Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (15. 9. 2018)

hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 20 34.47 x33.9134.4734.4731.5732.7333.07 11.00
2 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 17 33.18 31.8031.79x31.8032.5033.18x 9.00
3 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 19 31.21 27.1528.2926.7228.29x31.2130.59 8.00
4 Lenka FialováLenka Fialová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 8 27.08 25.34xx25.3425.7026.3127.08 7.00
5 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 12 26.91 23.0825.00x25.0026.9125.3726.55 6.00
6 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 14 26.70 22.4026.3326.7026.7024.40xx 5.00
7 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4 25.92 22.9925.9225.8825.9222.9825.68x 4.00
8 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 15 25.32 25.3225.2321.4825.3221.4022.5222.35 3.00
9 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 24.91 24.9117.7622.7024.910.00.00.0 2.00
10 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 11 24.39 24.3924.23x24.390.00.00.0 1.00
11 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 18 24.37 x24.37x24.370.00.00.0
12 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 13 23.98 x23.98x23.980.00.00.0
13 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 7 23.79 23.7923.3720.7623.790.00.00.0
14 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 10 23.38 22.4718.8423.3823.380.00.00.0
15 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 5 23.05 22.8922.7323.0523.050.00.00.0
16 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 20.99 18.79x20.9920.990.00.00.0
17 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3 20.97 x20.97x20.970.00.00.0
18 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 2 20.14 xx20.1420.140.00.00.0
19 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1 18.33 17.71x18.3318.330.00.00.0
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků