Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (15. 9. 2018)

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.40 Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13 4.30 ----------oooxxoxoxxx 11.00
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 14 4.30 -------oxooxoooxxoxoxxx 9.00
3 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 3.70 -----oo-o-xxx 8.00
4 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 9 3.70 ----xxooooxxoxxx 7.00
5 Martin PrchalMartin Prchal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 11 3.60 -----xoooxxx 6.00
6 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 3.60 ---o-ooxxoxxx 5.00
7 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 3.50 --oooxoxoxxx 4.00
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 3.40 ----xooxxx 3.00
9 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 3.20 ooooxoxxx 2.00
10= Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 2.60 xooxxx 0.50
10= Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 2.60 xooxxx 0.50
12 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 2 2.40 xoxxx
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 NM --xx-
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 NM -xxx
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.202.402.502.602.702.802.903.003.123.32 Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 3.12 ----------xoxxx 11.00
2 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 11 3.00 -------xo-xxoxxx 9.00
3 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 10 2.80 ---o-xooxoxxx 8.00
4 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 2.70 ---xo-xxoxxoxxx 7.00
5 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 8 2.50 ----oxxx 6.00
6 Kristina CachováKristina Cachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
03 5 2.50 -ooxooxxx 5.00
7 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 2.40 oooxoxxx 4.00
8 Veronika FürstováVeronika Fürstová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 1 2.20 oooxxx 3.00
9 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 6 2.20 --xoxxx 2.00
10 Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 2.00 ooxxx 1.00
11 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 2.00 oxoxxx
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 7 NM ---xxx
Celkem 12 závodníků