Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Třebíč (15. 9. 2018)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:34.79 11.00
2 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 4:51.30 9.00
3 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:59.56 8.00
4 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 5:04.91 7.00
5 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 5:10.89 6.00
6 Evžen KorbelEvžen Korbel 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 5:16.56 5.00
7 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 5:18.69 4.00
8 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 5:18.88 3.00
9 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 5:28.46 2.00
10 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 5:31.80 1.00
Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 DNS
Karel KühtreiberKarel Kühtreiber 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 11 DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:53.71 11.00
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 5:03.97 9.00
3 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 5:05.00 8.00
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 5:06.27 7.00
5 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 5:17.49 6.00
6 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 5:26.71 5.00
7 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:40.33 4.00
8 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 5:48.80 3.00
9 Karolína BalejováKarolína Balejová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 5:49.72 2.00
10 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 6:23.87 1.00
Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 DNF
Celkem 11 závodníků