výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (16. 9. 2018)

Skok daleký - Žáci

(ne, 16.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 23 6.27 +3.0 m/s 5.53 -0.4 m/s xx5.53  -0.45.535.20  +0.3x6.27  +3.0 11.00
2 4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 22 6.18 -1.4 m/s x5.98  +0.36.18  -1.46.18xxx 9.00
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 24 6.14 +1.3 m/s 5.89  -0.5xx5.896.01  +0.3x6.14  +1.3 8.00
4 6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 21 6.07 +2.3 m/s 5.73 +0.6 m/s 5.73  +0.65.42  -0.35.29  -1.85.735.47  -0.2x6.07  +2.3 7.00
5 5 Casey LongCasey Long
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 18 5.93 +1.5 m/s 3.01  +0.3x5.80  -1.55.805.86  -0.75.83  +0.75.93  +1.5 6.00
6 6 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 15 5.85 -0.3 m/s x4.85  -0.45.85  -0.35.855.71  +0.05.62  +1.45.50  +0.9 5.00
7 4 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 17 5.77 +1.3 m/s 5.43  +0.45.49  -0.75.54  -1.15.545.46  -0.65.77  +1.35.74  +2.1 4.00
8 Thomas MacuraThomas Macura
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 13 5.57 -0.7 m/s 5.40  +1.55.19  -0.65.57  -0.75.575.42  -0.5x5.57  +1.5 3.00
9 David GrubišićDavid Grubišić
BYAC BrnoBYAC Brno
03 11 5.50 +0.6 m/s 5.50  +0.65.04  -1.15.35  -0.55.500.00.00.0 2.00
10 37 Ondřej PavelekOndřej Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 14 5.49 -0.3 m/s 4.93  +0.5x5.49  -0.35.490.00.00.0 1.00
11 2 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 5.36 -0.7 m/s 4.27  +0.35.36  -0.72.72  -1.55.360.00.00.0
12 3 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 7 5.32 -0.2 m/s 5.09  +0.55.32  -0.25.19  -0.35.320.00.00.0
13 5 Martin PhamMartin Pham
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 8 5.31 +0.1 m/s x5.31  +0.15.20  +0.05.310.00.00.0
14 Jan SmékalJan Smékal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 16 5.28 +1.1 m/s 5.28  +1.14.27  -0.45.09  -0.55.280.00.00.0
15 5 Adrian MunteanuAdrian Munteanu
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3 5.22 -0.2 m/s xx5.22  -0.25.220.00.00.0
16 2 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 6 4.99 -0.6 m/s 4.89  -0.44.99  -0.6x4.990.00.00.0
17 2 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5 4.73 -0.6 m/s 2.66  -0.54.73  -0.64.61  +0.24.730.00.00.0
18 3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 12 4.71 -1.2 m/s -x4.71  -1.24.710.00.00.0
19 4 Marek VitásekMarek Vitásek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 4.22 -0.1 m/s 4.22  -0.14.20  -0.84.12  -0.14.220.00.00.0
20 3 Jakub SlavíkJakub Slavík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 2 4.22 -0.3 m/s 4.07  -0.84.15  -1.24.22  -0.34.220.00.00.0
21 3 Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 9 3.64 +0.3 m/s 3.16  +0.53.64  +0.3x3.640.00.00.0
4 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 20 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 10 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 16.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 20 5.30 +0.5 m/s 5.04  +0.5x4.51  -1.15.044.92  +0.25.08  -0.15.30  +0.5 11.00
2 3 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 21 5.19 +0.5 m/s 4.91  +1.25.05  +0.75.02  -0.75.05-x5.19  +0.5 9.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 19 5.18 +1.2 m/s 5.00  +0.85.18  +1.24.82  +0.55.18xx4.92  +0.9 8.00
4 64 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 12 5.15 +0.0 m/s 5.15  +0.0x5.10  +0.85.15xxx 7.00
5 5 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 16 5.10 +1.1 m/s 4.92  +0.34.93  +2.54.95  +1.84.954.85  +0.24.90  -0.25.10  +1.1 6.00
6 3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 22 5.09 +2.4 m/s 5.04 +0.7 m/s 5.09  +2.4x5.00  -0.85.095.04  +0.74.97  -0.2x 5.00
7 3 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 5.05 +0.2 m/s 4.83  -0.7x4.92  +0.54.924.96  -0.54.83  -0.45.05  +0.2 4.00
8 6 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 14 4.99 -1.3 m/s 4.38  -0.5x4.83  -0.34.83x4.99  -1.3x 3.00
9 5 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 10 4.75 +0.6 m/s 4.36  +0.94.75  +0.6x4.750.00.00.0 2.00
10 3 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 11 4.65 +0.4 m/s 4.48  -0.64.65  +0.44.55  +1.04.650.00.00.0 1.00
11 2 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 9 4.58 +0.8 m/s 4.44  +0.24.58  +0.8x4.580.00.00.0
12 6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 18 4.58 +0.0 m/s 4.14  -0.34.36  +0.74.58  +0.04.580.00.00.0
13 1 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 6 4.56 +0.8 m/s 4.43  +0.54.56  +0.84.33  -0.74.560.00.00.0
14 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 4.47 +0.0 m/s 4.47  +0.0x4.14  +0.34.470.00.00.0
15 2 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 4.46 +1.8 m/s 4.38  +0.04.46  +1.84.34  +0.24.460.00.00.0
16 6 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 17 4.42 +1.7 m/s x4.42  +1.7x4.420.00.00.0
17 5 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4 4.36 +0.7 m/s 4.34  -0.64.36  +0.74.15  +0.24.360.00.00.0
18 6 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 13 4.32 -0.5 m/s xx4.32  -0.54.320.00.00.0
19 Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 5 4.29 +1.0 m/s 4.20  -0.64.29  +1.0x4.290.00.00.0
20 4 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 7 4.18 +0.5 m/s 3.99  +0.63.74  +0.54.18  +0.54.180.00.00.0
21 Nikola LinhartováNikola Linhartová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1 4.15 +0.5 m/s 4.05  +0.04.15  +0.53.99  +0.54.150.00.00.0
Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků