Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Praha - Eden (15. 9. 2018)
skok vysoký - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.72 11.00
2 Matouš ZlámalMatouš Zlámal 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.66 9.00
3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.66 8.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.56 11.00
2 Ester GutwirthováEster Gutwirthová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.56 9.00
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.56 8.00
skok o tyči - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.60 11.00
2 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.50 9.00
3 Jan TürkJan Türk 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3.00 8.00
skok o tyči - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.60 11.00
2 329 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2.60 9.00
3 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.60 8.00
skok daleký - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6.24 11.00
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6.07 9.00
3 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5.80 8.00
skok daleký - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.49 11.00
2 3 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5.10 9.00
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.09 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.34 11.00
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.41 9.00
3 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.20 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.65 11.00
2 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.97 9.00
3 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.95 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 34.56 11.00
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 31.27 9.00
3 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 30.09 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.99 11.00
2 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 41.75 9.00
3 Viktor RezekViktor Rezek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 36.90 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 40.91 11.00
2 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 40.56 9.00
3 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 36.37 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 41.19 11.00
2 Niko VránekNiko Vránek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 39.96 9.00
3 Vladimír MašekVladimír Mašek 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 29.04 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.50 11.00
2 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 33.91 9.00
3 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 31.78 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal CsuhaMichal Csuha 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 50.87 11.00
2 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.49 9.00
3 Matouš ZlámalMatouš Zlámal 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38.94 8.00