výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (15. 9. 2018)

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 22.50 11.00
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 22.58 9.00
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 22.70 8.00
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 22.95 6.00
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.01 5.00
6 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.06 4.00
7 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.22 3.00
8 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 8 23.24 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.79 7.00
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.57
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.90
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.99
5 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.36
6 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 24.61
7 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 24.70
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 23.50 1.00
2 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.26
3 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 24.72
4 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.95
5 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.05
Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNS
Jan BenešJan Beneš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 22.50 11.00
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 22.58 9.00
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 22.70 8.00
4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.79 7.00
5 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 22.95 6.00
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.01 5.00
7 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.06 4.00
8 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.22 3.00
9 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 8 23.24 2.00
10 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 23.50 1.00
11 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.57
12 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.90
13 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.99
14 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.26
15 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.36
16 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 24.61
17 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 24.70
18 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 24.72
19 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.95
20 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.05
Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNS
Jan BenešJan Beneš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 15:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.68 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.38 9.00
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 25.62 8.00
4 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.80 7.00
5 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 26.13 6.00
6 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 26.26 5.00
7 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.29 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 15:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.60 3.00
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 26.66 2.00
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.80 1.00
4 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.92
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.39
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 28.57
Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 15:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 27.83
2 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 28.17
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.54
4 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 28.65
5 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 28.99
6 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 29.45
7 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 30.15
8 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 30.67
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.68 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.38 9.00
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 25.62 8.00
4 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.80 7.00
5 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 26.13 6.00
6 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 26.26 5.00
7 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.29 4.00
8 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.60 3.00
9 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 26.66 2.00
10 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.80 1.00
11 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.92
12 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.39
13 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 27.83
14 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 28.17
15 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.54
16 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 28.57
17 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 28.65
18 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 28.99
19 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 29.45
20 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 30.15
21 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 30.67
Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS