Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Třebíč (15. 9. 2018)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 20 5.96 +1.6 m/s 5.96  +1.60.00.05.960.00.00.0 11.00
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 21 5.79 +0.8 m/s 5.79  +0.85.78  +1.05.73  +1.45.790.00.00.0 9.00
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 19 5.79 +1.9 m/s 5.79  +1.95.78  +1.25.70  +1.85.790.00.00.0 8.00
4 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 18 5.70 +0.3 m/s 5.70  +0.30.00.05.700.00.00.0 7.00
5 Filip IranFilip Iran
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 12 5.47 +1.8 m/s 5.47  +1.80.00.05.470.00.00.0 6.00
6 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 13 5.38 +0.3 m/s 5.38  +0.30.00.05.380.00.00.0 5.00
7 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 10 5.24 +1.3 m/s 5.24  +1.30.00.05.240.00.00.0 4.00
8 Martin WernerMartin Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 14 5.23 +1.4 m/s 5.23  +1.40.00.05.230.00.00.0 3.00
9 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 16 5.15 +1.5 m/s 5.15  +1.50.00.05.150.00.00.0 2.00
10 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 7 5.14 +0.5 m/s 5.14  +0.50.00.05.140.00.00.0 1.00
11 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 11 5.11 +1.5 m/s 5.11  +1.50.00.05.110.00.00.0
12 Jakub PechaJakub Pecha
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 17 5.04 +1.6 m/s 5.04  +1.60.00.05.040.00.00.0
13 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 15 4.97 +1.6 m/s 4.97  +1.60.00.04.970.00.00.0
14 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 4.94 +1.1 m/s 4.94  +1.10.00.04.940.00.00.0
15 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 4.76 +2.1 m/s 4.46 +0.6 m/s 4.76  +2.14.46  +0.60.04.760.00.00.0
16 David VosykaDavid Vosyka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 4.63 +0.9 m/s 4.63  +0.90.00.04.630.00.00.0
17 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3 4.55 +1.8 m/s 4.55  +1.80.00.04.550.00.00.0
18 Matěj BednářMatěj Bednář
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 4.46 +0.4 m/s 4.46  +0.40.00.04.460.00.00.0
19 Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1 4.34 +2.4 m/s 4.34  +2.40.00.04.340.00.00.0
20 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 4 4.18 +0.7 m/s 4.18  +0.70.00.04.180.00.00.0
21 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 4.12 +0.9 m/s 4.12  +0.90.00.04.120.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 18 5.20 +0.8 m/s 5.20  +0.80.00.05.200.00.00.0 11.00
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 15 5.15 +1.8 m/s 5.15  +1.80.00.05.150.00.00.0 9.00
3 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 17 5.09 +1.3 m/s 5.09  +1.30.00.05.090.00.00.0 8.00
4 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 14 5.07 +1.9 m/s 5.07  +1.90.00.05.070.00.00.0 7.00
5 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 9 4.93 +2.7 m/s 4.93  +2.74.89  +3.50.04.930.00.00.0 6.00
6 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16 4.93 +0.6 m/s 4.93  +0.64.84  +2.00.04.930.00.00.0 5.00
7 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 10 4.84 +1.5 m/s 4.84  +1.50.00.04.840.00.00.0 4.00
8 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3 4.77 +2.7 m/s 4.64 +1.0 m/s 4.77  +2.74.64  +1.00.04.770.00.00.0 3.00
9 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 4.75 +0.7 m/s 4.75  +0.70.00.04.750.00.00.0 2.00
10 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4 4.69 +3.1 m/s 4.62 +1.6 m/s 4.69  +3.14.62  +1.60.04.690.00.00.0 1.00
11 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 6 4.67 +1.0 m/s 4.67  +1.00.00.04.670.00.00.0
12 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 8 4.65 +1.1 m/s 4.65  +1.10.00.04.650.00.00.0
13 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 12 4.63 +1.0 m/s 4.63  +1.00.00.04.630.00.00.0
14 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2 4.60 +2.0 m/s 4.60  +2.00.00.04.600.00.00.0
15 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 4.49 +1.3 m/s 4.49  +1.30.00.04.490.00.00.0
16 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 4.42 +2.8 m/s 4.34 +1.4 m/s 4.42  +2.84.34  +1.40.04.420.00.00.0
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků