Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (15. 9. 2018)

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal, Pavlišen, Nevole, Pešta Michal, Pavlišen, Nevole, Pešta Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:30.16 11.00
2 Bezucha, Kabrda, Krakuvčík, Lepeška Bezucha, Kabrda, Krakuvčík, Lepeška TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:38.71 9.00
3 17 Kuban, Štros, Krakl, Šedivý Kuban, Štros, Krakl, Šedivý PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:38.76 8.00
4 Halíř, Duchan, Bahník, Svoboda Halíř, Duchan, Bahník, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:40.33 7.00
5 Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:40.57 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Línek, Musil, Drunecký, Melč Línek, Musil, Drunecký, Melč A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:47.90 5.00
2 Mareš, Hrdina, Olšanský, Hyna Mareš, Hrdina, Olšanský, Hyna Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:48.87 4.00
3 Miler, Hrůša, Pšenka, Kušnír Miler, Hrůša, Pšenka, Kušnír TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:55.99 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal, Pavlišen, Nevole, Pešta Michal, Pavlišen, Nevole, Pešta Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:30.16 11.00
2 Bezucha, Kabrda, Krakuvčík, Lepeška Bezucha, Kabrda, Krakuvčík, Lepeška TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:38.71 9.00
3 17 Kuban, Štros, Krakl, Šedivý Kuban, Štros, Krakl, Šedivý PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:38.76 8.00
4 Halíř, Duchan, Bahník, Svoboda Halíř, Duchan, Bahník, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:40.33 7.00
5 Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:40.57 6.00
6 Línek, Musil, Drunecký, Melč Línek, Musil, Drunecký, Melč A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:47.90 5.00
7 Mareš, Hrdina, Olšanský, Hyna Mareš, Hrdina, Olšanský, Hyna Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:48.87 4.00
8 Miler, Hrůša, Pšenka, Kušnír Miler, Hrůša, Pšenka, Kušnír TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:55.99 3.00

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Perglerová, Voříšková, Placatková, Žáková Perglerová, Voříšková, Placatková, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:05.50 11.00
2 Sádlová, Kačerovská, Tvrzová, Zikmundová Sádlová, Kačerovská, Tvrzová, Zikmundová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 4:06.28 9.00
3 Šimková, Procházková, Matějková, Treglerová Šimková, Procházková, Matějková, Treglerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:07.74 8.00
4 2 Suráková, Carpentier, Vybíralová, Šantínová Suráková, Carpentier, Vybíralová, Šantínová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:24.18 7.00
5 Tomášková, Váchová, Junková, Hájková Tomášková, Váchová, Junková, Hájková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 4:24.44 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pelcová, Černá, Šlapáková, Janecká Pelcová, Černá, Šlapáková, Janecká AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:25.22 5.00
2 Beranová, Šitlerová, Říhová, Dubjáková Beranová, Šitlerová, Říhová, Dubjáková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 4:29.14 4.00
3 Giger, Zdražilová, Bojanovská, Šaclová Giger, Zdražilová, Bojanovská, Šaclová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 4:34.83 2.00
18 Veselá, Perutková, Holinková, Sztoláriková Veselá, Perutková, Holinková, Sztoláriková AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopicová, Prouzová, Stýblová, Novotná Kopicová, Prouzová, Stýblová, Novotná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:30.73 3.00
2 6 Hněvkovská, Blatská, Klimentová, Sudková Hněvkovská, Blatská, Klimentová, Sudková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:35.34 1.00
3 9 Šigutová, Řeháková, Petrásová, Čermáková Šigutová, Řeháková, Petrásová, Čermáková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 4:38.30
12 Vomelová, Bártová, Peňázová, Koktavá Vomelová, Bártová, Peňázová, Koktavá TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Perglerová, Voříšková, Placatková, Žáková Perglerová, Voříšková, Placatková, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:05.50 11.00
2 Sádlová, Kačerovská, Tvrzová, Zikmundová Sádlová, Kačerovská, Tvrzová, Zikmundová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 4:06.28 9.00
3 Šimková, Procházková, Matějková, Treglerová Šimková, Procházková, Matějková, Treglerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:07.74 8.00
4 2 Suráková, Carpentier, Vybíralová, Šantínová Suráková, Carpentier, Vybíralová, Šantínová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:24.18 7.00
5 Tomášková, Váchová, Junková, Hájková Tomášková, Váchová, Junková, Hájková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 4:24.44 6.00
6 Pelcová, Černá, Šlapáková, Janecká Pelcová, Černá, Šlapáková, Janecká AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:25.22 5.00
7 Beranová, Šitlerová, Říhová, Dubjáková Beranová, Šitlerová, Říhová, Dubjáková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 4:29.14 4.00
8 Kopicová, Prouzová, Stýblová, Novotná Kopicová, Prouzová, Stýblová, Novotná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:30.73 3.00
9 Giger, Zdražilová, Bojanovská, Šaclová Giger, Zdražilová, Bojanovská, Šaclová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 4:34.83 2.00
10 6 Hněvkovská, Blatská, Klimentová, Sudková Hněvkovská, Blatská, Klimentová, Sudková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:35.34 1.00
11 9 Šigutová, Řeháková, Petrásová, Čermáková Šigutová, Řeháková, Petrásová, Čermáková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 4:38.30
18 Veselá, Perutková, Holinková, Sztoláriková Veselá, Perutková, Holinková, Sztoláriková AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DNS
12 Vomelová, Bártová, Peňázová, Koktavá Vomelová, Bártová, Peňázová, Koktavá TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 DNS