výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (15. 9. 2018)

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.04 11.00
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.94 9.00
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.20 8.00
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 15.82 5.00
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.88 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.32 7.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.39 6.00
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 16.10 4.00
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 16.10 3.00
5 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 19.15 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.04 11.00
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.94 9.00
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.20 8.00
4 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.32 7.00
5 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.39 6.00
6 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 15.82 5.00
7 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 16.10 4.00
7 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 16.10 3.00
9 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.88 2.00
10 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 19.15 1.00