výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Praha - Eden (15. 9. 2018)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Levý, Neděla, Mašek, Paruch Levý, Neděla, Mašek, Paruch AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 29.49 11.00
2 Fröhlich, Jaroš, Dallal, Zuzánek Fröhlich, Jaroš, Dallal, Zuzánek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 29.71 9.00
3 327 Klečka, Míka, März, Škarda Klečka, Míka, März, Škarda AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 29.73 8.00
4 Žampach, Půta, Papoušek, Princ Žampach, Půta, Papoušek, Princ TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 30.03 7.00
5 Hlaváček, Hrdlička, Koller, Mottel Hlaváček, Hrdlička, Koller, Mottel SK JeseniovaSK Jeseniova 4 30.44 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helcl, Karabec, Štětka, Rajmon Helcl, Karabec, Štětka, Rajmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 31.81 5.00
2 158 Špale, Výška, Kreysa, Bíman Špale, Výška, Kreysa, Bíman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 32.20 4.00
3 75 Malý, Koravský, Velička, Vávra Malý, Koravský, Velička, Vávra TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 32.79 3.00
4 2 Vetengl, Voller, Vránek, Voller Vetengl, Voller, Vránek, Voller AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 32.91 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Levý, Neděla, Mašek, Paruch Levý, Neděla, Mašek, Paruch AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 29.49 11.00
2 Fröhlich, Jaroš, Dallal, Zuzánek Fröhlich, Jaroš, Dallal, Zuzánek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 29.71 9.00
3 327 Klečka, Míka, März, Škarda Klečka, Míka, März, Škarda AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 29.73 8.00
4 Žampach, Půta, Papoušek, Princ Žampach, Půta, Papoušek, Princ TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 30.03 7.00
5 Hlaváček, Hrdlička, Koller, Mottel Hlaváček, Hrdlička, Koller, Mottel SK JeseniovaSK Jeseniova 4 30.44 6.00
6 Helcl, Karabec, Štětka, Rajmon Helcl, Karabec, Štětka, Rajmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 31.81 5.00
7 158 Špale, Výška, Kreysa, Bíman Špale, Výška, Kreysa, Bíman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 32.20 4.00
8 75 Malý, Koravský, Velička, Vávra Malý, Koravský, Velička, Vávra TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 32.79 3.00
9 2 Vetengl, Voller, Vránek, Voller Vetengl, Voller, Vránek, Voller AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 32.91 2.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Migová, Primasová, Vaňková, Baliamisová Migová, Primasová, Vaňková, Baliamisová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 31.08 11.00
2 Dusilová, Janáková, Kučerová, Přichystalová Dusilová, Janáková, Kučerová, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 31.71 9.00
3 6 Čapská, Fürstová, Löblová, Suchánková Čapská, Fürstová, Löblová, Suchánková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 32.10 8.00
4 Nosková, Hliňáková, Jarošová, Stachová Nosková, Hliňáková, Jarošová, Stachová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 32.42 6.00
5 Augustová, Fričová, Burešová, Vébrová Augustová, Fričová, Burešová, Vébrová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 32.70 5.00
6 Zbíralová, Zarycká, Andělová, Štanderová Zbíralová, Zarycká, Andělová, Štanderová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 33.03 4.00
7 Dezortová, Gutwirthová, Lafatová, Veselá Dezortová, Gutwirthová, Lafatová, Veselá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 33.15 3.00
8 Jurincová, Kutová, Beňová, Mráčková Jurincová, Kutová, Beňová, Mráčková AK MostAK Most 7 35.04
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řeháková, Orságová, Kokšalová, Černohorská Řeháková, Orságová, Kokšalová, Černohorská USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 32.21 7.00
2 300 Sojková, Šeflová, Vorlová, Blahová Sojková, Šeflová, Vorlová, Blahová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 34.09 1.00
3 Ženíšková, Tyrová, Šobrová, Štěrbová Ženíšková, Tyrová, Šobrová, Štěrbová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 34.32
4 Vaňková, Kejzarová, Vonšovská, Kučerová Vaňková, Kejzarová, Vonšovská, Kučerová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 34.76
Polášková, Tesařová, Zajíčková, Rejholcová Polášková, Tesařová, Zajíčková, Rejholcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Latislavová, Simonová, Sochorová, Hýblová Latislavová, Simonová, Sochorová, Hýblová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 33.37 2.00
2 Lindáková, Lisková, Rýdlová, Sajdlová Lindáková, Lisková, Rýdlová, Sajdlová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 34.24
3 Pospíšilová, Ulčová, Lehocká, Kalčíková Pospíšilová, Ulčová, Lehocká, Kalčíková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 35.74
4 Škorpilová, Řežábková, Popelová, Marxová Škorpilová, Řežábková, Popelová, Marxová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 35.79
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Migová, Primasová, Vaňková, Baliamisová Migová, Primasová, Vaňková, Baliamisová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 31.08 11.00
2 Dusilová, Janáková, Kučerová, Přichystalová Dusilová, Janáková, Kučerová, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 31.71 9.00
3 6 Čapská, Fürstová, Löblová, Suchánková Čapská, Fürstová, Löblová, Suchánková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 32.10 8.00
4 Řeháková, Orságová, Kokšalová, Černohorská Řeháková, Orságová, Kokšalová, Černohorská USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 32.21 7.00
5 Nosková, Hliňáková, Jarošová, Stachová Nosková, Hliňáková, Jarošová, Stachová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 32.42 6.00
6 Augustová, Fričová, Burešová, Vébrová Augustová, Fričová, Burešová, Vébrová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 32.70 5.00
7 Zbíralová, Zarycká, Andělová, Štanderová Zbíralová, Zarycká, Andělová, Štanderová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 33.03 4.00
8 Dezortová, Gutwirthová, Lafatová, Veselá Dezortová, Gutwirthová, Lafatová, Veselá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 33.15 3.00
9 Latislavová, Simonová, Sochorová, Hýblová Latislavová, Simonová, Sochorová, Hýblová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 33.37 2.00
10 300 Sojková, Šeflová, Vorlová, Blahová Sojková, Šeflová, Vorlová, Blahová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 34.09 1.00
11 Lindáková, Lisková, Rýdlová, Sajdlová Lindáková, Lisková, Rýdlová, Sajdlová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 34.24
12 Ženíšková, Tyrová, Šobrová, Štěrbová Ženíšková, Tyrová, Šobrová, Štěrbová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 34.32
13 Vaňková, Kejzarová, Vonšovská, Kučerová Vaňková, Kejzarová, Vonšovská, Kučerová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 34.76
14 Jurincová, Kutová, Beňová, Mráčková Jurincová, Kutová, Beňová, Mráčková AK MostAK Most 7 35.04
15 Pospíšilová, Ulčová, Lehocká, Kalčíková Pospíšilová, Ulčová, Lehocká, Kalčíková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 35.74
16 Škorpilová, Řežábková, Popelová, Marxová Škorpilová, Řežábková, Popelová, Marxová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 35.79
Polášková, Tesařová, Zajíčková, Rejholcová Polášková, Tesařová, Zajíčková, Rejholcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