06  +1.9x10.060.00.00.0
12= Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 7 10.05 +2.0 m/s 10.05  +2.0xx10.050.00.00.0
12= Karolína TomáškováKarolína Tomášková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 3 10.05 +0.7 m/s 10.05  +0.7--10.050.00.00.0
14 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 9 10.02 +0.5 m/s 10.02  +0.509.72  +1.5x10.020.00.00.0
15 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 15 09.85 +1.9 m/s x09.85  +1.9x09.850.00.00.0
16 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4 09.77 +1.8 m/s xx09.77  +1.809.770.00.00.0
17 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 09.41 +0.2 m/s xx09.41  +0.209.410.00.00.0
18 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 6 09.25 +0.0 m/s x09.25  +0.0x09.250.00.00.0
Marie KolencováMarie Kolencová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 2 NM xxx0.00.00.00.0
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků