Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (16. 9. 2018)
skok vysoký - Žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 4 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.76 11.00
2 Radim MlečkaRadim Mlečka 031008 BYAC BrnoBYAC Brno 1.76 9.00
3 5 Casey LongCasey Long 040803 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.76 8.00
skok vysoký - Žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alena LevkováAlena Levková 040210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.54 11.00
2 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová 030921 JAC BrnoJAC Brno 1.54 9.00
3= 6 Klára KlementováKlára Klementová 040327 JAC BrnoJAC Brno 1.51 7.50
3= 6 Dominika SalčákováDominika Salčáková 040630 JAC BrnoJAC Brno 1.51 7.50
skok o tyči - Žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ZedníkJiří Zedník 031222 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.15 11.00
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.80 9.00
3 Matěj KelnarMatěj Kelnar 040515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.60 8.00
skok o tyči - Žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 4 Niki JoanniduNiki Joannidu 040427 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.25 11.00
2 5 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.00 9.00
3 4 Aneta KlečkováAneta Klečková 030508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.70 8.00
skok daleký - Žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.27 11.00
2 4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.18 9.00
3 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.14 8.00
skok daleký - Žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Nela GoišováNela Goišová 030911 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.30 11.00
2 3 Jana PoláškováJana Polášková 040126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.19 9.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 041228 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.18 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.06 11.00
2 Barbora HéžováBarbora Héžová 031107 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.29 9.00
3 2 Denisa ObornáDenisa Oborná 030908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.26 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 14.29 11.00
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.10 9.00
3 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 030424 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.24 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.11 11.00
2 Barbora HéžováBarbora Héžová 031107 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.44 9.00
3 Klára KlonováKlára Klonová 040123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.61 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.34 11.00
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 030424 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.15 9.00
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 37.86 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 39.62 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 39.05 9.00
3 Barbora HéžováBarbora Héžová 031107 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 31.09 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.98 11.00
2 Radim EliášRadim Eliáš 040709 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 40.76 9.00
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.44 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33.35 11.00
2 Simona SalingerováSimona Salingerová 031120 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 31.73 9.00
3 Julie SmetanováJulie Smetanová 030211 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 30.75 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KopečekJakub Kopeček 031105 BYAC BrnoBYAC Brno 54.72 11.00
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 030424 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 48.49 9.00
3 Matěj SemančíkMatěj Semančík 030817 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 41.43 8.00