výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (16. 9. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.41
2 2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.60
3 3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.76
4 3 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.96
5 5 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.25
6 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.49
2 3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.60
3 5 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.04
4 5 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.23
5 6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.47
6 2 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.53
2 1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.68
3 2 Ondřej StaśOndřej Staś 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.70
4 5 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.39
5 6 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.72
6 5 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.40
2 5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.66
3 1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.68
4 2 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.30
5 4 Marek VitásekMarek Vitásek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.57
6 6 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.48
2 4 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.66
3 3 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 07.84
4 6 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.09
5 6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.41
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.42
2 6 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.64
3 6 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.78
4 6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.80
5 5 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.09
6 6 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.40
2 4 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.41
3 4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.42
4 5 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.48
5 6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.49
6 6 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.53
7 2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.60
7 3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.60
9 6 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.64
10 5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.66
10 4 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.66
12 1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.68
12 1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.68
14 2 Ondřej StaśOndřej Staś 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.70
15 3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.76
16 6 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.78
17 6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.80
18 3 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 07.84
19 3 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.96
20 5 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.04
21 6 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.09
21 5 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.09
23 5 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.23
24 5 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.25
25 2 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.30
26 5 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.39
27 6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.41
28 6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.47
29 4 Marek VitásekMarek Vitásek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.57
30 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.71
31 6 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.72
32 6 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.92
33 6 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.98
34 2 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.69
35 5 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.10

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.33 11.00
2 5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.36 9.00
3 4 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.41 8.00
4 4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.42 7.00
5 5 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.56 6.00
6 6 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.57 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.44 4.00
2 3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.46 3.00
3 4 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.57 2.00
4 6 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.63 1.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.95
2 6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.18
3 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.59
4 1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 08.73
5 Tereza BílkováTereza Bílková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.05
6 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.18
2 6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.41
3 3 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.85
4 2 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.87
5 3 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.97
6 2 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.33
2 1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.47
3 1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.59
4 5 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.77
5 6 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.98
6 4 Lucie WlasákováLucie Wlasáková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.27
2 3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.33
3 3 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.81
4 3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.95
5 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.33
6 Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.55
2 19 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.85
3 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.89
4 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.65
5 Andrea LošťákováAndrea Lošťáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.32
2 3 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.53
3 6 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.68
4 4 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.69
5 Sabina VolkováSabina Volková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.50
2 3 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.81
3 6 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.89
4 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.75
5 5 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.80
MS Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.10
MS 4 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.93
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.95
2 6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.18
2 4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.18
4 4 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.27
5 6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.32
6 3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.33
6 3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.33
8 6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.41
9 1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.47
10 1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.50
11 3 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.53
12 3 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.55
13 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.59
13 1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.59
15 6 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.68
16 4 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.69
17 1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 08.73
18 5 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.77
19 3 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.81
19 3 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.81
21 3 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.85
21 19 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.85
23 2 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.87
24 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.89
24 6 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.89
26 4 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.93
27 3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.95
28 3 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.97
29 6 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.98
30 Tereza BílkováTereza Bílková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.05
31 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.10
32 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.33
33 Sabina VolkováSabina Volková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.35
34 2 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.56
35 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.65
36 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.75
37 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.80
38 4 Lucie WlasákováLucie Wlasáková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.11
38 5 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.11
40 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.19
41 Andrea LošťákováAndrea Lošťáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.31
42 Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.57

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.11 11.00
2 4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.15 9.00
3 4 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.25 8.00
4 6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.38 7.00
5 6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 08.34 5.00
2 3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.39 4.00
3 1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.45 3.00
4 1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.48 2.00
5 3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.56 1.00
6 3 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 6 08.75
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 14:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.91 11.00
2 3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.33 9.00
3 4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 17.36 8.00
4 6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 17.44 7.00
5 1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 17.69 4.00
6 2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 17.80 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 14:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 17.63 6.00
2 2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 17.66 5.00
3 6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.02 1.00
4 3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.14
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 14:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 17.85 2.00
2 6 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 18.29
3 6 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 18.42
4 3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.54
5 5 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 18.66
4 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 14:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.34
2 4 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.60
3 5 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 18.97
4 2 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 18.99
5 3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.38
6 1 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 19.65
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 14:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 18.74
2 2 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 19.44
3 2 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 19.76
4 6 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 21.33
5 5 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.91 11.00
2 3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.33 9.00
3 4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 17.36 8.00
4 6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 17.44 7.00
5 5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 17.63 6.00
6 2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 17.66 5.00
7 1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 17.69 4.00
8 2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 17.80 3.00
9 1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 17.85 2.00
10 6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.02 1.00
11 3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.14
12 6 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 18.29
13 3 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.34
14 6 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 18.42
15 3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.54
16 4 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.60
17 5 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 18.66
18 3 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 18.74
19 5 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 18.97
20 2 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 18.99
21 3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.38
22 2 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 19.44
23 1 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 19.65
24 2 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 19.76
25 6 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 21.33
26 5 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.42
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
4 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.22 11.00
2 3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.24 9.00
3 4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 19.54 8.00
4 1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 19.94 6.00
5 2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.98 5.00
6 6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.99 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.60 7.00
2 6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 20.14 3.00
3 39 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.40 2.00
4 3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.51 1.00
5 3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.60
6 1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 21.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 14:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.70
2 3 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.86
3 6 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.42
4 6 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.67
5 2 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 21.97
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.26
2 4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.42
3 2 Daniela DutkováDaniela Dutková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.61
4 6 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 21.91
5 3 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 22.28
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 14:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.09
2 2 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 22.79
3 4 Tereza PařilováTereza Pařilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 25.65
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.22 11.00
2 3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.24 9.00
3 4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 19.54 8.00
4 5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.60 7.00
5 1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 19.94 6.00
6 2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.98 5.00
7 6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.99 4.00
8 6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 20.14 3.00
9 39 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.40 2.00
10 3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.51 1.00
11 3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.60
12 5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.70
13 3 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.86
14 1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 21.09
15 5 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.26
16 6 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.42
16 4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.42
18 2 Daniela DutkováDaniela Dutková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.61
19 6 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.67
20 6 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 21.91
21 2 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 21.97
22 3 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.09
23 3 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 22.28
24 2 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 22.79
25 4 Tereza PařilováTereza Pařilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 25.65

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 36.36 11.00
2 1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 37.53 9.00
3 3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 38.31 8.00
4 3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 38.35 7.00
5 6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 38.39 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 39.05 5.00
2 5 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 39.52 4.00
3 2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 39.79 3.00
4 6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 40.18 2.00
5 5 Milan StaněkMilan Staněk 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 40.22 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.96
2 5 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.46
3 6 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 44.95
4 2 Martin LangerMartin Langer 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 46.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 36.36 11.00
2 1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 37.53 9.00
3 3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 38.31 8.00
4 3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 38.35 7.00
5 6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 38.39 6.00
6 2 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 39.05 5.00
7 5 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 39.52 4.00
8 2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 39.79 3.00
9 6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 40.18 2.00
10 5 Milan StaněkMilan Staněk 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 40.22 1.00
11 3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.96
12 5 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.46
13 6 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 44.95
14 2 Martin LangerMartin Langer 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 46.64

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 40.40 11.00
2 5 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 41.18 9.00
3 2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 43.21 7.00
4 6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 43.49 6.00
5 5 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 45.96 2.00
6 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 43.82 5.00
2 3 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 44.54 4.00
3 4 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 44.75 3.00
4 4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 46.28 1.00
5 3 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 47.38
6 5 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 48.07
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 42.00 8.00
2 5 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 47.01
3 4 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 47.93
4 2 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 54.40
5 4 Lucie WlasákováLucie Wlasáková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 54.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 40.40 11.00
2 5 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 41.18 9.00
3 5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 42.00 8.00
4 2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 43.21 7.00
5 6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 43.49 6.00
6 5 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 43.82 5.00
7 3 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 44.54 4.00
8 4 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 44.75 3.00
9 5 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 45.96 2.00
10 4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 46.28 1.00
11 5 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 47.01
12 3 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 47.38
13 4 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 47.93
14 5 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 48.07
15 2 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 54.40
16 4 Lucie WlasákováLucie Wlasáková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 54.87
6 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNF

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:57.47 11.00
2 22 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:03.87 9.00
3 6 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:04.07 8.00
4 6 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:04.68 7.00
5 6 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:07.34 6.00
6 51 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:09.68 5.00
7 6 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:12.56 4.00
8 37 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:13.56 3.00
9 60 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 2:20.51 2.00
10 44 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:20.78 1.00
11 41 Tomáš DoušekTomáš Doušek 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 2:20.98
12 6 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 2:23.88
13 3 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:25.78
14 38 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:26.39
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:21.02 11.00
2 19 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:21.63 9.00
3 29 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:23.09 8.00
4 27 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:26.97 7.00
5 2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:30.48 6.00
6 72 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:31.98 5.00
7 15 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:33.67 4.00
8 64 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:33.93 3.00
9 30 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:35.03 2.00
10 32 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:37.52 1.00
11 3 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:38.09
12 12 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 2:39.13
13 4 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13 2:45.20
14 20 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14 2:47.80
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 4:21.79 11.00
2 44 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 4:41.47 9.00
3 51 Tomáš KlementTomáš Klement 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 4:45.05 8.00
4 47 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 4:55.45 7.00
5 26 Jan KostruhJan Kostruh 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 5:23.86 6.00
6 49 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 5:41.83 5.00
7 38 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 6:40.68 4.00
24 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 5:00.05 11.00
2 1 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 2 5:00.66 9.00
3 15 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:02.95 8.00
4 6 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 5:15.49 7.00
5 41 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:18.18 6.00
6 64 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 5:27.20 5.00
7 29 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 5:28.34 4.00
8 27 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:33.79 3.00
9 12 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:46.33 2.00
10 25 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 6:15.66 1.00
11 32 Veronika HejčlováVeronika Hejčlová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 6:18.89
Celkem 11 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:55.35 11.00
2 65 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:55.91 9.00
3 19 Filip SehnalFilip Sehnal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10:28.01 8.00
4 32 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10:41.80 7.00
5 20 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10:49.27 6.00
6 25 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10:50.93 5.00
7 5 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10:51.25 4.00
8 5 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11:07.83 3.00
9 27 Martin VitoulMartin Vitoul 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 11:17.33 2.00
10 67 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 11:17.83 1.00
11 12 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13 11:36.95
12 15 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 12:53.81
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.41 11.00
2 2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.64 9.00
3 4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2 14.00 8.00
4 5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.03 7.00
6 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 15.33 6.00
2 6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.58 5.00
3 4 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.62 4.00
4 5 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.94 3.00
5 4 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 17.00 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.99 1.00
2 6 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 20.60
3 5 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 21.92
4 2 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.41 11.00
2 2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.64 9.00
3 4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2 14.00 8.00
4 5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.03 7.00
5 4 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 15.33 6.00
6 6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.58 5.00
7 4 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.62 4.00
8 5 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.94 3.00
9 4 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 17.00 2.00
10 3 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.99 1.00
11 6 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 20.60
12 5 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 21.92
13 2 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.06
6 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.93 11.00
2 2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.98 9.00
3 3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 15.68 8.00
4 1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 15.73 7.00
5 5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 16.04 6.00
6 6 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 6 16.17 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 16.12 4.50
2 2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.12 4.50
3 6 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 16.28 2.00
4 4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.49 1.00
5 5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 16.94
6 5 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 17.21
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 16.86
2 6 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.53
3 3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.54
4 5 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 17.72
5 1 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 18.72
6 5 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.25
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.50
2 3 Nela PernicováNela Pernicová 03 JAC BrnoJAC Brno 2 18.51
3 3 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 JAC BrnoJAC Brno 3 18.53
4 5 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 19.57
5 6 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 19.95
1 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.93 11.00
2 2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.98 9.00
3 3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 15.68 8.00
4 1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 15.73 7.00
5 5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 16.04 6.00
6 4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 16.12 4.50
6 2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.12 4.50
8 6 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 6 16.17 3.00
9 6 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 16.28 2.00
10 4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.49 1.00
11 2 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 16.86
12 5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 16.94
13 5 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 17.21
14 6 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.53
15 3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.54
16 5 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 17.72
17 4 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.50
18 3 Nela PernicováNela Pernicová 03 JAC BrnoJAC Brno 2 18.51
19 3 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 JAC BrnoJAC Brno 3 18.53
20 1 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 18.72
21 5 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.25
22 5 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 19.57
23 6 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 19.95
1 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNS

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 25.70 11.00
2 2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 26.32 9.00
3 4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 26.70 8.00
4 5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 27.50 7.00
5 6 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.81 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 29.25 5.00
2 5 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 29.77 3.00
3 5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 30.48 1.00
4 2 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2 31.33
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 29.48 4.00
2 3 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 30.22 2.00
3 5 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 30.65
4 2 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 32.25
5 6 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 32.61
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 13:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 32.41
2 3 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 32.42
3 6 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 33.44
4 2 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 42.73
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 25.70 11.00
2 2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 26.32 9.00
3 4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 26.70 8.00
4 5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 27.50 7.00
5 6 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.81 6.00
6 4 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 29.25 5.00
7 4 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 29.48 4.00
8 5 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 29.77 3.00
9 3 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 30.22 2.00
10 5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 30.48 1.00
11 5 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 30.65
12 2 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2 31.33
13 2 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 32.25
14 5 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 32.41
15 3 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 32.42
16 6 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 32.61
17 6 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 33.44
18 2 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 42.73
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 30.51 11.00
2 3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 30.53 9.00
3 6 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.66 8.00
4 4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 32.01 7.00
5 5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 32.56 5.00
6 1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 33.22 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 32.86 3.00
2 6 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 32.89 2.00
3 4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 33.36
4 2 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 33.44
5 1 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 34.47
6 5 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 36.06
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 34.14
2 2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 34.62
3 6 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 35.39
4 4 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 35.51
5 6 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 35.82
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 32.35 6.00
2 5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 32.67 4.00
3 5 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 35.80
4 3 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 36.90
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 30.51 11.00
2 3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 30.53 9.00
3 6 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.66 8.00
4 4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 32.01 7.00
5 4 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 32.35 6.00
6 5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 32.56 5.00
7 5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 32.67 4.00
8 3 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 32.86 3.00
9 6 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 32.89 2.00
10 1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 33.22 1.00
11 4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 33.36
12 2 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 33.44
13 3 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 34.14
14 1 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 34.47
15 2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 34.62
16 6 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 35.39
17 4 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 35.51
18 5 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 35.80
19 6 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 35.82
20 5 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 36.06
21 3 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 36.90

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 1 4:30.23 11.00
2 1 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:42.92 9.00
3 26 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 4:50.36 8.00
4 39 David ŠpokDavid Špok 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:56.50 7.00
5 3 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:09.03 6.00
6 2 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:21.62 5.00
7 38 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:31.09 4.00
8 49 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 5:37.06 3.00
9 51 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 5:59.78 2.00
10 24 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 6:12.34 1.00
11 47 David KryštofDavid Kryštof 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 6:25.35
41 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 DNS
25 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13 DNS
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Dočkal, Bujdák, Sychra, Staněk Dočkal, Bujdák, Sychra, Staněk TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 27.82 11.00
2 51 Jakob, Sládek, Lochman, Kika Jakob, Sládek, Lochman, Kika Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 28.78 8.00
3 2 Čertek, Grubišić, Mlečka, Raus Čertek, Grubišić, Mlečka, Raus BYAC BrnoBYAC Brno 4 30.12 6.00
4 5 Daněk, Knitl, Smékal, Solný Daněk, Knitl, Smékal, Solný TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 30.63 3.00
22 Červenka, Lisák, Lutz, Novák Červenka, Lisák, Lutz, Novák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
3 Čermák, Oplocký, Špičák, Khýr Čermák, Oplocký, Špičák, Khýr Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Macura, Maňásek, Pavlíček, Sedlář Macura, Maňásek, Pavlíček, Sedlář TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 30.06 7.00
2 2 Droppa, Bachan, Staněk, Habarta Droppa, Bachan, Staněk, Habarta AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 30.20 5.00
3 1 Němec, Pham, Lošťák, Strapáč Němec, Pham, Lošťák, Strapáč VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 30.58 4.00
4 67 Martiňák, Maršálek, Panáč, Smělík Martiňák, Maršálek, Panáč, Smělík SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 32.57
5 3 Dokoupil, Pavelek, Langer, Honěk Dokoupil, Pavelek, Langer, Honěk TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 32.70
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Žižka Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.16 9.00
2 6 Gužiak, Markovič, Turek, Slaný, Tampa Gužiak, Markovič, Turek, Slaný, Tampa TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 31.66 2.00
3 2 Dostál, Matula, Penner, Vajda Dostál, Matula, Penner, Vajda TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 32.03 1.00
4 3 Slavík, Kloc, Svoboda, Svoboda Slavík, Kloc, Svoboda, Svoboda Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 33.38
Irajn, Růžička, Urbánek, Žitný Irajn, Růžička, Urbánek, Žitný BYAC BrnoBYAC Brno 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Dočkal, Bujdák, Sychra, Staněk Dočkal, Bujdák, Sychra, Staněk TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 27.82 11.00
2 3 Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Žižka Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.16 9.00
3 51 Jakob, Sládek, Lochman, Kika Jakob, Sládek, Lochman, Kika Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 28.78 8.00
4 Macura, Maňásek, Pavlíček, Sedlář Macura, Maňásek, Pavlíček, Sedlář TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 30.06 7.00
5 2 Čertek, Grubišić, Mlečka, Raus Čertek, Grubišić, Mlečka, Raus BYAC BrnoBYAC Brno 4 30.12 6.00
6 2 Droppa, Bachan, Staněk, Habarta Droppa, Bachan, Staněk, Habarta AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 30.20 5.00
7 1 Němec, Pham, Lošťák, Strapáč Němec, Pham, Lošťák, Strapáč VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 30.58 4.00
8 5 Daněk, Knitl, Smékal, Solný Daněk, Knitl, Smékal, Solný TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 30.63 3.00
9 6 Gužiak, Markovič, Turek, Slaný, Tampa Gužiak, Markovič, Turek, Slaný, Tampa TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 31.66 2.00
10 2 Dostál, Matula, Penner, Vajda Dostál, Matula, Penner, Vajda TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 32.03 1.00
11 67 Martiňák, Maršálek, Panáč, Smělík Martiňák, Maršálek, Panáč, Smělík SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 32.57
12 3 Dokoupil, Pavelek, Langer, Honěk Dokoupil, Pavelek, Langer, Honěk TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 32.70
13 3 Slavík, Kloc, Svoboda, Svoboda Slavík, Kloc, Svoboda, Svoboda Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 33.38
22 Červenka, Lisák, Lutz, Novák Červenka, Lisák, Lutz, Novák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
3 Čermák, Oplocký, Špičák, Khýr Čermák, Oplocký, Špičák, Khýr Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 DQ
Irajn, Růžička, Urbánek, Žitný Irajn, Růžička, Urbánek, Žitný BYAC BrnoBYAC Brno 5 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vajnrajchová, Vajnrajchová, Klementová, Drápalová Vajnrajchová, Vajnrajchová, Klementová, Drápalová JAC BrnoJAC Brno 1 32.20 11.00
2 Adlerová, Zadinová, Levková, Niebauerová Adlerová, Zadinová, Levková, Niebauerová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 32.52 8.00
3 Bílková, Dvořáková, Vítková, Zahálková Bílková, Dvořáková, Vítková, Zahálková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 32.65 5.50
4 6 Laciková, Vilčková, Ťahanová, Krasulová Laciková, Vilčková, Ťahanová, Krasulová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 32.92 3.00
5 6 Kuchmister, Drábková, Samohýlová, Spieglová Kuchmister, Drábková, Samohýlová, Spieglová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 34.21
6 Flajzarová, Vykoukalová, Otáhalová, Lutonská Flajzarová, Vykoukalová, Otáhalová, Lutonská AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 34.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Dutková, Petrová, Vantuchová, Zdražilová Dutková, Petrová, Vantuchová, Zdražilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 32.47 9.00
2 17 Borová, Bužgová, Javorková, Stankovičová Borová, Bužgová, Javorková, Stankovičová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 32.53 7.00
3 1 Pavelková, Gieselová, Dobešová, Pupíková Pavelková, Gieselová, Dobešová, Pupíková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 32.68 4.00
4 5 Knoflíčková, Kielarová, Burianová, Rusmanová Knoflíčková, Kielarová, Burianová, Rusmanová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 33.18 2.00
5 Čtveráková, Krajíčková, Zapletalová, Pařilová Čtveráková, Krajíčková, Zapletalová, Pařilová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 37.41
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Fistrová, Nechalová, Matějková, Homolková Fistrová, Nechalová, Matějková, Homolková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 33.43 1.00
2 12 Výmolová, Boboková, Ermisová, Kopelová Výmolová, Boboková, Ermisová, Kopelová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 34.96
3 4 Zahradníková, Blažková, Ježková, Holasová Zahradníková, Blažková, Ježková, Holasová JAC BrnoJAC Brno 5 35.18
4 Smutková, Salingerová, Čechová, Kovácsová Smutková, Salingerová, Čechová, Kovácsová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 35.81
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Košutková, Osičková, Mihalíková, Menšíková Košutková, Osičková, Mihalíková, Menšíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 32.65 5.50
2 2 Kočvarová, Kleibertová, Lamlová, Dlouhá Kočvarová, Kleibertová, Lamlová, Dlouhá SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 33.96
3 3 Jánošíková, Klobásková, Zukalová, Pernicová Jánošíková, Klobásková, Zukalová, Pernicová JAC BrnoJAC Brno 3 34.36
4 Linhartová, Zapletalová, Sekaninová, Mezuliánková Linhartová, Zapletalová, Sekaninová, Mezuliánková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 35.35
5 Volková, Kutějová, Sovová, Krejčí Volková, Kutějová, Sovová, Krejčí Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 35.62
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vajnrajchová, Vajnrajchová, Klementová, Drápalová Vajnrajchová, Vajnrajchová, Klementová, Drápalová JAC BrnoJAC Brno 1 32.20 11.00
2 2 Dutková, Petrová, Vantuchová, Zdražilová Dutková, Petrová, Vantuchová, Zdražilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 32.47 9.00
3 Adlerová, Zadinová, Levková, Niebauerová Adlerová, Zadinová, Levková, Niebauerová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 32.52 8.00
4 17 Borová, Bužgová, Javorková, Stankovičová Borová, Bužgová, Javorková, Stankovičová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 32.53 7.00
5 Bílková, Dvořáková, Vítková, Zahálková Bílková, Dvořáková, Vítková, Zahálková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 32.65 5.50
5 3 Košutková, Osičková, Mihalíková, Menšíková Košutková, Osičková, Mihalíková, Menšíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 32.65 5.50
7 1 Pavelková, Gieselová, Dobešová, Pupíková Pavelková, Gieselová, Dobešová, Pupíková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 32.68 4.00
8 6 Laciková, Vilčková, Ťahanová, Krasulová Laciková, Vilčková, Ťahanová, Krasulová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 32.92 3.00
9 5 Knoflíčková, Kielarová, Burianová, Rusmanová Knoflíčková, Kielarová, Burianová, Rusmanová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 33.18 2.00
10 5 Fistrová, Nechalová, Matějková, Homolková Fistrová, Nechalová, Matějková, Homolková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 33.43 1.00
11 2 Kočvarová, Kleibertová, Lamlová, Dlouhá Kočvarová, Kleibertová, Lamlová, Dlouhá SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 33.96
12 6 Kuchmister, Drábková, Samohýlová, Spieglová Kuchmister, Drábková, Samohýlová, Spieglová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 34.21
13 3 Jánošíková, Klobásková, Zukalová, Pernicová Jánošíková, Klobásková, Zukalová, Pernicová JAC BrnoJAC Brno 3 34.36
14 Flajzarová, Vykoukalová, Otáhalová, Lutonská Flajzarová, Vykoukalová, Otáhalová, Lutonská AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 34.81
15 12 Výmolová, Boboková, Ermisová, Kopelová Výmolová, Boboková, Ermisová, Kopelová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 34.96
16 4 Zahradníková, Blažková, Ježková, Holasová Zahradníková, Blažková, Ježková, Holasová JAC BrnoJAC Brno 5 35.18
17 Linhartová, Zapletalová, Sekaninová, Mezuliánková Linhartová, Zapletalová, Sekaninová, Mezuliánková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 35.35
18 Volková, Kutějová, Sovová, Krejčí Volková, Kutějová, Sovová, Krejčí Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 35.62
19 Smutková, Salingerová, Čechová, Kovácsová Smutková, Salingerová, Čechová, Kovácsová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 35.81
20 Čtveráková, Krajíčková, Zapletalová, Pařilová Čtveráková, Krajíčková, Zapletalová, Pařilová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 37.41

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Lutz, Duchovný, Červenka, Navrátil Lutz, Duchovný, Červenka, Navrátil SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:39.13 9.00
2 2 Sedlář, Macura, Staněk, Maňásek Sedlář, Macura, Staněk, Maňásek TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:41.43 7.00
3 60 Za Nzambi, Přidal, Jakob, Hroch Za Nzambi, Přidal, Jakob, Hroch Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:42.51 6.00
4 51 Klement, Raus, Čertek, Urbánek Klement, Raus, Čertek, Urbánek BYAC BrnoBYAC Brno 3 2:46.78 5.00
5 5 Solný, Skalička, Špok, Knitl Solný, Skalička, Špok, Knitl TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:46.85 4.00
6 5 Munteanu, Marčík, Názler, Galvas Munteanu, Marčík, Názler, Galvas AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:56.59
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Hlavačka, Dorotík, Pavelek, Pavelek Hlavačka, Dorotík, Pavelek, Pavelek TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:38.82 11.00
2 5 Staněk, Habarta, Droppa, Bachan Staněk, Habarta, Droppa, Bachan AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:40.54 8.00
3 22 Morávek, Racek, Košťál, Sekerka Morávek, Racek, Košťál, Sekerka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:48.31 3.00
4 Maršálek, Kukač, Lisák, Novák Maršálek, Kukač, Lisák, Novák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:49.14 2.00
5 25 Hošťálek, Indra, Oplocký, Vitásek Hošťálek, Indra, Oplocký, Vitásek Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 3:00.07
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grubišić, Žitný, Mlečka, Růžička Grubišić, Žitný, Mlečka, Růžička BYAC BrnoBYAC Brno 2 2:52.84 1.00
2 26 Budík, Dostál, Matula, Vajda Budík, Dostál, Matula, Vajda TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:52.93
3 5 Daněk, Gužiak, Tampa, Slaný Daněk, Gužiak, Tampa, Slaný TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:55.13
4 32 Pavelek, Langer, Honěk, Vlk Pavelek, Langer, Honěk, Vlk TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:06.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Hlavačka, Dorotík, Pavelek, Pavelek Hlavačka, Dorotík, Pavelek, Pavelek TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:38.82 11.00
2 2 Lutz, Duchovný, Červenka, Navrátil Lutz, Duchovný, Červenka, Navrátil SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:39.13 9.00
3 5 Staněk, Habarta, Droppa, Bachan Staněk, Habarta, Droppa, Bachan AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:40.54 8.00
4 2 Sedlář, Macura, Staněk, Maňásek Sedlář, Macura, Staněk, Maňásek TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:41.43 7.00
5 60 Za Nzambi, Přidal, Jakob, Hroch Za Nzambi, Přidal, Jakob, Hroch Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:42.51 6.00
6 51 Klement, Raus, Čertek, Urbánek Klement, Raus, Čertek, Urbánek BYAC BrnoBYAC Brno 3 2:46.78 5.00
7 5 Solný, Skalička, Špok, Knitl Solný, Skalička, Špok, Knitl TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:46.85 4.00
8 22 Morávek, Racek, Košťál, Sekerka Morávek, Racek, Košťál, Sekerka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:48.31 3.00
9 Maršálek, Kukač, Lisák, Novák Maršálek, Kukač, Lisák, Novák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:49.14 2.00
10 Grubišić, Žitný, Mlečka, Růžička Grubišić, Žitný, Mlečka, Růžička BYAC BrnoBYAC Brno 2 2:52.84 1.00
11 26 Budík, Dostál, Matula, Vajda Budík, Dostál, Matula, Vajda TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:52.93
12 5 Daněk, Gužiak, Tampa, Slaný Daněk, Gužiak, Tampa, Slaný TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:55.13
13 5 Munteanu, Marčík, Názler, Galvas Munteanu, Marčík, Názler, Galvas AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:56.59
14 25 Hošťálek, Indra, Oplocký, Vitásek Hošťálek, Indra, Oplocký, Vitásek Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 3:00.07
15 32 Pavelek, Langer, Honěk, Vlk Pavelek, Langer, Honěk, Vlk TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:06.72

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Ningerová, Vilčková, Ťahanová, Jurečková Ningerová, Vilčková, Ťahanová, Jurečková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:00.28 9.00
2 17 Borová, Bužgová, Joannidu, Navrátilová Borová, Bužgová, Joannidu, Navrátilová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:02.88 8.00
3 72 Melcrová, Mikulková, Ševčíková, Spáčilová Melcrová, Mikulková, Ševčíková, Spáčilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:03.44 7.00
4 5 Fistrová, Dokulilová, Fialová, Vantuchová Fistrová, Dokulilová, Fialová, Vantuchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:04.16 6.00
5 64 Čechová, Mitanová, Ondrigová, Mojžíšová Čechová, Mitanová, Ondrigová, Mojžíšová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:12.73 3.00
6 4 Zahradníková, Ježková, Úšelová, Klobásková Zahradníková, Ježková, Úšelová, Klobásková JAC BrnoJAC Brno 1 3:14.52 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Hutárková, Svobodová, Teplá, Křížková Hutárková, Svobodová, Teplá, Křížková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:55.65 11.00
2 1 Goišová, Drábková, Samohýlová, Fridrichová Goišová, Drábková, Samohýlová, Fridrichová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 3:14.42 2.00
3 12 Matějková, Šušková, Petrová, Zdražilová Matějková, Šušková, Petrová, Zdražilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:17.69
4 12 Výmolová, Ermisová, Kopelová, Laciková Výmolová, Ermisová, Kopelová, Laciková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:20.34
5 5 Fojtíková, Blažková, Šarafínová, Vajnrajchová Fojtíková, Blažková, Šarafínová, Vajnrajchová JAC BrnoJAC Brno 3 3:32.45
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Juříčková, Kielarová, Rusmanová, Burianová Juříčková, Kielarová, Rusmanová, Burianová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 3:11.41 5.00
2 Balabánová, Czepcová, Javorková, Lamlová Balabánová, Czepcová, Javorková, Lamlová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:12.11 4.00
3 Tesařová, Tarkotová, Stankovičová, Jančarová Tesařová, Tarkotová, Stankovičová, Jančarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:19.29
4 18 Maštalířová, Bednářová, Bystřičanová, Boboková Maštalířová, Bednářová, Bystřičanová, Boboková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:26.67
5 2 Dutková, Kutějová, Nechalová, Uvírová Dutková, Kutějová, Nechalová, Uvírová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:26.95
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Hutárková, Svobodová, Teplá, Křížková Hutárková, Svobodová, Teplá, Křížková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:55.65 11.00
2 64 Ningerová, Vilčková, Ťahanová, Jurečková Ningerová, Vilčková, Ťahanová, Jurečková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:00.28 9.00
3 17 Borová, Bužgová, Joannidu, Navrátilová Borová, Bužgová, Joannidu, Navrátilová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:02.88 8.00
4 72 Melcrová, Mikulková, Ševčíková, Spáčilová Melcrová, Mikulková, Ševčíková, Spáčilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:03.44 7.00
5 5 Fistrová, Dokulilová, Fialová, Vantuchová Fistrová, Dokulilová, Fialová, Vantuchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:04.16 6.00
6 3 Juříčková, Kielarová, Rusmanová, Burianová Juříčková, Kielarová, Rusmanová, Burianová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 3:11.41 5.00
7 Balabánová, Czepcová, Javorková, Lamlová Balabánová, Czepcová, Javorková, Lamlová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:12.11 4.00
8 64 Čechová, Mitanová, Ondrigová, Mojžíšová Čechová, Mitanová, Ondrigová, Mojžíšová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:12.73 3.00
9 1 Goišová, Drábková, Samohýlová, Fridrichová Goišová, Drábková, Samohýlová, Fridrichová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 3:14.42 2.00
10 4 Zahradníková, Ježková, Úšelová, Klobásková Zahradníková, Ježková, Úšelová, Klobásková JAC BrnoJAC Brno 1 3:14.52 1.00
11 12 Matějková, Šušková, Petrová, Zdražilová Matějková, Šušková, Petrová, Zdražilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:17.69
12 Tesařová, Tarkotová, Stankovičová, Jančarová Tesařová, Tarkotová, Stankovičová, Jančarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:19.29
13 12 Výmolová, Ermisová, Kopelová, Laciková Výmolová, Ermisová, Kopelová, Laciková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:20.34
14 18 Maštalířová, Bednářová, Bystřičanová, Boboková Maštalířová, Bednářová, Bystřičanová, Boboková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:26.67
15 2 Dutková, Kutějová, Nechalová, Uvírová Dutková, Kutějová, Nechalová, Uvírová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:26.95
16 5 Fojtíková, Blažková, Šarafínová, Vajnrajchová Fojtíková, Blažková, Šarafínová, Vajnrajchová JAC BrnoJAC Brno 3 3:32.45

Skok vysoký - Žáci

(ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.591.631.671.701.731.761.791.821.851.88 Body
1 4 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 17 1.76 -----o-xooo- 11.00
2 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 13 1.76 ----oooxooxoxxx 9.00
3 5 Casey LongCasey Long
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 1.76 ooooxxoxooxxoxoxoxxx 8.00
4 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 16 1.73 ----ooooox 7.00
5 Jan SmékalJan Smékal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11 1.73 --oooxoxoxxoxoxxx 6.00
6 39 David ŠpokDavid Špok
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 12 1.70 --oooooxoxxx 5.00
7 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 1.70 ----ooxxoxoxxx 4.00
8 4 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 14 1.67 --o--xoxxoxxx 3.00
9 2 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 1.67 o-oooxxoxxoxxx 2.00
10 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 5 1.59 oxooooxxx 1.00
11 3 Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 10 1.59 ooooxoxxx
12 2 Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC BrnoBYAC Brno
04 4 1.59 oooxoxoxxx
13 5 Martin SolnýMartin Solný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 8 1.55 ooooxxx
14= 5 Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 7 1.50 oooxxx
14= Ondřej KomárekOndřej Komárek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3 1.50 oooxxx
3 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 NM xxx
51 Martin PorubaMartin Poruba
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 NM xxx
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 16.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 16 1.54 -oooooxxx 11.00
2 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 15 1.54 ooxoxoooxxx 9.00
3= 6 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 17 1.51 -ooooxxx 7.50
3= 6 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 18 1.51 -ooooxxx 7.50
5 6 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 11 1.51 xooxoxxooxxx 6.00
