výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Praha - Eden (15. 9. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 15.9.2018 - 11:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.27
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.53
3 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.76
4 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.82
5 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.86
6 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 15.9.2018 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.54
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.56
3 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.78
4 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.79
5 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.07
6 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 15.9.2018 - 11:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.66
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.66
3 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.69
4 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.75
5 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.27
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.53
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.54
4 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.56
5 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.66
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.66
7 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.69
8 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.75
9 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.76
10 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.78
11 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.79
12 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.82
13 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.86
14 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.07
15 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.15
16 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.97
17 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.30

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 15.9.2018 - 13:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.31 11.00
2 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.54 9.00
3 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 07.55 8.00
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.56 7.00
5 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.67 6.00
6 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.9.2018 - 13:15) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.58 4.00
2 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.66 3.00
3 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.69 2.00
4 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.73 1.00
5 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.76
6 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.82
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 15.9.2018 - 13:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.78 11.00
2 2 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.01 9.00
3 3 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.27 8.00
4 7 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.32 7.00
5 6 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.33 6.00
6 5 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.40 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.9.2018 - 13:00) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.37 4.00
2 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.43 3.00
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.44 2.00
4 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.46 1.00
5 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.54
6 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.08
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 15.9.2018 - 11:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.80
2 5 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.35
3 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.42
4 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.44
5 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.60
6 317 Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 AK MostAK Most 2 08.98
7 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 09.22
Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 15.9.2018 - 11:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.10
2 7 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.36
3 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.36
4 5 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.49
5 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.71
6 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 08.78
7 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.00
Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK MostAK Most 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 15.9.2018 - 11:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.27
2 3 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.32
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.51
4 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.53
5 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.57
6 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.16
7 Klaudie MarxováKlaudie Marxová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.20
Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.80
2 2 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.10
3 6 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.27
4 3 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.32
5 5 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.35
6 7 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.36
6 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.36
8 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.42
9 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.44
10 5 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.49
11 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.51
12 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.53
13 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.57
14 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.60
15 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.71
16 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 08.78
17 317 Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 AK MostAK Most 2 08.98
18 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.00
19 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.16
20 Klaudie MarxováKlaudie Marxová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.20
21 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 09.22
Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 DNS
Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK MostAK Most 6 DNS
Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS