výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Praha - Eden (15. 9. 2018)
Skok vysoký - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří RadaJiří Rada 040102 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.72 11.00
2 Matouš ZlámalMatouš Zlámal 030213 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.66 9.00
3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 040511 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.66 8.00
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 030609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.56 11.00
2 Ester GutwirthováEster Gutwirthová 031219 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.56 9.00
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 030619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.56 8.00
Skok o tyči - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.60 11.00
2 Karel VeličkaKarel Velička 030104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.50 9.00
3 Jan TürkJan Türk 030513 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3.00 8.00
Skok o tyči - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 050204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.60 11.00
2 329 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 030412 SK JeseniovaSK Jeseniova 2.60 9.00
3 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 030103 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.60 8.00
Skok daleký - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 030421 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6.24 11.00
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 030608 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6.07 9.00
3 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5.80 8.00
Skok daleký - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 030727 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.49 11.00
2 3 Michaela JaneckáMichaela Janecká 040415 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5.10 9.00
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 030619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.09 8.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková 030212 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.34 11.00
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 030716 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.41 9.00
3 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 030222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.20 8.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 030315 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.65 11.00
2 Matěj KřováčekMatěj Křováček 040517 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.97 9.00
3 Kryštof NedělaKryštof Neděla 030706 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.95 8.00
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková 030212 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 34.56 11.00
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 030716 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 31.27 9.00
3 Michaela DurdováMichaela Durdová 030622 SK JeseniovaSK Jeseniova 30.09 8.00
Hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KordíkPavel Kordík 030519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.99 11.00
2 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 030315 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 41.75 9.00
3 Viktor RezekViktor Rezek 030523 SK JeseniovaSK Jeseniova 36.90 8.00
Hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 030716 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 40.91 11.00
2 Denisa HruškováDenisa Hrušková 030212 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 40.56 9.00
3 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková 030824 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 36.37 8.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 030315 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 41.19 11.00
2 Niko VránekNiko Vránek 041106 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 39.96 9.00
3 Vladimír MašekVladimír Mašek 031017 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 29.04 8.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jolana AnderlováJolana Anderlová 040602 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.50 11.00
2 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková 030701 SK JeseniovaSK Jeseniova 33.91 9.00
3 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 030502 AK MostAK Most 31.78 8.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 15.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal CsuhaMichal Csuha 030403 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 50.87 11.00
2 Pavel KordíkPavel Kordík 030519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.49 9.00
3 Matouš ZlámalMatouš Zlámal 030213 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38.94 8.00