6 2 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 1.48 ooooxxx 5.00
7 3 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 13 1.45 oooxxx 4.00
8 5 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
04 14 1.40 ooxxx 3.00
9 Emily EdesováEmily Edesová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 10 1.40 xoxxoxxx 2.00
10 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 5 1.35 xoxxx 1.00
11 Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 8 1.35 xxox
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 DNS
19 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 12 DNS
Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4 DNS
2 Sára LutonskáSára Lutonská
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1 DNS
Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 9 DNS
Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 NM xxx
3 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
JAC BrnoJAC Brno
03 2 NM xxx
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 16.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.402.502.602.702.802.903.003.153.22 Body
1 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 3.15 --o-oo-o-xxoxoxxx 11.00
2 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 2.80 --o-oooxoxxx 9.00
3 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 2.60 --o-xxoxxoxxx 8.00
4 2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5 2.40 ooooxxx 7.00
5 Filip MarkovičFilip Markovič
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4 2.30 oooxxx 6.00
6 38 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2 2.30 ooxxoxxx 5.00
7 29 Adam HazuchaAdam Hazucha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1 1.90 oxxx 4.00
5 Adam SmělíkAdam Smělík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 NM xxx
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 16.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.402.502.602.702.802.903.003.103.253.35 Body
1 4 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 3.25 -------ooooxxoxxx 11.00
2 5 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 3.00 ----ooooooxxx 9.00
3 4 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 2.70 ---oooxoxxx 8.00
4 6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4 2.60 -oooxxoox 7.00
5 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 2.50 --ooxoxxx 6.00
6 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 2.10 oxoxxx 5.00
Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1 NM xxx
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 16.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 23 6.27 +3.0 m/s 5.53 -0.4 m/s xx5.53  -0.45.535.20  +0.3x6.27  +3.0 11.00
2 4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 22 6.18 -1.4 m/s x5.98  +0.36.18  -1.46.18xxx 9.00
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 24 6.14 +1.3 m/s 5.89  -0.5xx5.896.01  +0.3x6.14  +1.3 8.00
4 6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 21 6.07 +2.3 m/s 5.73 +0.6 m/s 5.73  +0.65.42  -0.35.29  -1.85.735.47  -0.2x6.07  +2.3 7.00
5 5 Casey LongCasey Long
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 18 5.93 +1.5 m/s 3.01  +0.3x5.80  -1.55.805.86  -0.75.83  +0.75.93  +1.5 6.00
6 6 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 15 5.85 -0.3 m/s x4.85  -0.45.85  -0.35.855.71  +0.05.62  +1.45.50  +0.9 5.00
7 4 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 17 5.77 +1.3 m/s 5.43  +0.45.49  -0.75.54  -1.15.545.46  -0.65.77  +1.35.74  +2.1 4.00
8 Thomas MacuraThomas Macura
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 13 5.57 -0.7 m/s 5.40  +1.55.19  -0.65.57  -0.75.575.42  -0.5x5.57  +1.5 3.00
9 David GrubišićDavid Grubišić
BYAC BrnoBYAC Brno
03 11 5.50 +0.6 m/s 5.50  +0.65.04  -1.15.35  -0.55.500.00.00.0 2.00
10 37 Ondřej PavelekOndřej Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 14 5.49 -0.3 m/s 4.93  +0.5x5.49  -0.35.490.00.00.0 1.00
11 2 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 5.36 -0.7 m/s 4.27  +0.35.36  -0.72.72  -1.55.360.00.00.0
12 3 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 7 5.32 -0.2 m/s 5.09  +0.55.32  -0.25.19  -0.35.320.00.00.0
13 5 Martin PhamMartin Pham
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 8 5.31 +0.1 m/s x5.31  +0.15.20  +0.05.310.00.00.0
14 Jan SmékalJan Smékal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 16 5.28 +1.1 m/s 5.28  +1.14.27  -0.45.09  -0.55.280.00.00.0
15 5 Adrian MunteanuAdrian Munteanu
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3 5.22 -0.2 m/s xx5.22  -0.25.220.00.00.0
16 2 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 6 4.99 -0.6 m/s 4.89  -0.44.99  -0.6x4.990.00.00.0
17 2 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5 4.73 -0.6 m/s 2.66  -0.54.73  -0.64.61  +0.24.730.00.00.0
18 3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 12 4.71 -1.2 m/s -x4.71  -1.24.710.00.00.0
19 4 Marek VitásekMarek Vitásek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 4.22 -0.1 m/s 4.22  -0.14.20  -0.84.12  -0.14.220.00.00.0
20 3 Jakub SlavíkJakub Slavík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 2 4.22 -0.3 m/s 4.07  -0.84.15  -1.24.22  -0.34.220.00.00.0
21 3 Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 9 3.64 +0.3 m/s 3.16  +0.53.64  +0.3x3.640.00.00.0
4 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 20 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 10 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 16.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 20 5.30 +0.5 m/s 5.04  +0.5x4.51  -1.15.044.92  +0.25.08  -0.15.30  +0.5 11.00
2 3 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 21 5.19 +0.5 m/s 4.91  +1.25.05  +0.75.02  -0.75.05-x5.19  +0.5 9.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 19 5.18 +1.2 m/s 5.00  +0.85.18  +1.24.82  +0.55.18xx4.92  +0.9 8.00
4 64 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 12 5.15 +0.0 m/s 5.15  +0.0x5.10  +0.85.15xxx 7.00
5 5 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 16 5.10 +1.1 m/s 4.92  +0.34.93  +2.54.95  +1.84.954.85  +0.24.90  -0.25.10  +1.1 6.00
6 3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 22 5.09 +2.4 m/s 5.04 +0.7 m/s 5.09  +2.4x5.00  -0.85.095.04  +0.74.97  -0.2x 5.00
7 3 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 5.05 +0.2 m/s 4.83  -0.7x4.92  +0.54.924.96  -0.54.83  -0.45.05  +0.2 4.00
8 6 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 14 4.99 -1.3 m/s 4.38  -0.5x4.83  -0.34.83x4.99  -1.3x 3.00
9 5 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 10 4.75 +0.6 m/s 4.36  +0.94.75  +0.6x4.750.00.00.0 2.00
10 3 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 11 4.65 +0.4 m/s 4.48  -0.64.65  +0.44.55  +1.04.650.00.00.0 1.00
11 2 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 9 4.58 +0.8 m/s 4.44  +0.24.58  +0.8x4.580.00.00.0
12 6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 18 4.58 +0.0 m/s 4.14  -0.34.36  +0.74.58  +0.04.580.00.00.0
13 1 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 6 4.56 +0.8 m/s 4.43  +0.54.56  +0.84.33  -0.74.560.00.00.0
14 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 4.47 +0.0 m/s 4.47  +0.0x4.14  +0.34.470.00.00.0
15 2 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 4.46 +1.8 m/s 4.38  +0.04.46  +1.84.34  +0.24.460.00.00.0
16 6 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 17 4.42 +1.7 m/s x4.42  +1.7x4.420.00.00.0
17 5 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4 4.36 +0.7 m/s 4.34  -0.64.36  +0.74.15  +0.24.360.00.00.0
18 6 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 13 4.32 -0.5 m/s xx4.32  -0.54.320.00.00.0
19 Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 5 4.29 +1.0 m/s 4.20  -0.64.29  +1.0x4.290.00.00.0
20 4 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 7 4.18 +0.5 m/s 3.99  +0.63.74  +0.54.18  +0.54.180.00.00.0
21 Nikola LinhartováNikola Linhartová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1 4.15 +0.5 m/s 4.05  +0.04.15  +0.53.99  +0.54.150.00.00.0
Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 16.9.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 25 14.06 xx13.1213.12xx14.06 11.00
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 21 11.29 09.9910.28x10.2811.2910.1510.52 9.00
3 2