výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (15. 9. 2018)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09:25.22 11.00
2 11 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09:27.65 9.00
3 8 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09:28.78 8.00
4 10 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09:29.92 7.00
5 16 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 09:57.05 6.00
6 13 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 10:04.37 5.00
7 15 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 10:07.15 4.00
8 14 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 10:10.99 3.00
9 19 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 10:49.13 2.00
10 18 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 10:51.65 1.00
11 17 Michael CamMichael Cam 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 11:18.42
12 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 12 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10:50.76 11.00
2 28 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15 11:06.62 9.00
3 15 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11:14.77 8.00
4 16 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11:20.20 7.00
5 23 Kateřina MičkováKateřina Mičková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 11:22.45 6.00
6 18 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 11:37.24 5.00
7 20 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12:03.57 4.00
8 19 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 12:11.83 3.00
9 17 Amanda BaxováAmanda Baxová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12:20.60 2.00
10 Zuzana StoklasováZuzana Stoklasová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13 12:57.78 1.00
11 22 Barbora KoškováBarbora Košková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 13:03.21
12 24 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 14:41.03
13 27 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14 14:46.26
21 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNS
25 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 DNF
Celkem 15 závodníků