výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (15. 9. 2018)
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DemelJakub Demel 010427 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.89 11.00
2 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.86 9.00
3= Jakub MarečekJakub Mareček 020716 AC PardubiceAC Pardubice 1.80 7.50
3= Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.80 7.50
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 010823 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.71 11.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.71 9.00
3 Denisa PešováDenisa Pešová 010504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.59 8.00
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4.30 11.00
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.30 9.00
3 David RybaDavid Ryba 020121 AC PardubiceAC Pardubice 3.70 8.00
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká 020507 AC PardubiceAC Pardubice 3.12 11.00
2 Eva KubešováEva Kubešová 020301 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.00 9.00
3 Klára HercíkováKlára Hercíková 020928 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.80 8.00
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.97 11.00
2 František DoubekFrantišek Doubek 020404 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6.66 9.00
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 AC PardubiceAC Pardubice 6.61 8.00
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová 011001 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.59 11.00
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 010430 AC PardubiceAC Pardubice 5.53 9.00
3 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 040306 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.34 8.00
Trojskok - Dorostenci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 020404 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.35 11.00
2 Martin VeselýMartin Veselý 020215 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.16 9.00
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 010327 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.06 8.00
Trojskok - Dorostenky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová 011001 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.24 11.00
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická 020801 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.04 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.02 8.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová 010505 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.23 11.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.88 9.00
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.37 8.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael PečinkaMichael Pečinka 011106 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 14.85 11.00
2 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.52 9.00
3 Petr FomenkoPetr Fomenko 010426 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.91 8.00
Hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková 010627 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.23 11.00
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 32.73 9.00
3 Agáta RichterováAgáta Richterová 010822 SK JeseniovaSK Jeseniova 32.40 8.00
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin FlorianMartin Florian 011220 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 46.91 11.00
2 Petr FomenkoPetr Fomenko 010426 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 44.96 9.00
3 Oto MosesOto Moses 010829 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 43.63 8.00
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela NeprašováMichaela Neprašová 010112 AC PardubiceAC Pardubice 47.28 11.00
2 Eliška KopeckáEliška Kopecká 011213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.58 9.00
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 010513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.83 8.00
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr LankPetr Lank 020101 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 50.85 11.00
2 Jan JarešJan Jareš 011221 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.50 9.00
3 Ondřej LipovýOndřej Lipový 011120 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.52 8.00
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.25 11.00
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 010422 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 41.06 9.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 010111 SK JeseniovaSK Jeseniova 39.09 8.00
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin FlorianMartin Florian 011220 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 69.50 11.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 63.93 9.00
3 František DoubekFrantišek Doubek 020404 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 58.17 8.00